Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

  1. Rehabilitimi Neurologjik: Rikthimi pas Sėmundjeve Neurologjike

    Njė rrugė drejt rimarrjes sė plotė pas sėmundjeve neurologjike fillon te Expert Physiotherapy. Kjo klinikė e specializuar ofron trajtime tė personalizuara pėr pacientėt qė pėrballen me sfida tė ndryshme pas njė sėmundjeje tė trurit, epilepsisė, ose dėmtimeve tė tjera neurologjike.

    Ata nxisin rikuperimin e autonomisė fizike dhe mendore tė pacientėve, duke u pėrqėndruar nė nevojat individuale dhe duke pėrdorur njė gamė tė gjerė tė teknikave dhe pajisjeve tė fizioterapisė. Ambientet ...
    Kategoritė
    Pa Kategorizim