Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 512 gjithsej

Forumi: Ditari i meditimeve

Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ditari i Meditimeve

  Hapur nga Fiori, 20-05-2002 17:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 26,061
  20-05-2002, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Thėnie nga vetė ju nė shqip

  Hapur nga Zana e malit, 23-01-2006 20:16
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 182
  • Lexime: 67,029
  29-03-2024, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ti erdhe!...

  Hapur nga Dreri, 03-05-2003 17:36
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 459
  • Lexime: 149,187
  29-03-2024, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Mendime te ēastit

  Hapur nga bono, 25-05-2002 17:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 18,384
  29-03-2024, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Momente...

  Hapur nga Mjellma, 03-11-2002 15:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 11,374
  12-03-2024, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Te kam thene ndonjehere...

  Hapur nga Mina, 15-05-2003 07:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,806
  12-03-2024, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: ē'eshte te dashurosh???

  Hapur nga eltian(g), 09-05-2002 13:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,134
  12-03-2024, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Eja...

  Hapur nga mbreta, 16-09-2004 02:37
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 233
  • Lexime: 96,170
  12-03-2024, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Jeta dhe ēfarė mendoni pėr te?

  Hapur nga Poeti, 10-02-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 31,022
  12-03-2024, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Historia e Tradhėtisė

  Hapur nga BabMyslymi, 21-03-2022 07:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,764
  21-03-2022, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,533
  22-09-2021, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mjellmush, mė ka marrė malli...

  Hapur nga oiseau en vol, 08-01-2006 22:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 33,495
  07-01-2021, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Disa mendime - thėnie tė miat

  Hapur nga projekti21_dk, 22-06-2010 12:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 26,075
  18-12-2020, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Afsh!

  Hapur nga Zombi, 13-02-2008 18:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 91,413
  20-06-2020, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Post Thjeshte nje enigme

  Hapur nga adela45, 01-10-2019 10:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,715
  01-10-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Me pelqeu kur e lexova

  Hapur nga miku_yt, 15-12-2018 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,398
  15-12-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dashuria ėshtė gjithēka ēfarė unė kam tė tė jap!

  Hapur nga pranvera bica, 18-07-2009 11:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,020
  23-04-2018, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Aforizmat e Agim Metbalės #2

  Hapur nga Agim Metbala, 05-07-2015 11:34
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 795
  • Lexime: 237,571
  13-12-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Neteorm, 21-09-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,705
  21-09-2017, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ditari i ndjenjave

  Hapur nga Shiu, 18-07-2006 09:49
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 641
  • Lexime: 181,024
  21-02-2017, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ndalu e fol dy fjalė.....

  Hapur nga skender76, 16-07-2008 21:31
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,138
  25-10-2016, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lypesi dhe lutesi!

  Hapur nga Ciarli, 25-10-2016 08:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,895
  25-10-2016, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kėngėt e emigrantit

  Hapur nga 2043, 03-05-2006 13:16
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 746
  • Lexime: 91,834
  28-04-2016, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Korrespondencė

  Hapur nga Teli, 19-04-2006 05:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 25,347
  04-03-2016, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Poezia djepi i deshtakeve valle?!!

  Hapur nga Ciarli, 16-02-2016 06:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,807
  16-02-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ditari im.

  Hapur nga 2043, 06-05-2006 16:46
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 142,109
  29-10-2015, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ditari im i kohės.

  Hapur nga pranvera bica, 07-06-2009 07:46
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 211
  • Lexime: 59,769
  23-08-2015, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Post Letrat e pashkruara

  Hapur nga laguna blu, 06-01-2005 07:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 57,464
  13-08-2015, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb Aforizmat e Agim Metbalės

  Hapur nga Agim Metbala, 17-01-2008 17:19
  74 Faqe
  1 2 3 ... 74
  • Pėrgjigje: 1,463
  • Lexime: 309,401
  04-07-2015, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Si perballoj nje tradheti dhe zhgenjim

  Hapur nga Ester Mera, 22-03-2015 12:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,164
  23-03-2015, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pershtypje dhe ndjesi

  Hapur nga daniel00, 09-05-2012 17:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 44,791
  18-03-2015, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,606
  04-12-2014, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A mund t'bėhesh poet?

  Hapur nga neptun, 06-02-2013 16:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,176
  04-12-2014, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mbreme!

  Hapur nga studente22, 04-11-2014 12:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,843
  04-11-2014, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ditari i nje mergimtari/e

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 14:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 21,386
  30-08-2014, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dedikuar babit tim

  Hapur nga DeuS, 25-01-2004 01:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 292,044
  14-03-2014, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Nje leter e pa derguar...

  Hapur nga tetovarja87, 08-12-2009 18:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 66,160
  04-02-2014, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gjethja ėndėrrimtare

  Hapur nga deep_blue, 27-11-2013 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,512
  27-11-2013, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sikur gjethet e vjeshtes.!.

  Hapur nga abica, 15-11-2013 12:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,150
  15-11-2013, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ndodh dhe keshtu!

  Hapur nga studente22, 11-07-2013 12:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,087
  11-07-2013, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Lėvizur: Fadil Lushi:Daciqi dhe "ato" te kalit te Skenderbeut

  Hapur nga fadil lushi, 23-05-2013 00:19
  •  
  •  
 39. si valle?

  Hapur nga studente22, 17-05-2013 07:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,253
  17-05-2013, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 40. E preka...

  Hapur nga e_kalter, 31-08-2002 09:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 68,743
  13-05-2013, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Ėngjėll!

  Hapur nga studente22, 05-03-2013 05:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,562
  13-05-2013, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Ēuditerisht!

  Hapur nga studente22, 10-05-2013 03:04
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,215
  10-05-2013, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Monologu i romit

  Hapur nga deep_blue, 18-04-2013 16:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,530
  18-04-2013, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Pasqyra. e shpirtit ..

  Hapur nga timo_88, 17-04-2013 01:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,641
  17-04-2013, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 651,517
  26-02-2013, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Ndoshta njė ditė

  Hapur nga ony_anna, 29-09-2011 05:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,591
  27-11-2012, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Atmosfera E Festave

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 14:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,305
  18-11-2012, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •