Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 116 prej 116
 1. #101
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Une jam i mendimit se pavaresisht statistikave te gazetave apo atyre te forumisteve, tendenca e rinise se sotme shqiptare eshte drejt shthurrjes. Nuk mund te them se shumica jane te shthurrur, por mendoj se nje pjese e mire e rinise e ka arritur kete gje. Per mua informacionet ne gazeta kane sherbyer vetem si nje informacion suplementar per opinionin tim personal. Kryesisht jam bazuar ne eksperiencat e mia personale. Ne Shqiperi kam qene disa here (para nje viti ka qene hera e fundit). Kam pare me syte e mia edhe degjenerimin ne qoshet e shumta te Tiranes, por edhe ne qender (ish-Blloku). Te te vije nje femer 17-18 vjec ne tavoline dhe te propozoj per seks ne kembim te lekeve, ne mes te dites, per mua s'eshte normale. Kurre nuk e kisha menduar se Tirana, qyteti ku kam lindur, do te ishte bere si Manila(Filipine) ku minorenet ofrojne trupin e tyre per para. Serisht e perseris qe ende shoqeria aty ruan ne pjesen me te madhe moralin familjar dhe qytetar ne pjesen me te madhe te saj, por gjerat kam frike se po ecin ne drejtim te gabuar. Ashtu sikurse e permendi dhe nje forumist me lart, braktisja e shkollave ose vajtja ne to sikur te ishin vende kafenesh apo pubesh, perben nje bombe me sahat per te ardhmen e rinise se atij vendi. Vertet seksi vend e pavend dhe ne cdo lloj moshe nuk mund te cilesohet si problemi me i madh ne Shqiperi, por lenia pas dore e ketij problemi ose nenvleresimi i tij con vetem ne perkeqesim te fenomeneve negative shoqerore sic jane droga, prostitucioni, krimi etj. Fenomene keto qe shpeshhere jane shume te nderlidhura me njeri-tjetrin. Ne kete pike mendoj se ky problem duhet pare me sy me kritik sesa me liberal se c'duhet.
  Ndryshuar pr her t fundit nga brooklyn2007 : 10-12-2007 m 13:56
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Ne kete pike mendoj se ky problem duhet pare me sy me kritik sesa me liberal se c'duhet.
  C'sy liberal e c'sy kritik mo aman, keta bukurosh e bukuroshe qe po dalin nga ky brez u duhet dhen dru para e pas buke, se as me te keq po marrin vesh, e as duke i qendruar afer nuk po i ben njeri tu vij arsyeja ne vend. Mjer o mjer kujt i bie per pjese nje mosmirenjohes i tille si femije.

 3. #103
  I Diplomuar Maska e Fani
  Antarsuar
  13-11-2007
  Vendndodhja
  Anonim
  Mosha
  26
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nje dicka e tille ndodh ne te gjithe boten pse mos te ndodhe edhe te ne Jemi ba medern duke u msu nga shtetet e botes..!!

 4. #104
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime
  Citim Postuar m par nga angel_ j Lexo Postimin
  C'sy liberal e c'sy kritik mo aman, keta bukurosh e bukuroshe qe po dalin nga ky brez u duhet dhen dru para e pas buke, se as me te keq po marrin vesh, e as duke i qendruar afer nuk po i ben njeri tu vij arsyeja ne vend. Mjer o mjer kujt i bie per pjese nje mosmirenjohes i tille si femije.
  O Angel,

  pse flet sikur je 4 breza larg ktyre, kufiri i siperm i tyre, brezi yt eshte,
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #105
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  O Xhuxhu, po ndaj flas dhe un kshu, se ndryshon si nata me diten derbardhe, sot te vjen turp mo te kalosh as me shum e as me pak para nje adoleshenti shqipetar, se te shikon sikur do te perpije me sy mo ca flet.

 6. #106
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  me mire do behet po mos u merzisni
  kur te marrim cmimin per filmin me te bukur porno
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #107
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Jane akoma mosha te vogla e nuk e mendojne sic duhet, sidoqofte ne situata te tilla nuk eshte faji vetem i te rinjve por edhe i prinderve edhe mesuesve qe sillen me te rinjte ne forme burokratike e jo shoqerore, duke bere te mundur qe ato te deshirojne e te bejne gjera te tilla. Sidoqofte nuk jam shume dakort me djemte ne sondazh dmth 82% te djemve qe thojn qe duan te martohen me vajza te virgjera kur jane po keta djem qe kryejne marredhenie me vajzat jo me te virgjera (nqs mund ta themi keshtu)...

 8. #108
  Aq me plas... Maska e Sa Kot
  Antarsuar
  19-12-2005
  Postime
  1,044
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga [era] Lexo Postimin
  Sidoqofte nuk jam shume dakort me djemte ne sondazh dmth 82% te djemve qe thojn qe duan te martohen me vajza te virgjera kur jane po keta djem qe kryejne marredhenie me vajzat jo me te virgjera (nqs mund ta themi keshtu)...
  E bejne matematiken me qiri cunat e botes...
  As qe du me dit!

 9. #109
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Antarsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  kemi rini potente ne shyqyr !!! me keto gjera do futemi ne europe !!! keni mundesi beni seks mer kur te doni edhe ku te doni !!!seksi shendet eshte !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 10. #110
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  38
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Te mjerret ne, gjeneratat e vjetra. Na dukej vetja mafioze pse ndiznim ndonje cigare ne banjot e shkolles. Tani bejne dhe seks dhe s'duan t'ia dijne.

  Hajde shkolle hajde...
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 11. #111
  me 40 hajdut Maska e alibaba
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  31
  Postime
  5,654
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Pse ku desht ju t bjn sex? N zyren e drejtorit?

 12. #112
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga alibaba Lexo Postimin
  Pse ku desht ju t bjn sex? N zyren e drejtorit?
  Sic po rrjedhin gjerat,ndonje dite do trokasim tek drejtori,do hapim deren e do shokohemi. Ne nje vend ku nuk ka rregulla shkaterrimi nuk vjen nga nxenesit ,por nga drejtori mesuesit e me radhe.Shkolla eshte shkolle dhe kerkon respekt ... tani kur kemi pare drejtorin duke ngacuar sekretaren , dhe kerkojne tu japin shembull brezave GJEPURA.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 13. #113
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Normale qe do bojn seks ne banjo, se skan lek te gjith per me vajt ne hotele mos lini name.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 14. #114
  CG Artist,Skenograf Maska e gerland
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  Deutschland
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  HAHAHAHHAHA e me verte o njerez???
  Po na qenkan emancipuar cerrat e shqiperise hahahah.
  SUGJEROJ qe per kete qellim ti hapin ne cdo shkolle nje dhome kur te gjithe kalamajat te shkojne e te experimentojne me trupin e vet,(se deri me pare shkonte cuni 25 vjec pa pa p*** me sy, TURP)
  AH edhe te mos harrojn tju japin prezervativa cerrave se do bej kerdine SIDA me shokun e saj SIFILIZIN.

 15. #115
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga alibaba Lexo Postimin
  Pse ku desht ju t bjn sex? N zyren e drejtorit?
  po dhe tek zyra tij ka ndodh
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #116
  CG Artist,Skenograf Maska e gerland
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  Deutschland
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Alienated Lexo Postimin
  Te mjerret ne, gjeneratat e vjetra. Na dukej vetja mafioze pse ndiznim ndonje cigare ne banjot e shkolles. Tani bejne dhe seks dhe s'duan t'ia dijne.

  Hajde shkolle hajde...
  Shkolla jetes plako EMANCIPEISHEN.
  Po ca te bejne cerrat neper gjimnaze me 100 e 200 lek qe i jep mami e babi nukl shkon dot ne hotel a motel.
  Prandaj pledoj per nje dhome orgjish ne cdo shkoll...
  kshu kane muindesi ta mesojne edukaten seksuale ne dore te pare....
  He si thoni njerez ...
  G

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •