Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. MaxDent, ku buzėqeshja bėhet art!

  Klinika MaxDent nė Tiranė ėshtė njė qendėr e specializuar pėr kujdesin e shėndetit tė gojės dhe dhėmbėve, e cila ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve tė cilėsisė sė lartė stomatologjike. Me njė ekip profesional, MaxDent pėrdor teknologjinė mė tė fundit dhe materiale tė cilėsisė sė lartė pėr tė siguruar qė ēdo vizitė tė jetė njė eksperiencė e suksesshme dhe e kėndshme.
  Fjalėt Kyēe: kujdesi oral, max dent, stomatolog Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. "Buzėqesh me Brianza Dent"

  Zbulo bukurinė e njė buzėqeshje tė shėndetshme me Brianza Dent! Ne ofrojmė trajtimin mė tė mirė pėr dhėmbėt tuaj. Vizitoni klinikėn tonė sot dhe pėrmirėsoni shėndetin oral me njė ekip tė specializuar. Buzėqeshja juaj ėshtė ajo qė na bėn tė lumtur.