Close

Forumi: Rubrikat

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 790
  • Postime: 10,957
 2. Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 160
  • Postime: 6,105
 3. Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 339
  • Postime: 8,014
 4. Cila eshte pyetja juaj per mjekun e forumit? Cfare ju shqeteson apo kercenon shendetin tuaj?

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,419
  • Postime: 14,029
 5. Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 884
  • Postime: 8,546
 6. Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 460
  • Postime: 16,385