Close
View RSS Feed

Brianza Dent

 1. Shėrbime dentare me kujdes dhe me cilėsi- Brianza Dent

  Klinika dentare "Brianza Dent" nė Shqipėri ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh dentare me kujdes dhe cilėsi. Kjo klinikė ka njė ekip tė kualifikuar tė mjekėve dentistė qė angazhohen nė sigurimin e kujdesit shėndetėsor oral tė pacientėve.

  Shėrbimet e ofruara nga klinika

  Kontrolle Dentare Rutinė: Pėrmbledhja e statusit shėndetėsor oral dhe identifikimi i ēdo problemi potencial me dhėnie tė kėshillave pėr mirėmbajtjen e dendėsisė sė dhėmbėve.

  Pastrimi Dental ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. "Buzėqesh me Brianza Dent"

  Zbulo bukurinė e njė buzėqeshje tė shėndetshme me Brianza Dent! Ne ofrojmė trajtimin mė tė mirė pėr dhėmbėt tuaj. Vizitoni klinikėn tonė sot dhe pėrmirėsoni shėndetin oral me njė ekip tė specializuar. Buzėqeshja juaj ėshtė ajo qė na bėn tė lumtur.