Close

Lista e tė Rejave

Filtroji
Renditja KOHA SHFAQ
Mė tė Fundit Mė tė Fundit Popullariteti Popullariteti Ē'do kohė Ē'do kohė 24 Orėt e Fundit 24 Orėt e Fundit 7 Ditėt e fundit 7 Ditėt e fundit 30 Ditėt e Fundit 30 Ditėt e Fundit Tė gjitha Tė gjitha Fotot Fotot Forumi Forumet Blog Bllogje
Filtro sipas: Bllogje Clear All
 • Maska e Neteorm
  30-03-2021, 20:01
  HYRJE Kur ndodh diēka shumė serioze nė jetėn e njeriut, disa herė dėgjojmė: Ishte karma e tij, ose, karma e saj! Njė shprehje e tillė mund tė tregojė se...
  0 pėrgjigje | 74 lexime
 • Maska e Neteorm
  25-03-2021, 07:44
  Neteorm postoi njė bllog Travel Blogging tek Neteorm
  Ke pyetje nė lidhje me blogun? Dėshironi tė lidheni me blogerėt e tjerė? Ky ėshtė vendi pėr t'ju bėrė pyetje tė blogjeve tė udhėtimit, pėr tė gjetur burime...
  0 pėrgjigje | 150 lexime
 • Maska e Neteorm
  13-03-2021, 06:24
  Neteorm bėri njė koment tek postimi bllog Pesė Shokėt tek Ad'Anderseni
  Nuk them se kam pare ekzaktesisht kete perralle, po historia eshte e degjuar pak a shume me kete qe ke postuar ti, e kam kohe qe nuk lexoj me perralla ose...
  3 pėrgjigje | 542 lexime
 • Maska e Ad'Anderseni
  13-03-2021, 06:19
  Ad'Anderseni bėri njė koment tek postimi bllog Pesė Shokėt tek Ad'Anderseni
  Ma thonė tė gjithė shqiptarėt se ėshtė pėrrallė e dėgjuar ,dhe unė gjithmonė pyes "ju lutem,nėse e kini dėgjuar,ma thoni ku? Nėse ekzistonte si pėrrallė...
  3 pėrgjigje | 542 lexime
 • Maska e Neteorm
  13-03-2021, 05:04
  Neteorm bėri njė koment tek postimi bllog Pesė Shokėt tek Ad'Anderseni
  Te then te drejten, si perralle eshte e degjuar po me personazhe te ndryshme duke sjelle pak a shume te njejten mesazh, miqte vlejne me shume se cdo gje...
  3 pėrgjigje | 542 lexime
No More Results