Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4

Tema: Detyre Kursi

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile Detyre Kursi

  Mund te me ndihmoje njeri me ndonje detyre kursi ne lenden e "drejtim marketingu" te Fakulteti Ekonomik?
  Faleminderit ne avance

 2. #2
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  C'fare pershkrimi te kane dhene per detyren e kursit..

  Ku duhet te bazohesh me teper..

  Per Drejtimin marketing ke shum pika per te trajtuar dhe s'mund te perqendrohesh ne te gjitha njekohesisht..
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Zemrushja
  C'fare pershkrimi te kane dhene per detyren e kursit..

  Ku duhet te bazohesh me teper..

  Per Drejtimin marketing ke shum pika per te trajtuar dhe s'mund te perqendrohesh ne te gjitha njekohesisht..
  Tema ka te beje me analizen e konkurrences se nje firme te caktuar!

 4. #4
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Psh futi nje te perkthyer ktyre temave qe jane ne internet

  http://law.fordham.edu/publications/...flspub6878.pdf

  http://www.mics.ch/SumIntF04/SandrineDebetaz.pdf


  Ose studioi dhe bej nje analize tenden ne base te informacionit qe merr ne to.
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

Tema tė Ngjashme

 1. Fizike: Si te gjej dendesine e ajrit ne dhomen time?
  Nga vaalmir nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 05-11-2014, 10:18
 2. Ndihme per nje detyre kursi --Urgjente
  Nga Amles nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-02-2010, 08:10
 3. Diplomacia, njė detyrė e vėshtirė
  Nga Albo nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2006, 13:42
 4. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 12:30
 5. Leke Dukagjini
  Nga shendelli nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-05-2003, 11:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •