Close
View RSS Feed

Kultura

Trashėgoni dhe pasuroni kulturėn shqiptare me kontributin tuaj.

 1. Poezi

  Nje lėndim

  Nuk e di a ja vlen
  me ato qe thua?
  tė me kujtosh ne sy
  Cfarė ke bere per mua

  Sa mire i kujton
  sa ke harxhu
  por, kujto me para
  Sa here me ke lendu.
  Fjalėt Kyēe: 1*17, aqxivdmk Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Kultura