Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 329 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 16:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 73,916
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 65,445
  09-02-2013, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 17:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 33,300
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,547
  23-02-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 13:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 107,268
  06-09-2017, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Unhappy Pse shumica e femrave nuk e arrijnė dot orgazmėn?

  Hapur nga farfalla, 16-11-2003 16:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 49,002
  08-11-2004, 23:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 48,914
  21-10-2013, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Depresioni

  Hapur nga Leila, 07-08-2003 00:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 48,904
  17-05-2012, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Endrrat

  Hapur nga Arbushi, 25-09-2002 15:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 41,213
  04-12-2009, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 16:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 33,320
  23-02-2016, 00:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Red face Nervozohem shpejt. Ju lutem mė ndihmoni

  Hapur nga maturanti, 19-10-2008 12:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 28,232
  17-01-2010, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 27,575
  09-06-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 17:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 27,529
  05-11-2013, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arrow Njė ndihmė nga psikologu ose neurologu

  Hapur nga flaibi, 26-07-2008 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 26,436
  31-10-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Unhappy Frika nga vdekja

  Hapur nga doublex, 14-10-2009 11:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 26,150
  05-03-2011, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Si ta harroj dhe tė hakmerrem?

  Hapur nga adela 16, 20-03-2008 09:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 23,268
  13-04-2008, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Paniku, ankthi dhe emocionet, si dallohen

  Hapur nga bebushja, 13-05-2007 05:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 22,486
  16-11-2007, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Marrėdhėniet nė ēift...vrasėsit e seksit

  Hapur nga DI_ANA, 18-02-2007 09:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 22,115
  10-01-2009, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Red face Si bėhet meditimi?

  Hapur nga arianit_real, 15-10-2007 11:57
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 21,556
  31-10-2009, 23:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dashuria me njeri te gabuar

  Hapur nga Pellmbesha10, 07-01-2009 12:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 21,444
  01-10-2009, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kam njohur dikė megjithėse jam e martuar

  Hapur nga jetaaa, 28-04-2003 03:20
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 21,222
  10-02-2004, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si ta bej qe te me shprehe dashurine?

  Hapur nga gjakova e kuqee, 21-06-2003 19:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 20,914
  13-10-2005, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeriut?

  Hapur nga shitesi, 14-07-2006 09:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 20,833
  15-12-2011, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 17:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 20,756
  08-01-2012, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si ndihet nje mashkull kur ...?

  Hapur nga biloba, 20-09-2006 11:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 20,393
  01-12-2008, 17:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Problemet e jetės bashkėshortore

  Hapur nga lisa80, 19-07-2006 22:58
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 19,577
  22-02-2007, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Komunikimi Prind - Fėmijė

  Hapur nga J@mes, 28-12-2007 13:38
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 19,429
  05-12-2009, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Cool Dallimi Psikiatėr – Psikolog

  Hapur nga Eda H, 30-06-2002 11:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 19,364
  18-06-2020, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mendimi juaj per virgjerine

  Hapur nga Vinjol, 24-01-2004 07:52
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 19,050
  14-03-2011, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. C'do te thote Sensibėl?

  Hapur nga La_Lune, 11-12-2009 03:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 18,639
  12-10-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Orientimi seksual

  Hapur nga olti22, 02-07-2002 11:21
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 18,574
  15-11-2005, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 16,923
  14-01-2012, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Stresi... si ta kurojmė

  Hapur nga FLOWER, 21-11-2004 17:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 16,654
  20-01-2007, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Frika

  Hapur nga Bledari, 02-09-2004 14:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 16,304
  15-07-2006, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Jam njeriu me i qete ne kete bote

  Hapur nga SKENDER_BEU, 16-01-2010 20:39
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 15,802
  19-01-2010, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Si te mesoj?

  Hapur nga bluetone, 28-02-2011 05:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 15,697
  23-03-2011, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arrow Endrrat...

  Hapur nga Robbery, 27-03-2011 09:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 15,038
  22-07-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ēfarė ėshtė psikologjia?

  Hapur nga baobabi, 02-07-2002 19:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 14,574
  30-06-2010, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Tradhtia e ka emrin burrė apo grua?!

  Hapur nga YlliRiaN, 01-05-2009 11:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 14,550
  25-11-2011, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 35. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,513
  31-03-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sa besojnė shqiptarėt tek psikologu?

  Hapur nga miri uk, 19-03-2007 10:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 13,937
  19-04-2011, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si tė bėhem mė e fortė?

  Hapur nga Xhenet.M.S., 15-01-2010 08:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 13,842
  12-10-2010, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Arrow Kam emocione te forta ne publik

  Hapur nga arius, 02-12-2002 07:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 13,476
  31-10-2010, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Question Histori personale

  Hapur nga adela 16, 30-03-2008 08:43
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,206
  01-04-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Bixhozi me lojra elektronike!!!

  Hapur nga khour, 23-03-2006 09:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 12,708
  10-12-2009, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Unhappy Mė ėshtė mėrzitur jeta

  Hapur nga Mona, 18-10-2002 22:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,516
  27-11-2003, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Ndjehem Shume E Merzitur!

  Hapur nga elonaJ10, 25-11-2002 21:13
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 12,208
  22-12-2002, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Grupi i emocioneve pozitive dhe negative

  Hapur nga J@mes, 16-11-2007 11:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,000
  27-05-2011, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Ndihmė qė tė mė kthehet dėshira pėr jetė

  Hapur nga new girl, 30-11-2008 17:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,423
  02-04-2009, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 45. A mund tė sherojnė psikologėt shpirtin njerzor?

  Hapur nga mesues, 07-06-2002 13:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 11,386
  18-02-2007, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Sondazh Sondazh: Pėrdhunimi

  Hapur nga J@mes, 13-10-2007 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 11,349
  17-09-2009, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Si shuhet heshtja?

  Hapur nga iPAMPOSHTUR, 07-03-2006 20:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 11,088
  11-07-2006, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Prindi gjithmonė ka dobėsi pėr njėrin nga fėmijėt. Pse?

  Hapur nga Mina, 12-07-2002 16:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 10,964
  23-05-2009, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Shpjegim Per Nje Enderr

  Hapur nga susglob, 17-11-2005 11:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,863
  18-11-2005, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •