Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 337 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 92,013
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 85,536
  09-02-2013, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 46,321
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,674
  23-02-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Mirėqenia Psikologjike

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2022 11:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,005
  18-11-2023, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pėrqendrimi

  Hapur nga sirena_adria, 07-09-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,419
  03-10-2023, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Burnout

  Hapur nga ShadowOftheBest, 25-12-2005 16:16
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,171
  02-09-2023, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Toleranca

  Hapur nga sirena_adria, 29-08-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,043
  29-08-2023, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Depresioni

  Hapur nga Leila, 07-08-2003 00:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 91,819
  22-08-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Stresi... si ta kurojmė

  Hapur nga FLOWER, 21-11-2004 18:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 21,178
  20-08-2023, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Red face Si bėhet meditimi?

  Hapur nga arianit_real, 15-10-2007 11:57
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 24,218
  23-06-2023, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sa besojnė shqiptarėt tek psikologu?

  Hapur nga miri uk, 19-03-2007 10:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 18,857
  17-06-2023, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Grupi i emocioneve pozitive dhe negative

  Hapur nga J@mes, 16-11-2007 12:29
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 18,483
  10-06-2023, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Paniku, ankthi dhe emocionet, si dallohen

  Hapur nga bebushja, 13-05-2007 05:28
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,635
  04-06-2023, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,530
  03-02-2023, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 998
  31-01-2023, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  10-01-2023, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 35,376
  13-11-2022, 00:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A eshte vone te fillohetn studimet ne moshen 27 vjecare?

  Hapur nga citrusse, 16-05-2011 10:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 17,712
  14-04-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 18:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 24,981
  13-04-2022, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 14:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 121,778
  18-03-2022, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mungesa e vetėbesimit

  Hapur nga Ermelita, 06-03-2007 12:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,841
  05-02-2022, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Presioni familjar pėr tu fejuar e martuar

  Hapur nga babyboo, 16-12-2021 16:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,775
  16-12-2021, 23:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Cfarė ėshtė kokaina dhe si prodhohet?

  Hapur nga Neteorm, 19-09-2021 06:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,311
  19-09-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,916
  19-06-2020, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ēfarė ėshtė Mutizmi Selektiv

  Hapur nga J@mes, 18-06-2020 18:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,440
  18-06-2020, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Cool Dallimi Psikiatėr – Psikolog

  Hapur nga Eda H, 30-06-2002 11:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 25,001
  18-06-2020, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Exclamation Po kaloj ne depresion...

  Hapur nga Rossella, 23-01-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,365
  23-01-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mė zė gjumi duke ngarė makinėn

  Hapur nga muhammedi, 02-01-2017 18:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,864
  02-01-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Unhappy Kush me jep ndonje mendim plsss

  Hapur nga anaaaaaa, 09-10-2016 19:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,452
  09-10-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 23. cfare te bej?

  Hapur nga eni1212, 05-08-2016 21:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,880
  26-08-2016, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kompleksi i Adamit dhe Sindromi i Eves

  Hapur nga teta, 06-08-2011 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,176
  31-03-2016, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 19,623
  31-03-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 16:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 45,548
  23-02-2016, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ju lutem me ndihmoni!

  Hapur nga Don1988, 09-11-2015 05:27
  martesa, ndarja, virgjeria e femres
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 10,223
  24-12-2015, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,955
  21-09-2015, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post Qka te bej ?

  Hapur nga -Invictus-, 26-07-2015 16:48
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,903
  27-07-2015, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,019
  26-07-2015, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 15:20
  depresion
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,264
  21-03-2015, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 06:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,133
  22-09-2014, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 31. A kanė nevojė psikologėt pėr psikolog ?

  Hapur nga Wordless, 12-09-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 9,771
  13-09-2014, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,673
  19-08-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 10:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,616
  21-07-2014, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 17:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,959
  16-07-2014, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb Pytje per vlerat morale

  Hapur nga Kanki, 31-01-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,361
  27-02-2014, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Adoleshenca dhe stresi psikologjik

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 17:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,775
  14-01-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Dhimbje koke pas studimit

  Hapur nga tinushe, 31-12-2013 04:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,810
  12-01-2014, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Smile Turpi !

  Hapur nga chess_master, 15-12-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 11,408
  25-12-2013, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 17:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 36,579
  05-11-2013, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 62,480
  21-10-2013, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Arrow Endrrat...

  Hapur nga Robbery, 27-03-2011 09:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 44,066
  22-07-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 41. endrrat e quditshme

  Hapur nga ledana-clever, 17-05-2013 16:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,002
  18-05-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •