Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 38
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498

    Ju lutem nje ndihme per shoqen time .

    O ē'fare me ka gjetur ,nje shoqa ime pelqen shume nje person qe vetem njehere e ka pare ,me duket se eshte fiksuar pak.Tani me ndihmen e dikujt tjeter qe e njeh kemi bere te mundur qe ata te takohen sonte.
    Po na ēmendi duke na marre neper telefona duke na thene si duhet te sillem une qe mos ta humb sonte .
    Une me thene te drejten nuk marr vesh per vete ,besoj se nuk ka ndonje formule ,sepse njerzit jane te ndryshem ,mendoj qe duhet te vij ne menyre natyrale avash -avash.
    Po vajza ka shume frike ,o don ta realizoj o ska ,shtoj qe jane te dy persona me nivel ,fizikisht nuk jane keq ,te lire te dy.
    Nuk di ēfare ti them, sa me ne fund i thash do pyes burrat e forumit .
    Prandaj ju lutem mund te me thoni ndonje ide brilante ,t'ia transmetoj ,SOS por sot sepse sot eshte takimi.Ju faleminderit

  2. #2
    not exist Maska e skender76
    Anėtarėsuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    O ē'fare me ka gjetur ,nje shoqa ime pelqen shume nje person qe vetem njehere e ka pare ,me duket se eshte fiksuar pak.Tani me ndihmen e dikujt tjeter qe e njeh kemi bere te mundur qe ata te takohen sonte.
    Po na ēmendi duke na marre neper telefona duke na thene si duhet te sillem une qe mos ta humb sonte .
    Une me thene te drejten nuk marr vesh per vete ,besoj se nuk ka ndonje formule ,sepse njerzit jane te ndryshem ,mendoj qe duhet te vij ne menyre natyrale avash -avash.
    Po vajza ka shume frike ,o don ta realizoj o ska ,shtoj qe jane te dy persona me nivel ,fizikisht nuk jane keq ,te lire te dy.
    Nuk di ēfare ti them, sa me ne fund i thash do pyes burrat e forumit .
    Prandaj ju lutem mund te me thoni ndonje ide brilante ,t'ia transmetoj ,SOS por sot sepse sot eshte takimi.Ju faleminderit
    Dhe burrat e forumit fillojn e pergjigjen ....
    Tashi ekspert s'jam as un se kan ik ata koh kur ..por ti thuj shoqes mos t'harroj buzqeshjen, dhe t'munohet me qen sa ma shum vetvetja.
    Ndoshta te duket shum e thjesht por mendoj se asht ni nisje e mir...
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e showgirl
    Anėtarėsuar
    13-09-2008
    Vendndodhja
    brenda vetes time
    Postime
    169
    Saura, kurse une si femer do te jap disa Keshilla qe do ti vlejne. Nuk mendoj se ajo nuk i di por...duhet ti kete parasysh.

    Sipas meje, duke qene se aspekti fizik eshte gjeja e pare qe bie ne sy, duhet te ve shume ne pah FEMINILITETIN e saj (veshja e thjeshte por elegante, grimi natyral, buzeqeshja, menyra e te berit me delikatese,menyra e te shikuarit etj). Me pas duhet te jete VETVETJA.
    Ne nuk mund te themi te sillet keshtu apo ti thote ashtu, etj sepse nuk eshte kukull me kurdisje.
    Por feminiliteti, thjeshtesia dhe vetvetja jane gjithmone arme te suksesshme pastaj te tjerat (intelligjenca, simpatia, etj) varen nga kapaciteti i saj.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    faliminderit ,te dyve ,i ka keto gjera ,po eshte shume ancioze,mbase ngaqe e pelqen.

  5. #5
    ..... .....
    Anėtarėsuar
    11-05-2008
    Postime
    2,503
    Per shembull nqs do e vija veten tek djali ne kete rast do prisja prej shoqes tende saura sjellje normale dhe jo te shtirura.Do me pelqente sikur ajo mos ndihej ne siklet kur te vij ne takim dhe gjate tij,ta kete te qarte kete sepse mund te ndikoi keq tek djali sepse do mendoi se do jete ai shkaktari i kesaj ndrydhjeje.
    Uroj fat

  6. #6
    fossa dei leoni Maska e prenceedi
    Anėtarėsuar
    07-11-2008
    Postime
    2,120
    Po qe se takohen per te paren here natyrisht veshja eshte paresore Po qe se flasim per nje djale modern natyrisht edhe veshja te jete moderne(mundesisht mini dhe dekolte) Ne rast se flasim per nje djale te thjesht edhe veshja duhet te jete e tille. Po fituat piket e para tek veshja te tjerat jane me te lehta.---'sipas kokes veri festen"

  7. #7
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    O ē'fare me ka gjetur ,nje shoqa ime pelqen shume nje person qe vetem njehere e ka pare ,me duket se eshte fiksuar pak.Tani me ndihmen e dikujt tjeter qe e njeh kemi bere te mundur qe ata te takohen sonte.
    Po na ēmendi duke na marre neper telefona duke na thene si duhet te sillem une qe mos ta humb sonte .
    Une me thene te drejten nuk marr vesh per vete ,besoj se nuk ka ndonje formule ,sepse njerzit jane te ndryshem ,mendoj qe duhet te vij ne menyre natyrale avash -avash.
    Po vajza ka shume frike ,o don ta realizoj o ska ,shtoj qe jane te dy persona me nivel ,fizikisht nuk jane keq ,te lire te dy.
    Nuk di ēfare ti them, sa me ne fund i thash do pyes burrat e forumit .
    Prandaj ju lutem mund te me thoni ndonje ide brilante ,t'ia transmetoj ,SOS por sot sepse sot eshte takimi.Ju faleminderit
    Thuj te beje sikur nuk eshte edhe aq e interesume per ate cunin, dmth ta lere vare ate cunin, mos ti beje te kuptoje se kjo eshte e fiksuar pas tij, se ndryshe e humbi! Meshkujt nuk duan qe tju shkosh shum nga mbrapa edhe te besh si e cmendur, ndryshe do te marrin si budallaqe thuaj shoqes tende. Ndaj edhe sonte te kete kujdes mos ta leshoje veten..
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Anisela
    Anėtarėsuar
    20-01-2004
    Postime
    764
    Te jete vetevetja dhe te imitoje ca detalje ne menyren e komunikimit te ai person...
    Dhe keshtu ne rruge te madhe eshitme zemren tone, njerzve qe vetem nje te perqeshun dhane per te e shkuen te kenaqun e tu u gezue- pse pane mfshetsinat intime te kesaj jetes tone.

  9. #9
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Te jete vetevetja
    Pse e kishte gje ne mendje ajo, qe te ishte Carmen Electra?

    Ca keshillash aman!
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    E mira eshte qe te jete sa me e qete,e komunikueshme ,jo shume e ndrojtur.E thjeshte ne veshje e ne muhabet, sikur eshte me nje shok per nje kafe.Meqe e pelqenka kaq shume shpresoj mos te zhgenjehet nga ai.Good luck girl!

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anėtarėsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    po ca moshe ka ajo se se mora veshe un ?!


    PS; se mosha ka tbaji shum ruan rol te rencishem,
    se tani smunde ti japesh kshilla plakes tate
    Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
    po ca moshe ka ajo se se mora veshe un ?!


    PS; se mosha ka tbaji shum ruan rol te rencishem,
    se tani smunde ti japesh kshilla plakes tate
    Plaka ime e ka babin tim qe eshte goxha mashkull akoma .vdeksha un per ato se i kam si shpirt te dy.
    Jo mo eshte goxha vajze ,por tjetri eshte avokat shume i degjuar ,jane pare nja dy here jane takuar para nje viti per pune ,po ne shqipet behemi copa per njeri -tjetrin ,i tham ketij he mo ēa ben ti akoma vetem etj etj te bejme te njehesh me njeren eshte shume kinge ,e edukuar ,klas ,e lauruar etj.
    Po e shkreta ngaqe eshte me te vertete goce e mire ka turp plus pastaj qe ky i pelqen.

  13. #13
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    O ē'fare me ka gjetur ,nje shoqa ime pelqen shume nje person qe vetem njehere e ka pare ,me duket se eshte fiksuar pak.Tani me ndihmen e dikujt tjeter qe e njeh kemi bere te mundur qe ata te takohen sonte.
    Po na ēmendi duke na marre neper telefona duke na thene si duhet te sillem une qe mos ta humb sonte .
    Une me thene te drejten nuk marr vesh per vete ,besoj se nuk ka ndonje formule ,sepse njerzit jane te ndryshem ,mendoj qe duhet te vij ne menyre natyrale avash -avash.
    Po vajza ka shume frike ,o don ta realizoj o ska ,shtoj qe jane te dy persona me nivel ,fizikisht nuk jane keq ,te lire te dy.
    Nuk di ēfare ti them, sa me ne fund i thash do pyes burrat e forumit .
    Prandaj ju lutem mund te me thoni ndonje ide brilante ,t'ia transmetoj ,SOS por sot sepse sot eshte takimi.Ju faleminderit

    mendoj se te rrije natyral
    te jete vetvetja leja kohes se c'fare do ndodhi

    me nje takim nuk vendoset gjthcka duhet ti japesh vetes pak kohe
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anėtarėsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Plaka ime e ka babin tim qe eshte goxha mashkull akoma .vdeksha un per ato se i kam si shpirt te dy.
    Jo mo eshte goxha vajze ,por tjetri eshte avokat shume i degjuar ,jane pare nja dy here jane takuar para nje viti per pune ,po ne shqipet behemi copa per njeri -tjetrin ,i tham ketij he mo ēa ben ti akoma vetem etj etj te bejme te njehesh me njeren eshte shume kinge ,e edukuar ,klas ,e lauruar etj.
    Po e shkreta ngaqe eshte me te vertete goce e mire ka turp plus pastaj qe ky i pelqen.

    ah shum bukur.




    PS: nai nuse tjeter ka andeji nga ty per baben , se dhe baba do nuse





    izadora : me nje takim nuk vendoset gjthcka duhet ti japesh vetes pak kohe

    po po pak kohe po ca kohe tjapesh sot se ta merr tjetrri-
    preji krahu ma mir shpejt e shpejt kshu bien rehat qe te dy
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaBa : 15-11-2008 mė 14:51
    Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

  15. #15
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    po po pak kohe po ca kohe tjapesh sot se ta merr tjetrri-
    preji krahu ma mir shpejt e shpejt kshu bien rehat qe te dy

    shpejt e shpejt bukur e mesoke.

    C'do gje ne kohen e vet . Vendimet e nxituara asnjeher nuk dalin per mire
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anėtarėsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
    shpejt e shpejt bukur e mesoke.

    C'do gje ne kohen e vet . Vendimet e nxituara asnjeher nuk dalin per mire


    epo mu mkan dal per mir prandaji,
    dhe un spo jap keshilla askujt se sjam askushi
    Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anėtarėsuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Sa te poshter jeni ju poshte si talleni me ndjenjat e te tjereve ,do zoti te bini ju iher ne dashni ,e tallemi ne pastaj,nji ketu do jemi mes thoni jo,mu sme ze gjo ,me rralle kjo pune .ha ha ha .ju fl te gjith qe keni shkruajtur .

  18. #18
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga saura Lexo Postimin
    Sa te poshter jeni ju poshte si talleni me ndjenjat e te tjereve ,do zoti te bini ju iher ne dashni ,e tallemi ne pastaj,nji ketu do jemi mes thoni jo,mu sme ze gjo ,me rralle kjo pune .ha ha ha .ju fl te gjith qe keni shkruajtur .
    He mi come e andato???e hongri ēuni

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    Flm nga ju qe i keni mudesu takimin , mu askush sma beri ket mundesi vet e kam pyet , se isha humb ne deti ...ai tha qe une te qes ne zall....

    ju edhe keni mundesu edhe doni te shtyni ne krahror ,^po zditen me shku tutje ata edhe nuk din qka asht dhoma ...
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anėtarėsuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    he cu be mor aman se jemi ne merak per mbarvajtjen e takimit mes zonjeshes lulu dhe avokat adhamudhit..
    he saura.. a u pane..a u takuan.. a u preken.. a u giciluan..ndopak..
    na trego se..plasem nga kurioziteti..

    ci tha kjo ..po ai ..
    fol..

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Varfėria dhe mizerja.
    Nga DI_ANA nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 125
    Postimi i Fundit: 18-01-2017, 05:25
  2. Ēlirimi i Frymės
    Nga Matrix nė forumin Komuniteti protestant
    Pėrgjigje: 59
    Postimi i Fundit: 12-08-2005, 12:55
  3. Vizita e Varreve dhe kerkimi i ndihmes nga i Varrosuri
    Nga hasanii nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 11-07-2005, 06:44

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •