Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 470 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 26,748
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 92,028
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 00:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,465
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 08:23
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,116
  • Lexime: 96,877
  17-10-2020, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Talente Shqiptarė nė Konkurse Televizive nėpėr Botė

  Hapur nga sirena_adria, 05-02-2020 09:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 3,410
  12-09-2020, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 10:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 5,331
  30-06-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 10:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 7,617
  25-05-2020, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 02:38
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 20,478
  16-05-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gjon’s Tears

  Hapur nga sirena_adria, 05-03-2020 11:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,052
  08-03-2020, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Muzike instrumentale e zgjedhur.

  Hapur nga benseven11, 18-12-2014 09:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 8,065
  19-02-2020, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 15:43
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 19,095
  30-08-2019, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 08:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,771
  09-07-2019, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Alba Festival

  Hapur nga sirena_adria, 29-06-2019 16:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,168
  29-06-2019, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Eurovision Song Contest 2019

  Hapur nga sirena_adria, 23-12-2018 11:18
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 9,301
  23-06-2019, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura

  Hapur nga Tannhauser, 05-03-2006 09:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 13,601
  29-03-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Abba - Rikthehen nė skenė!

  Hapur nga Gordon Freeman, 26-03-2010 19:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,268
  19-01-2019, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,249
  27-12-2018, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 17:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 15,480
  20-10-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 14:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,046
  06-09-2018, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 10:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,058
  24-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 09:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 17,860
  07-06-2018, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 14:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,287
  04-05-2018, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,409
  06-04-2018, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,358
  10-03-2018, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,556
  08-03-2018, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 04:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,663
  07-03-2018, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 07:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,996
  19-02-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 02:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,650
  31-01-2018, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 07:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,051
  12-11-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 21:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,222
  28-08-2017, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 20:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,613
  15-08-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 01:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 15,148
  31-07-2017, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,953
  23-06-2017, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 09:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 19,148
  19-05-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,300
  16-05-2017, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 11:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,818
  11-05-2017, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 15:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 30,380
  16-01-2017, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,293
  03-01-2017, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 13:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 13,212
  26-05-2016, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 24,100
  14-05-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 22:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 57,366
  05-05-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 05:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 27,552
  30-04-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 11:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,641
  09-03-2016, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 22:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,048
  11-01-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 13:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,620
  04-01-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 20:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,167
  24-12-2015, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 10,753
  25-11-2015, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 05:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,364
  25-11-2015, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 22:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 50,042
  23-09-2015, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 03:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,023
  24-08-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 16:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 7,073
  10-06-2015, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 15:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,930
  24-05-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 26,728
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •