Nėse jeni njė vizitor i forumit dhe keni nevojė pėr ndihmė pėr regjistrimin nė forum, apo jeni njė anėtar i vjetėr i forumit por keni harruar fjalėkalimin apo keni ndryshuar adresėn e email, stafi i forumit mund t'iu ndihmojė qė edhe ju tė bėheni pjesė e komunitetit shqiptar mė tė madh dhe mė tė vjetėr nė Internet.

Dėrgoni njė email tek webmaster@forumishqiptar.com nga adresa juaj e emailit personal.

- Nė rastin e regjistrimit, na dėrgoni vetėm emrin qė dėshironi tė regjistroni nė forum dhe stafi do ta bėjė regjistrimin pėr ju dhe do t'iu kthejė pėrgjigje me email.

- Nė rastin kur keni harruar fjalėkalimin, na dėrgoni emrin qė keni regjistruar nė forum dhe adresėn e email qė keni pėrdorur gjatė regjistrimit qė stafi tė bėjė konfirminin qė ėshtė llogaria juaj nė forum.

- Nė rastin kur keni ndryshuar adresėn e email, na dėrgoni vetėm emrin dhe adresėn e email qė keni pėrdorur gjatė regjistrimit. Dhe adresėn e re te email qė pėrdorni. Stafi do tė bėjė ndryshimet e llogarisė pėr ju.

Pėr ēdo problem tjetėr qė tė kini, na shkruani tek webmaster@forumishqiptar.com.

Faleminderit,
Stafi i Forumit