Close
View RSS Feed

Max Dent

  1. MaxDent, ku buzėqeshja bėhet art!

    Klinika MaxDent nė Tiranė ėshtė njė qendėr e specializuar pėr kujdesin e shėndetit tė gojės dhe dhėmbėve, e cila ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve tė cilėsisė sė lartė stomatologjike. Me njė ekip profesional, MaxDent pėrdor teknologjinė mė tė fundit dhe materiale tė cilėsisė sė lartė pėr tė siguruar qė ēdo vizitė tė jetė njė eksperiencė e suksesshme dhe e kėndshme.
    Fjalėt Kyēe: kujdesi oral, max dent, stomatolog Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
    Kategoritė
    Pa Kategorizim