Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  77,778
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 330 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 82,133
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 73,242
  09-02-2013, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 38,395
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,372
  23-02-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 14:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 114,414
  28-10-2021, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfarė ėshtė kokaina dhe si prodhohet?

  Hapur nga Neteorm, 19-09-2021 06:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 528
  19-09-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,352
  19-06-2020, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ēfarė ėshtė Mutizmi Selektiv

  Hapur nga J@mes, 18-06-2020 18:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,661
  18-06-2020, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cool Dallimi Psikiatėr – Psikolog

  Hapur nga Eda H, 30-06-2002 11:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 22,406
  18-06-2020, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Exclamation Po kaloj ne depresion...

  Hapur nga Rossella, 23-01-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,397
  23-01-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Mė zė gjumi duke ngarė makinėn

  Hapur nga muhammedi, 02-01-2017 18:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,099
  02-01-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Unhappy Kush me jep ndonje mendim plsss

  Hapur nga anaaaaaa, 09-10-2016 19:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,741
  09-10-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. cfare te bej?

  Hapur nga eni1212, 05-08-2016 21:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,833
  26-08-2016, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kompleksi i Adamit dhe Sindromi i Eves

  Hapur nga teta, 06-08-2011 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,066
  31-03-2016, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 10. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 17,392
  31-03-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 16:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 39,074
  23-02-2016, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ju lutem me ndihmoni!

  Hapur nga Don1988, 09-11-2015 05:27
  martesa, ndarja, virgjeria e femres
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 8,339
  24-12-2015, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,785
  21-09-2015, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Post Qka te bej ?

  Hapur nga -Invictus-, 26-07-2015 16:48
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,894
  27-07-2015, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,190
  26-07-2015, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 15:20
  depresion
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,336
  21-03-2015, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 06:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,840
  22-09-2014, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A kanė nevojė psikologėt pėr psikolog ?

  Hapur nga Wordless, 12-09-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 7,543
  13-09-2014, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,497
  19-08-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 10:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,012
  21-07-2014, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 17:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,820
  16-07-2014, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Pytje per vlerat morale

  Hapur nga Kanki, 31-01-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,564
  27-02-2014, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Adoleshenca dhe stresi psikologjik

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 17:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,072
  14-01-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dhimbje koke pas studimit

  Hapur nga tinushe, 31-12-2013 04:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 11,690
  12-01-2014, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Smile Turpi !

  Hapur nga chess_master, 15-12-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,063
  25-12-2013, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 17:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 31,788
  05-11-2013, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 55,344
  21-10-2013, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arrow Endrrat...

  Hapur nga Robbery, 27-03-2011 09:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 23,075
  22-07-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 31,796
  09-06-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 27. endrrat e quditshme

  Hapur nga ledana-clever, 17-05-2013 16:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,188
  18-05-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Unhappy Psikiatria: Industria e Vdekjes

  Hapur nga brooklyn2007, 29-01-2012 09:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,311
  09-05-2013, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,210
  24-04-2013, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Me mungon vetja qe kam qene dikur?

  Hapur nga citrusse, 04-07-2011 15:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,012
  24-04-2013, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A po behem armik i vetvetes?

  Hapur nga Glorious10, 27-02-2013 00:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 9,791
  03-03-2013, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Arrow Njė ndihmė nga psikologu ose neurologu

  Hapur nga flaibi, 26-07-2008 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 29,527
  31-10-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 32. C'do te thote Sensibėl?

  Hapur nga La_Lune, 11-12-2009 04:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 24,075
  12-10-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Social Anxiety Disorder

  Hapur nga gals, 18-09-2012 16:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,188
  20-09-2012, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pėrse nuk dhurojmė?!!!

  Hapur nga Anesti_55, 06-06-2011 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,491
  14-09-2012, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kerkoj nje psikolog......

  Hapur nga Komunikuesi, 30-05-2012 13:23
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,615
  23-06-2012, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,273
  22-05-2012, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kerkoj Nihme per disa teori...

  Hapur nga tetovarja87, 18-05-2012 14:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,459
  18-05-2012, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Depresioni

  Hapur nga Leila, 07-08-2003 00:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 59,448
  17-05-2012, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 21,144
  14-01-2012, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Teoria e Carl Roger

  Hapur nga Glamorous, 13-01-2012 20:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,481
  14-01-2012, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 18:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 23,216
  08-01-2012, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Question C'mendim keni mbi depresionin???

  Hapur nga Ada, 13-10-2002 14:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 9,741
  15-12-2011, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 41. A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeriut?

  Hapur nga shitesi, 14-07-2006 09:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 24,810
  15-12-2011, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Tradhtia e ka emrin burrė apo grua?!

  Hapur nga YlliRiaN, 01-05-2009 11:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 19,106
  25-11-2011, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •