Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. Jetesa luksoze nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle

  Nė Porto Lalzi Yacht Lifestyle, ofrohen shėrbime tė klasit tė lartė pėr ata qė dėshirojnė tė pėrjetojnė njė stil luksoz jetese nė ambientet e bukura tė bregdetit. Disa nga shėrbimet e ofruara mund tė pėrfshijnė:

  Charter Yacht: Porto Lalzi ofron mundėsinė pėr tė marrė nė qira jahte luksoze pėr ekskursionet detare. Kjo ėshtė njė mėnyrė ekskluzive pėr tė shijuar bukurinė e detit dhe pėr tė bėrė udhėtime tė mahnitshme nėpėr ishujt dhe zonat e tjera tėrheqėse.

  Dogana dhe ...
 2. Klinika Indiane e Syrit - Dr. Nishant Taneja

  Klinika Indiane e Syrit ėshtė njė qendėr shėndetėsore e specializuar nė kujdesin e syve, e cila ka pėr qėllim tė ofrojė shėrbime tė avancuara dhe cilėsore pėr pacientėt e saj. Dr. Nishant Taneja, drejtori i kėsaj klinike, ėshtė njė ekspert i njohur nė fushėn e oftalmologjisė dhe ka angazhuar njė ekip tė specializuar pėr tė siguruar kujdesin mė tė mirė pėr sytė tuaj.

  Nė klinikėn e syrit, ofrohen shėrbime tė ndryshme tė cilat pėrfshijnė:

  1. Ekzaminim i syrit: Klinika ...
 3. Shėrbimet e ofruara nga klinika Expert Physiotherapy

  Shėrbimet e ofruara nga klinika Expert Physiotherapy pėrfshijnė njė gamė tė gjerė tė trajtimit dhe kujdesit pėr pacientėt me probleme tė ndryshme muskulokeletike dhe tė lėndimeve tė tjera. Kėtu janė disa nga shėrbimet e zakonshme tė ofruara nga Expert Physiotherapy:

  Vlerėsim Klinik: Ekipi i klinikės fillimisht bėn njė vlerėsim tė hollėsishėm tė gjendjes fizike tė pacientit. Kjo pėrfshinė historinė e sėmundjes, vlerėsimin e funksionit tė pėrgjithshėm, dhe vlerėsimin e ndonjė lėndimi ...
 4. Shėrbime dentare me kujdes dhe me cilėsi- Brianza Dent

  Klinika dentare "Brianza Dent" nė Shqipėri ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh dentare me kujdes dhe cilėsi. Kjo klinikė ka njė ekip tė kualifikuar tė mjekėve dentistė qė angazhohen nė sigurimin e kujdesit shėndetėsor oral tė pacientėve.

  Shėrbimet e ofruara nga klinika

  Kontrolle Dentare Rutinė: Pėrmbledhja e statusit shėndetėsor oral dhe identifikimi i ēdo problemi potencial me dhėnie tė kėshillave pėr mirėmbajtjen e dendėsisė sė dhėmbėve.

  Pastrimi Dental ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim