Close
Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1279 gjithsej

Forumi: Mjeku pėr ju

Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

Temat nė Vazhdim
 1. Unhappy Infeksionet nė kanalet urinore

  Hapur nga oiseau en vol, 20-05-2006 17:36
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 12,991
  07-04-2020, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 831
  10-03-2020, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 528
  01-03-2020, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Maska dhe koronavirusi

  Hapur nga driniluka, 27-02-2020 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 415
  27-02-2020, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si te ruhemi nga dentistet e pa afte.

  Hapur nga Tr|BaL, 19-12-2008 05:21
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,972
  21-02-2020, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Question Zhvillimi i vonuar i fėmijės: nė tė folur e kuptuar

  Hapur nga Anonima, 19-01-2004 13:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 46,192
  16-01-2020, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Hi All

  Hapur nga craghav027@gmai, 16-10-2019 09:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,446
  16-10-2019, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dehidratimi dhe ngjyra e urines.

  Hapur nga benseven11, 19-08-2019 13:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,646
  19-08-2019, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Na ndihmoni me informacion mbi homorroidet(majesellin).

  Hapur nga Xhuxhumaku, 18-04-2005 18:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 105,592
  10-08-2019, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. kuroni djegien e diellit me domate

  Hapur nga driniluka, 27-06-2019 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,084
  27-06-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pershendetje

  Hapur nga Inasweet, 24-05-2019 00:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,194
  24-05-2019, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,028
  19-04-2019, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Karbohidratet dhe proteinat

  Hapur nga Mina, 05-10-2004 06:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 14,404
  14-02-2019, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Uji ne dietat qe perdoren !

  Hapur nga inter_forever, 04-03-2004 21:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 16,524
  03-12-2018, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,704
  18-10-2018, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,187
  06-07-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A duhet ta operoj djalin pėr streptokoke ?

  Hapur nga Wordless, 14-11-2013 10:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 17,141
  25-04-2018, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fryrja e stomakut nga ushqimi(bloating).

  Hapur nga benseven11, 27-12-2016 15:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,460
  11-03-2018, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 14. kerkoj ndihme, infeksion mykotik ne organizem

  Hapur nga ledio2, 01-03-2018 12:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,913
  03-03-2018, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ilaēi pė tė gjitha semundjet

  Hapur nga alternativa, 22-12-2007 10:02
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,755
  01-03-2018, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Disleksia - Semundje apo talent?

  Hapur nga Larsus, 26-11-2003 14:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,252
  25-02-2018, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A mund te jete ērregullim?

  Hapur nga Elona1988, 22-02-2018 08:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,197
  22-02-2018, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Anemia te femijet mosha 9 vjeē

  Hapur nga mbreta, 19-02-2018 10:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,222
  19-02-2018, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Smile Perkthime tė termave mjekėsore nė shqip

  Hapur nga thinking, 11-06-2006 23:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,323
  13-02-2018, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,890
  12-02-2018, 01:28 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Leukocitet

  Hapur nga bekim rama, 06-06-2005 06:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 30,211
  25-11-2017, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Produktet e bulmetit dhe antibiotiku.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 08:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,549
  21-11-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. .

  Hapur nga Filan, 15-08-2014 08:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,329
  21-11-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,957
  21-11-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,348
  21-11-2017, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,476
  21-11-2017, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,657
  21-11-2017, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si te shpetoj nga dhimbjet e barkut

  Hapur nga Asllan Daxha, 07-02-2010 04:17
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 29,643
  20-11-2017, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,192
  05-10-2017, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pyetje rreth Strabizmit te Syrit

  Hapur nga GjeNcHe.-.D, 19-09-2017 16:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,188
  19-09-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pytje rreth syve

  Hapur nga Joni1, 01-05-2017 06:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,952
  28-07-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Problem i rend me frymarjen

  Hapur nga Michaelllagami, 21-07-2017 00:03
  frymarrje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,462
  21-07-2017, 00:40 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje dermatologjike

  Hapur nga ervini2005, 21-05-2010 14:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 33,052
  03-06-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Problem me renien e flokeve

  Hapur nga Davius, 16-04-2007 12:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 36,698
  01-06-2017, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pėrshendetje

  Hapur nga Cuni sekret, 13-05-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,956
  16-05-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pyetje per Veterinarin.

  Hapur nga Urimy-meraga, 21-04-2017 15:14
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,763
  30-04-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,224
  12-02-2017, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Eshte e njejta gje?

  Hapur nga er-mes, 06-01-2017 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,389
  08-01-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,967
  06-01-2017, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,448
  04-01-2017, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pytje rreth Virgjinitetit

  Hapur nga Ermir15, 10-11-2009 04:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 147,248
  06-12-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 33. HaloPeridoli

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2009 08:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,653
  06-11-2016, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pastrim i lehte dhe i shpejte ne banje

  Hapur nga benseven11, 30-10-2016 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,393
  30-10-2016, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Morri!

  Hapur nga Ciarli, 29-10-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,457
  29-10-2016, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kallo nė kėmbė

  Hapur nga dori_85, 21-02-2006 06:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 17,615
  25-10-2016, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 26 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •