Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. Ajo qė ka rėndėsi ėshtė njė mendje e pastėr

  Njė i urtė i verbėr qė ulej jashtė dyqanit tė pambukut pranė njė vendi tė shenjtė. Ai njihej se kishte fuqi tė veēanta shpirtėrore. Ai ishte nė moshėn e tij tė hershme tė mesme dhe ulej buzė rrugės nėn strehėn e dyqanit lokal tė pambukut. Ai kishte njė pallto tė zezė dhe njė tas lypėsie pėrpara tij. Ai vazhdimisht tundej pėrpara dhe mbrapa, dhe herė pas here mėrmėriti me vete, por nuk pranoi tė tėrhiqej nė bisedė, sado qė njerėzit tė pėrpiqeshin shumė.

  Ai padyshim nuk i pėlqente turmat ...
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. MaxDent, ku buzėqeshja bėhet art!

  Klinika MaxDent nė Tiranė ėshtė njė qendėr e specializuar pėr kujdesin e shėndetit tė gojės dhe dhėmbėve, e cila ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve tė cilėsisė sė lartė stomatologjike. Me njė ekip profesional, MaxDent pėrdor teknologjinė mė tė fundit dhe materiale tė cilėsisė sė lartė pėr tė siguruar qė ēdo vizitė tė jetė njė eksperiencė e suksesshme dhe e kėndshme.
  Fjalėt Kyēe: kujdesi oral, max dent, stomatolog Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 3. Pushoni me Stil dhe Komoditet nė Iliria International Hotel!

  Kur vjen puna pėr njė qėndrim tė mrekullueshėm nė Durrės, zgjedhja ėshtė e qartė - Iliria International Hotel. Ne kemi ndėrtuar njė oaz tė veēantė ku luksin e bėn mė tė afėrt me natyrėn dhe pamjen e mrekullueshme drejt detit.Ne e ndryshojmė njė qėndrim nė njė aventurė, dhe ēdo moment nė Iliria International Hotel ėshtė njė pėrvojė e veēantė. Zgjidhni shkėlqimin dhe bukurinė nė ēdo detaj tek Iliria International Hotel, ku jeta bėhet mė e mrekullueshme!
  Fjalėt Kyēe: det, durres, hotel, iliria international Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 4. "Shėndeti dhe Bukuria e Lėkurės nė duart e Dr.Rudina Thanasit

  Dėshironi tė keni njė lėkurė tė shėndetshme dhe tė ndriēuar? Rudina Thanasi, dermatologe me pėrvojė dhe pasion pėr bukurinė dhe shėndetin e lėkurės, ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve dermatologjike. Besoni tek profesionalizmi i Dr.Rudina Thanasi dhe lėkura juaj do tė shkėlqejė!
 5. Porto Lalzi Yacht Lifestyle - eksperiencė qė nuk duhet humbur!

  Zhytuni nė luksin e detit dhe relaksimit nė njė mėnyrė tė pazakonshme! Porto Lalzi ėshtė destinacioni ku aventura dhe eleganca bashkohen nė njė pėrvojė tė paharrueshme. Nisni aventurėn tuaj me jaht, ku pamjet e bukura tė detit Adriatik do t'ju shoqėrojnė gjatė gjithė ditės suaj.
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 6. Shikimi Juaj, Misioni Ynė! -Dr. Nishant Taneja

  Vlerėsojmė ēdo hap tė shikimit tuaj, dhe kujdesemi pėr tė nė mėnyrė tė veēantė. Me vlerėsimin dhe trajtimin tonė okulistik tė personalizuar, do tė gėzoni shikim tė qartė dhe tė shėndetshėm. Bėni zgjedhjen e duhur pėr vizionin tuaj dhe besoni nė profesionalizmin e Dr. Nishant Taneja pėr shėrbimin okulistik tė cilėsisė sė lartė.
 7. Kthehu nė Aktivitetin Tėnd Mė tė Mirė me Expert Physiotherapy!

  A jeni nė kėrkim tė trajtimit profesional pėr problemet fizioterapeutike? Ne kemi pėrgjigjen! Expert Physiotherapy ėshtė kėtu pėr tė ndihmuar nė rimėkėmbjen tuaj fizike. Me ekspertėt tanė tė kujdesur, ne ofrojmė trajtim tė personalizuar pėr tė ringjallur aktivitetin tuaj tė zakonshėm. Besoni nė Expert Physiotherapy pėr trajtimin mė tė mirė tė mundshėm!
 8. "Buzėqesh me Brianza Dent"

  Zbulo bukurinė e njė buzėqeshje tė shėndetshme me Brianza Dent! Ne ofrojmė trajtimin mė tė mirė pėr dhėmbėt tuaj. Vizitoni klinikėn tonė sot dhe pėrmirėsoni shėndetin oral me njė ekip tė specializuar. Buzėqeshja juaj ėshtė ajo qė na bėn tė lumtur.
 9. Feministja e penduar

  Njė ditė nė zyrėn e punės, njė vajzė e re qė punon nė zyrėn tonė si sekretare po qante e ulur nė tavolinėn e saj tė punės. Kujtova se kish marrė ndonjė lajm tė hidhur dhe u mundova ta qetėsoj sadopak. Nuk e pyeta pėrse qan, pasi nuk e kam tipin qė i fut hundėt nė punėt personale tė tė tjerėve. Dhe pas pak minutash, ajo filloi tė mė tregonte vetė se ēfarė kish ngjarė atė ditė me tė.

  Bosja e grupit nė tė cilėn ajo punon, ėshtė njė grua qė ajo e adhuron. Ajo ėshtė rol modeli nė sytė ...

  Rifreskuar nė datėn 03-11-2023 ora 01:42 nga Albo

  Fjalėt Kyēe: femra, fenizmi Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 10. Perėndia i Paqes pėrballė Djallit tė Luftės

  Pėr plot njė javė tashmė, gjithė vėmendja e botės u pėrqėndrua nė Izrael e Palestinė. Ngjarjet makabre qė ndodhėn nė Izrael kanė shokuar gjithė botėn. Ekranet e televizioneve janė mbushur me to. Faqet e gazetave shkruajnė pėr to. Interneti ėshtė pėrmbytur me video dhe materiale propagandistike. Izraeli bėn thirrje pėr mobilizim ushtarak dhe spastrimin e njerėzve tė Hamasit nga Rripi i Gazes. Bota islame bėn thirrje pėr xhihad dhe mbėshtetje tė vėllezėrve tė tyre palestinezė. Dhe secili prej nesh ...

  Rifreskuar nė datėn 16-10-2023 ora 09:36 nga Albo

  Fjalėt Kyēe: izraeli, lufta, palestina, paqja Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Politika , Feja
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit