Close
View RSS Feed

Politika

Mendimet tuaja tė lira nė lidhje me politikėn shqiptare dhe atė botėrore.

  1. Komenti i ungjillit

    14-10-2022/E PREMTE E JAVĖS 28/VITI 2.

    Flisni hapur dhe pa frikė.

    UNGJILLI: Lk. 12, 1-7
    .

    1 Ndėrkaq u mblodh njė turmė e madhe e popullit ‑ mijėra e mijėra ‑ aq sa shkelnin njėri‑tjetrin. Jezusi mė sė pari u drejtua nxėnėsve tė vet: “Ruajuni prej tharmit tė farisenjve d. m. th. hipokrizisė!
    2 S’ka gjė tė mbuluar qė nuk do tė zbulohet, as
    ...
    Kategoritė
    Politika