Close
View RSS Feed

Ad'Anderseni

  1. Gone with the Ghost

    Filmi i parė horror shqiptar,i ripunuar,me skena tė reja qė do t'u lėnė pa frymė. Xhiruar nga njė person i vetėm,me njė telefon dore.

    Rifreskuar nė datėn 19-05-2021 ora 16:45 nga Albo

    Kategoritė
    Pa Kategorizim
  2. Pesė Shokėt

    Citim Postuar mė parė nga Ad'Anderseni Lexo Postimin
    (Alegoria e luftės pėr pushtet)

    Shumė kohė mė parė ,pėrpara se njerėzit tė krijoheshin ,pesė kafshė jetonin mbi rruzullin tokėsor. Qeni,dhelpra,lepuri,miu,dhe milingona. Ishin shokė tė mirė ,por pėr fat tė keq,sejcili prej tyre kėrkonte tė bėhej sundimtar i tokės.

    "Jam kafsha mė e fuqishme",tha qeni,"unė duhet tė jem sundimtari".

    "Ti je i fuqishėm,por unė jam mė dinake",tha dhelpra,"unė duhet tė jem sundimtari".

    "Jeni tė fuqishėm ,dhe dinakė
    ...
    Kategoritė
    Kultura