Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 338 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 93,493
  25-06-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 87,229
  09-02-2013, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 18:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 47,539
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 20:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,193
  23-02-2006, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Si e pėrballoni vdekjen e tė afėrmve?

  Hapur nga [LoTi], 29-06-2008 08:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 22,902
  12-04-2024, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Unhappy Frika nga vdekja

  Hapur nga doublex, 14-10-2009 11:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 31,455
  12-04-2024, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. kur je me shume njerez

  Hapur nga silvi boy, 07-08-2010 15:23
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,683
  12-04-2024, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeriut?

  Hapur nga shitesi, 14-07-2006 09:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 27,873
  12-04-2024, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mungesa e vetėbesimit

  Hapur nga Ermelita, 06-03-2007 12:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,034
  12-04-2024, 06:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 341
  • Lexime: 63,778
  12-04-2024, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 17:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,371
  12-04-2024, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Presioni familjar pėr tu fejuar e martuar

  Hapur nga babyboo, 16-12-2021 16:29
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,895
  12-04-2024, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sa besojnė shqiptarėt tek psikologu?

  Hapur nga miri uk, 19-03-2007 10:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 19,144
  12-04-2024, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cfarė mendimi keni pėr veten tuaj?

  Hapur nga Neteorm, 28-03-2024 09:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,869
  12-04-2024, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mirėqenia Psikologjike

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2022 11:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,982
  20-03-2024, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pėrqendrimi

  Hapur nga sirena_adria, 07-09-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,805
  03-10-2023, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Burnout

  Hapur nga ShadowOftheBest, 25-12-2005 16:16
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,469
  02-09-2023, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Toleranca

  Hapur nga sirena_adria, 29-08-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,361
  29-08-2023, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Depresioni

  Hapur nga Leila, 07-08-2003 00:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 92,900
  22-08-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Stresi... si ta kurojmė

  Hapur nga FLOWER, 21-11-2004 18:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 21,478
  20-08-2023, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Red face Si bėhet meditimi?

  Hapur nga arianit_real, 15-10-2007 11:57
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 24,485
  23-06-2023, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Grupi i emocioneve pozitive dhe negative

  Hapur nga J@mes, 16-11-2007 12:29
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 18,669
  10-06-2023, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Paniku, ankthi dhe emocionet, si dallohen

  Hapur nga bebushja, 13-05-2007 05:28
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,746
  04-06-2023, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,727
  03-02-2023, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  31-01-2023, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  10-01-2023, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 35,780
  13-11-2022, 00:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A eshte vone te fillohetn studimet ne moshen 27 vjecare?

  Hapur nga citrusse, 16-05-2011 10:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 18,083
  14-04-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 18:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 25,231
  13-04-2022, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
 23. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 14:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 123,063
  18-03-2022, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Cfarė ėshtė kokaina dhe si prodhohet?

  Hapur nga Neteorm, 19-09-2021 06:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,568
  19-09-2021, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,164
  19-06-2020, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ēfarė ėshtė Mutizmi Selektiv

  Hapur nga J@mes, 18-06-2020 18:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,546
  18-06-2020, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Cool Dallimi Psikiatėr – Psikolog

  Hapur nga Eda H, 30-06-2002 11:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 25,514
  18-06-2020, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Exclamation Po kaloj ne depresion...

  Hapur nga Rossella, 23-01-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,528
  23-01-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mė zė gjumi duke ngarė makinėn

  Hapur nga muhammedi, 02-01-2017 18:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,011
  02-01-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Unhappy Kush me jep ndonje mendim plsss

  Hapur nga anaaaaaa, 09-10-2016 19:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,596
  09-10-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 30. cfare te bej?

  Hapur nga eni1212, 05-08-2016 21:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,050
  26-08-2016, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Kompleksi i Adamit dhe Sindromi i Eves

  Hapur nga teta, 06-08-2011 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,331
  31-03-2016, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 32. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 19,919
  31-03-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 16:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 46,268
  23-02-2016, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ju lutem me ndihmoni!

  Hapur nga Don1988, 09-11-2015 05:27
  martesa, ndarja, virgjeria e femres
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 10,447
  24-12-2015, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,120
  21-09-2015, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Post Qka te bej ?

  Hapur nga -Invictus-, 26-07-2015 16:48
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,081
  27-07-2015, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,151
  26-07-2015, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Depresioni,me ndihmoni...

  Hapur nga atsok, 19-03-2015 15:20
  depresion
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,405
  21-03-2015, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 06:22
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,342
  22-09-2014, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 38. A kanė nevojė psikologėt pėr psikolog ?

  Hapur nga Wordless, 12-09-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 10,099
  13-09-2014, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,853
  19-08-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 10:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,806
  21-07-2014, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Lightbulb Pytje per vlerat morale

  Hapur nga Kanki, 31-01-2014 22:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,492
  27-02-2014, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Adoleshenca dhe stresi psikologjik

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 17:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,900
  14-01-2014, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •