Close
View RSS Feed

AldoX

  1. Ruajtja e Turizmit Detar nė Shqipėri: Njė Prioritet pėr tė Ardhmen

    Turizmi detar nė Shqipėri ka parė njė rritje tė ndjeshme vitet e fundit, duke u bėrė njė nga sektorėt mė tė rėndėsishėm pėr ekonominė e vendit. Bukuria natyrore e bregdetit shqiptar, veēanėrisht nė zona si Karaburuni dhe Sazani, ka tėrhequr turistė nga mbarė bota. Megjithatė, kjo rritje e shpejtė ka sjellė edhe sfida tė mėdha pėr ruajtjen e mjedisit detar. Pėr tė siguruar njė zhvillim tė qėndrueshėm tė turizmit detar, ėshtė thelbėsore tė ndėrmerren masa konkrete pėr mbrojtjen e kėtyre zonave tė ...
    Fjalėt Kyēe: 15), 15)||' Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
    Kategoritė
    Politika , Kultura , Kombi