Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. Pushoni me Stil dhe Komoditet nė Iliria International Hotel!

  Kur vjen puna pėr njė qėndrim tė mrekullueshėm nė Durrės, zgjedhja ėshtė e qartė - Iliria International Hotel. Ne kemi ndėrtuar njė oaz tė veēantė ku luksin e bėn mė tė afėrt me natyrėn dhe pamjen e mrekullueshme drejt detit.Ne e ndryshojmė njė qėndrim nė njė aventurė, dhe ēdo moment nė Iliria International Hotel ėshtė njė pėrvojė e veēantė. Zgjidhni shkėlqimin dhe bukurinė nė ēdo detaj tek Iliria International Hotel, ku jeta bėhet mė e mrekullueshme!
  Fjalėt Kyēe: det, durres, hotel, iliria international Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. Porto Lalzi Yacht Lifestyle - eksperiencė qė nuk duhet humbur!

  Zhytuni nė luksin e detit dhe relaksimit nė njė mėnyrė tė pazakonshme! Porto Lalzi ėshtė destinacioni ku aventura dhe eleganca bashkohen nė njė pėrvojė tė paharrueshme. Nisni aventurėn tuaj me jaht, ku pamjet e bukura tė detit Adriatik do t'ju shoqėrojnė gjatė gjithė ditės suaj.
  Kategoritė
  Pa Kategorizim