Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. viagra canada pharmacy

  The Canadian Drug store is a leading on the internet pharmacy in Canada that provides a large range of prescription medications at inexpensive costs. They additionally provide a reliable and also hassle-free service. Founded in 2003, they strive to provide risk-free pharmacy items that are offered to everybody.

  As with any kind of health care service, there are risks involved when using an on-line drug store. In order to avoid ...
 2. northwestpharmacy.com scam

  The Canadian Drug store is a leading on-line drug store in Canada that provides a wide variety of prescription medications at inexpensive prices. They likewise provide a reputable and convenient solution. Founded in 2003, they aim to provide safe drug store items that are offered to everyone. Just like any type of health care service, there are threats involved when utilizing an on-line pharmacy. ...
 3. Njė ēėshtje ndėrkombėtare padi, nuk shtetėsisė MK pėr e shqiptarėve tė MK nė Turqi

  kjo postimi eshte ndyrshuar nga une ne 2023
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 4. Komenti i ungjillit

  14-10-2022/E PREMTE E JAVĖS 28/VITI 2.

  Flisni hapur dhe pa frikė.

  UNGJILLI: Lk. 12, 1-7
  .

  1 Ndėrkaq u mblodh njė turmė e madhe e popullit ‑ mijėra e mijėra ‑ aq sa shkelnin njėri‑tjetrin. Jezusi mė sė pari u drejtua nxėnėsve tė vet: “Ruajuni prej tharmit tė farisenjve d. m. th. hipokrizisė!
  2 S’ka gjė tė mbuluar qė nuk do tė zbulohet, as
  ...
  Kategoritė
  Politika
 5. Komenti i ungjillit

  [QUOTE=ninoenina;3858176]14-10-2022/E PREMTE E JAVĖS 28/VITI 2.

  Flisni hapur dhe pa frikė.

  UNGJILLI: Lk. 12, 1-7.


  1 Ndėrkaq u mblodh njė turmė e madhe e popullit ‑ mijėra e mijėra ‑ aq sa shkelnin njėri‑tjetrin. Jezusi mė sė pari u drejtua nxėnėsve tė vet: “Ruajuni prej tharmit tė farisenjve d. m. th. hipokrizisė! 2 S’ka gjė tė mbuluar qė nuk do ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit