Close
View RSS Feed

Pa Kategorizim

Entries with no category

 1. Njė partner i besueshėm pėr prona nė Dubai?

  KETA Real Estate ėshtė njė kompani e njohur nė Dubai pėr shėrbimet e saj tė inovacionit dhe pėrmbushjes sė shkėlqyer tė klientėve. Ata synojnė tė jenė udhėheqėsit nė fushėn e pronave tė patundshme, duke ofruar njė pėrvojė tė personalizuar dhe profesionale pėr secilin klient. Vizioni i tyre pėr tė ardhmen ėshtė tė kontribuojnė nė rritjen dhe prosperitetin e qytetit duke siguruar lidhjen e njerėzve me pronat e tyre ideale dhe mundėsitė e investimeve tė suksesshme. Ndėrsa misioni i tyre ėshtė tė ofrojnė ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. Rehabilitimi Neurologjik: Rikthimi pas Sėmundjeve Neurologjike

  Njė rrugė drejt rimarrjes sė plotė pas sėmundjeve neurologjike fillon te Expert Physiotherapy. Kjo klinikė e specializuar ofron trajtime tė personalizuara pėr pacientėt qė pėrballen me sfida tė ndryshme pas njė sėmundjeje tė trurit, epilepsisė, ose dėmtimeve tė tjera neurologjike.

  Ata nxisin rikuperimin e autonomisė fizike dhe mendore tė pacientėve, duke u pėrqėndruar nė nevojat individuale dhe duke pėrdorur njė gamė tė gjerė tė teknikave dhe pajisjeve tė fizioterapisė. Ambientet ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 3. Pse tė zgjidhni Klinikėn Dentare Implantus pėr Implantet Tuaja?

  Ekspertiza e Specializuar: Ekipi ka trajnim tė gjerė dhe pėrvojė tė madhe nė procedurat e implantit.

  Teknologji e Avancuar: Pėrdorim teknologjinė mė tė fundit nė fushėn e stomatologjisė pėr diagnoza dhe trajtime tė saktė.

  Kujdesi i Qėndruar nė Pacient: Dedikim pėr ofrimin e kujdesit tė personalizuar, duke siguruar komoditet dhe kėnaqėsi gjatė rrugės tuaj drejt njė buzėqeshje tė rindėrtuar.

  Klinika Dentare Implantus, tė pėrkushtuar pėr tė shfrytėzuar zhvillimet ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 4. Femto-LASIK me Dr. Nishant Taneja

  Dr. Nishant Taneja, njė pionier nė kirurgjinė e syve, sjell njė inovacion tė jashtėzakonshėm nė Tiranė: Femto-LASIK. Kjo procedurė e fundit pėrdor teknologjinė e lazerit femtosecond pėr tė korrigjuar gabimet refraktive dhe pėr tė zhdukur nevojėn pėr syze. Nė Indian Eye Institute and Laser Center, kujdesi dhe pėrvoja e Dr. Taneja shndėrrojnė jetėn e pacientėve duke u dhėnė njė vizion tė qartė dhe tė lirė.
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 5. Brianza Dent: Aty ku fillon Buzėqeshja

  Brianza Dent nuk ėshtė thjesht njė klinikė dentare - ėshtė njė pėrvojė. Me njė histori prej mė shumė se dy dekadash dhe njė ekip specialistėsh tė talentuar nga e gjithė bota, ofron trajtimin mė tė mirė pėr dhėmbėt tuaj.

  Pėrdorimi i pajisjeve dhe materialeve mė tė fundit, tė cilat plotėsojnė standardet mė tė larta evropiane, e bėn tė dallojė. Nuk ofrojnė thjesht zgjidhje pėr problemet tuaja dentare, por sjelln edhe njė buzėqeshje tė vėrtetė. Ju ftojmė tė vizitoni Brianza Dent dhe ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 6. Sigurimi KASKO dhe Shėrbimi GPS pėr Automjetet tuaja nga AlbSig

  Sigurimi KASKO i ofruar nga AlbSig ėshtė zgjidhja e duhur pėr tė mbrojtur automjetin tuaj nga dėmet aksidentale, thyerjet e xhamave, zjarri, vjedhja dhe rreziqet e tjera. Pėr mė tepėr, shėrbimi GPS lejon monitorimin e automjetit tuaj nė kohė reale, duke siguruar e siguri tė pėrhershme. Me njė pėrqendrim tė veēantė nė efikasitet dhe kujdes ndaj klientit, AlbSig garanton kompensim tė dėmeve nė kohė rekord dhe ofron riparime nė servis tė specializuara pėr tė siguruar qė automjeti juaj tė jetė gjithmonė ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim