Close
View RSS Feed

acreative

Cili eshte doktori me i mire i syve ne tirane?

Vlerėsoje Postimin
Nėse po kerkoni nje kirurg te syve te cilit mund ti besoni plotesisht rikthimin e plote te shikimit tuaj, atehere Dr. Nishant Taneja eshte mjeku qe ju nevojitet. Lider nė fushėn e ndėrhyrjeve vitreoretinale Dr. Nishant Taneja ėshtė njė ekspert i njohur nė trajtimin mjekėsor dhe kirurgjikal tė sėmundjeve tė retinės dhe tė trupit qelqor. Duke perdorur teknika tė pėrparuara dhe risi ne kete fushe, Dr. Nishant Taneja do tė zgjedhė teknikėn e duhur kirurgjikale tė pėrshtatur pėr pacientin dhe syrin e tij.

Submit "Cili eshte doktori me i mire i syve ne tirane?" to Digg Submit "Cili eshte doktori me i mire i syve ne tirane?" to del.icio.us Submit "Cili eshte doktori me i mire i syve ne tirane?" to StumbleUpon Submit "Cili eshte doktori me i mire i syve ne tirane?" to Google

Rifreskuar nė datėn 19-04-2023 ora 04:20 nga acreative

Kategoritė
Familja

Komente

Trackbacks