Close

Forumi: Bota Shpirtėrore

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4,501
  • Postime: 50,624
 2. Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,132
  • Postime: 12,262
 3. Nė kėtė forum besimtarėt bektashij shqiptarė mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 182
  • Postime: 2,428
 4. Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 918
  • Postime: 12,600
 5. Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 457
  • Postime: 9,655
 6. Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 2,537
  • Postime: 121,887
 7. Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 356
  • Postime: 28,544