Close
View RSS Feed

klei1212

Punesim, punonjes magazine

Vlerėsoje Postimin
Kerkohet punonjes magazine ne magazinen qendrore

Detyrat dhe Pergjegjesite:

-Shkarkon mallrat nga mjetet transportuese nė ēdo rast qe ka furnizime te reja
-Rendit mallrat brenda nė magazine para dhe pas shkarkimit tė kamionėve
-Ka pėrgjegjėsi qė mallrat tė vendosen nė vendet e caktuara, duke respektuar karakteristikat e secilit dhe kushtet e magazinimit te tyre
-Ndihmon shoferet pėr ngarkimin e mallrave kur dėrgesat behėn me automjetet e kompanisė
-Vendos deklaracionet e mallit, manualet e pėrdorimit te tyre
-Kujdeset pėr ambient pune te pastėr dhe tė sigurtė
-Pėrformon aktivitete tė ngjashme
-Kryen detyra tjera qė kėrkohen nga mbikėqyrėsi direkt

Numer Kontakti: 0675467279

Rifreskuar nė datėn 22-09-2022 ora 07:21 nga klei1212

Fjalėt Kyēe: Asnjė Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
Kategoritė
Pa Kategorizim

Komente

Trackbacks