Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  1,591
Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1689 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 343
  • Lexime: 140,387
  24-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 84,905
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 103,027
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 65,090
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,554
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 15:00
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,677
  09-01-2021, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Anglishtja qė ju pėlqen mė shumė ?

  Hapur nga Wordless, 26-12-2013 14:36
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,214
  09-01-2021, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Te drejtat e "babait"

  Hapur nga Xhulian.br, 07-11-2019 08:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,182
  29-03-2020, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,896
  03-02-2019, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 667
  26-11-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 819
  13-09-2018, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Meditimi.. a ka efekte negative ??

  Hapur nga ledio2, 11-05-2018 10:31
  meditim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,099
  11-05-2018, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 745
  07-04-2018, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Horoskopi nga Susan Miller

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 13:08
  horoskopi
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,823
  21-03-2018, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. E shkuara dhe e ardhmja e se ardhmes

  Hapur nga SERAFIM DILO, 18-02-2018 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 778
  18-02-2018, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,861
  12-02-2018, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si jeton shqiponja aq gjate ?

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,667
  01-12-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pornografia: Kenaqesi apo shkaterrim?

  Hapur nga Lazo, 29-08-2017 09:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,546
  27-09-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Udhėzime pėr vėmendje nė Facebook

  Hapur nga Lazo, 25-07-2017 14:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,108
  25-07-2017, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. O Luli thuaj Letes!

  Hapur nga Ciarli, 03-07-2017 07:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 995
  03-07-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,026
  18-01-2017, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 787
  14-01-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 881
  04-12-2016, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. The Lie We Live

  Hapur nga Wordless, 08-08-2016 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,185
  08-08-2016, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ku s'ka dashuri , a duhet t'ket rahati...?

  Hapur nga Bahri., 20-07-2016 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,379
  30-07-2016, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Jetim!!!

  Hapur nga teddy love, 03-06-2016 07:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,352
  03-06-2016, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 955
  09-04-2016, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ndegjegja

  Hapur nga Gabrielj, 25-11-2015 09:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,082
  04-03-2016, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,944
  27-12-2015, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,493
  09-11-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shkoni perpara pasqyres...

  Hapur nga iktuus, 06-12-2008 19:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,286
  29-10-2015, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Me kė tė flasim?

  Hapur nga didii, 28-07-2012 11:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,680
  29-10-2015, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  26-10-2015, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Wink Droga Perdoret Masivisht Ne Shqiperi

  Hapur nga Homer, 30-08-2015 20:03
  acid, droge, lsd, mdma, weed
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 795
  02-10-2015, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,025
  14-09-2015, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si duhet tė jenė njerėzit?

  Hapur nga Wrangler, 25-08-2015 18:31
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,264
  14-09-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,250
  14-09-2015, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,304
  22-08-2015, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqiperia ne konkurs nderkombetar

  Hapur nga Grigor Basha, 11-06-2015 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 766
  11-06-2015, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  04-06-2015, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 670
  03-06-2015, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 783
  01-06-2015, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 848
  01-06-2015, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 939
  31-05-2015, 22:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  27-05-2015, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  27-05-2015, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 934
  25-05-2015, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 689
  13-05-2015, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Te jesh apo te mos jesh kurve,artikull.

  Hapur nga benseven11, 11-05-2015 23:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  11-05-2015, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 618
  07-05-2015, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 696
  01-05-2015, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,618
  21-04-2015, 01:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 745
  17-04-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  17-04-2015, 19:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Cfare eshte per ju lumturia?

  Hapur nga eRbLiNaA, 21-10-2014 01:01
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,977
  06-03-2015, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 34 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •