Close
Faqja 12 prej 20 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 384
  1. #221
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Postime
    110
    Une do i kisha thene Beyonce.

  2. #222
    i/e regjistruar Maska e ShHalimi
    Anėtarėsuar
    28-03-2007
    Postime
    17
    oj Zanfina nuk po te ka hije hic as ty as motres tande Adelines

  3. #223
    i/e regjistruar Maska e ShHalimi
    Anėtarėsuar
    28-03-2007
    Postime
    17
    zanfina je e mir ama jo si leonora jakupi tung kalo shum kec

  4. #224
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    amani ore...vetem kengetare nuk mund te quhen keto pfffffff...
    i genjen mendja se do behen kengetare duke u zhveshur gjithnje e me shume

  5. #225
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277

    Thumbs up

    Qe nje shembull..
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  6. #226
    i/e larguar Maska e GL_Branch
    Anėtarėsuar
    02-11-2003
    Vendndodhja
    Arbany
    Postime
    1,592
    wow fantastike, Zanfina eshte femra me e bukur ne Ballkan dhe me e talentuara




    padyshim

  7. #227
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-03-2006
    Postime
    144
    Citim Postuar mė parė nga Jek_e_Jek
    J.Lo shqipetare...Zanfina
    Duhet me shtu kile kjo bukur shume mbrapa per te u duk si J.LO, mandej dhe eshte bukur shume e vogel me shtate,dhe asnje nuk eshte ashtu si duken ne foto!!

  8. #228
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Postime
    110
    Shume te gabuara i paske informatat.Zanfina eshte e gjate 1.75cm. E per nje shqipetare kjo eshte gjatesi mbi normale.

  9. #229
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277

    Thumbs up Jam e dashuruar, por jo me Lorikun

    Jam e dashuruar, por jo me Lorikun

    Shkruan : Revista Mapo

    Nuk ka mbetur mė asgjė nga ajo adoleshentja e ndrojtur qė kėndoi dikur “Partizani i Vogėl”, as imazhi i transgresives qė pėrēoi nė klipin “Cocaina”. Tani, padyshim qė ėshtė njė ikonė e nxehtė e muzikės. Nuk ka frikė tė identifikohet si Zanfina dhe vetėm kaq. Ėshtė rritur nėn hijen e Adelinės dhe nuk kish sesi tė ndodhte ndryshe, qė tė mos merrte sadopak prej mbiemrit qė trashėgonin. Por nė skenė, ajo do tė dilte e vetme dhe imazhi i princeshės sė muzikės kosovare, nuk do t’i vlente, as pėr sharmin apo vokalin e saj. Dhe, qė nga ajo kohė, kur puliti sytė para dritave tė forta tė prozhektorėve, Zanfina Ismaili nuk dėgjoi mė, se ajo ishte motra e Adelinės. Nėse tė dyja mund tė jetojnė nėn tė njėjtėn ēati, tė merrnin sė bashku duartrokitjet apo tė ndanin shpesh edhe veshjet e gardėrobės, nė fund, secila tani ka njė pasaportė krejt ndryshe nė tregun muzikor. Jo sepse Zanfina ėshtė bionde dhe me njė trup pothuajse perfekt, pasi ndryshe ndihet edhe sė fundmi teksa sheh se kilet e tepėrta e vėnė nė siklet para shikimeve tė tė tjerėve. Por fundja, edhe kėshtu me ca kile mė ajo shumė ėshtė vetvetja. “Njerėzit mė komplimentojnė shpesh pėr trupin. Kjo po mė ndodh mė shumė tani qė kam shtuar peshė dhe unė vetėm i falėnderoj ata me njė buzėqeshje tė madhe”-tregon nė njė rrėfim ekskluziv pėr MAPO, kėngėtarja bukuroshe, pinjollja e fundit e dinastisė Ismaili.

    “Hmmm..., po jam e dashuruar”
    As me Lorik Canėn, por as edhe me ndonjė tjetėr qė mund tė jetė pėrfolur nė shtyp pėr lidhje dashurore. Tani Zanfina nuk ėshtė mė e vogėl tė skuqet apo ta mohojė, se gjatė regjistrimeve tė kėngėve nė krah pėrveē sė ėmės, mund tė jetė ndonjė djalosh bukurosh i magjepsur pas hireve tė saj. Duket se AI qė i ka rrėmbyer zemrėn ėshtė krejtėsisht i panjohur, kjo ėshtė edhe arsyeja qė Zanfina nuk do tė drejtojė gishtin drejt mashkullit qė i rri aktualisht pranė. Megjithatė, kur e pyet nėse vėrtet ėshtė e dashuruar, pasi mendohet pėr njė ēast ajo tund kokėn. “Hmmm...Po”. Por sigurisht qė nuk nxjerr asnjė emėr, kėrkon tė mbajė sekret gjithēka qė ka tė bėjė me jetėn e saj private. Pas zhurmės qė ėshtė bėrė sė fundmi nė media pėrpiqet tė sqarojė se asnjė prej tyre nuk ėshtė e vėrtetė. Bukuroshja e Prishtinės hedh kryekėput tė gjitha thashethemet qė janė lakuar sė fundmi se ajo dhe njė futbollist kanė pasur njė lidhje, pėr mė tepėr, kur e pohon vetė se nė zemrėn e saj ėshtė dikush tjetėr. “Nuk mė pėlqen tė lidhem me njė futbollist”-thotė ajo. Ėshtė njė mėnyrė pėr tė thėnė se mes dhjetėra historish qė ka dėgjuar, ajo qė ka pasur kryefjalė Lorik Canėn, nuk ėshtė veēse e trilluar, kjo edhe pėr faktin se as qė ka patur fatin ta takojė ndonjėherė. Nuk e fsheh qė prej kohėsh fjala mė e bukur qė i tingėllon nė vesh ėshtė Dashuria. Ėshtė nga ato vajza romantike qė rrallė mund tė gjesh nė epokėn tonė dhe e pranon se i pėlqejnė situatat e tilla, veēanėrisht pėr t’i shprehur dėshirėn se do tė qėndrojė pranė saj. “Mėnyra qė do tė doja qė njė mashkull tė me propozonte, ėshtė njėsoj si ndodh nė filma, njė darkė romantike nė restorant, dhe kur mashkulli ulet nė gjunjė dhe tė propozon...”-pranon Zanfina. “Nuk kam shumė shoqėri. Kam po tė njėjtėt miq qė nga fėmijėria, njerėz tė cilėve i besoj dhe i dua. Aktualisht vazhdoj studimet pėr Drejtėsi, por nuk jam shumė e rregullt nė ligjėrata sepse nuk mė premton koha”-tregon ajo. Nuk e fsheh qė i pėlqejnė udhėtimet dhe mes vendeve qė e joshin pa masė ėshtė edhe Tirana, madje Zanfina ka shprehur dėshirėn qė nė kryeqytetin tonė tė kishte njė shtėpi. Ėshtė njė yll i skenės dhe e di shumė mirė se duhet qė tė respektojė ‘kontratėn” me veten dhe fansat e saj pėr tė qenė gjithnjė nė formė perfekte dhe me linja tė pėrkryera. Por, Zanfina Ismaili ėshtė nga ato vajza qė asnjėherė nuk do tė refuzonte njė nga pjata e gatuara nga duart e nėnės sė saj, edhe duke e ditur qė ushqimi qė ka para nė tryezė ka tepėr kalori dhe do t’i rrezikonin pėr tė shtuar ca kile mė tepėr, ajo pranon se gjithmonė ėshtė e gatshme pėr njė drekė tė mirė.

    Dy motra njė frajer
    Ato nuk janė dy, por tre motra dhe secila, sipas mėnyrės sė vet ėshtė e lidhur me muzikėn, pasi jetojnė nė njė familje ku gjithmonė ėshtė kėnduar. Nė fillim ishte Adelina, ajo qė thuajse e tėrhoqi pas nė karrierėn e saj, madje jo vetėm kaq, pasi pėrveēse ishte njė prej motrave Ismaili, ajo tentoi dhe u identifikua si Zanfina. Jo pėr imazhet e nxehta qė e shoqėrojnė nė videoklip, por edhe siē kritika e ka vlerėsuar, ajo bart ca vlera qė fshihen nė timbrin e zėrit tė saj. E vogla e familjes Ismaili pranon se mes saj dhe familjes gjithēka ecėn mė sė miri, madje secila ka detyrat e veta nė art, por edhe kur shkelin pragun e shtėpisė. “Jam shumė e lidhur me motrat e mia, por sidomos me nėnėn time. Pa tė nuk shkoj as nė xhirime, askund tjetėr sepse pa ndihmėn e saj e kam vėshtirė t’i realizoj shumė gjėra”-rrėfen Zanfina. Megjithėse e sprovuar, pasi teksa rritej dėgjonte sesi e motra Adelina, pėrveē famės pėrflitej aq fort nė media, nuk do tė trembej kur lexonte, gjithfarė thashethemesh mbi tė dhe familjen. Bashkėpunimi “Dy motra njė frajer”, ishte vetėm fillimi, qė startoi me njė thashemnajė sikur ato realisht kishin njė zėnkė mes tyre, pėr njė frajer (tė dashur), por nė fakt jo gjithēka qė shkruhet mes rreshtave nė gazeta ėshtė e vėrtetė. “Thashethemi mė i fundit qė kam dėgjuar ėshtė se mė kanė rrėmbyer dhe kanė kėrkuar shumė para pėr tė mė lėshuar. Deri tani tė gjitha qė i kam dėgjuar pėr veten kanė qenė shumė tė pavėrteta. Zakonisht reagoj ndaj thashethemeve kur mė prekin nė nder dhe moral, atėherė reagoj pakėz mė shumė, ndėrsa kur nuk kanė tė bėjnė nuk merrem fare me to”-pohon Zanfina, duke pohuar se pėrballet kaq shpesh me fjalė dhe histori qė vėrtiten rreth saj, sa nuk ka mė humorin e nevojshėm pėr t’i lexuar. Ka aq shumė impenjime pėr tė mbushur ditėn sa as qė mendohet dy herė tė shohė nėse mes rreshtash do tė gjejė sado pak tė vėrtetė. Pėrpos koncerteve, Zanfina studion pėr Drejtėsi dhe mes dhjetėra leksioneve qė ka lėnė pas dore pėrpiqet qė tė jetė sadopak e pranishme nė auditor.

    “Njė puthje” nga Zanfina
    Nė ditėt e fundit tė vitit qė tė lamė pas, Zanfina u shfaq rrugėve tė Prishtinės nė dhjetėra banderola pėr tė promovuar albumin e saj mė tė ri. Ishte “Njė Puthje”, pas disa kėngėve qė e kishin linēuar fort nė tregun muzikor dhe nuk kishte sesi tė ndodhte ndryshe, qė tė mos sillte pėr fansat e saj njė album tė ri. Por duket se bashkė me albumin e ri, ajo ndihet po kaq mirė edhe pėr faktin se kėnga pėrfaqėsuese “As i pari, as i fundit”, qė e renditi shumė shpejt nė 10-shen e kėngėve mė tė mira nė Kosovė. “Albumi ka ecur shumė mirė. Kėshtu mė ka thėnė edhe producenti im, por edhe nga adhuruesit tė cilėt janė shtuar qė nga dalja e albumit”-pohon Zanfina, e bindur se kėnga e fundit ka qenė pėr tė njė ogur i mirė pėr atė qė do tė vijė mė pas. Njė pėrfaqėsim dinjitoz edhe nė “Eurofest”, padyshim qė hedh poshtė tė gjitha pretendimet se kėnga e saj ėshtė e vjedhur. Kjo ishte tė paktėn ajo ē’ka u pėrfol shumė shpejt pasi kėnga ishte hedhur nė treg dhe ishte materializuar edhe me njė videoklip vėrtet joshės. “Deri tani nuk kam pasur kėngė tė vjedhura dhe as kėnga “As i pari, as i fundit” nuk ėshtė e vjedhur, prandaj edhe njerėzve u pėlqeu aq shumė, sepse ishte autentike. Nuk e bazoj karrierėn time tek kėngėt e huaja, qė t’i huazoj sepse atėherė nuk do tė isha ajo unė mė. Unė dhe Adelina dallohemi pėr kėtė sepse nuk kemi pasur asnjėherė kėngė tė vjedhura”-sqaron vajza e vogėl e familjes Ismaili, duke hedhur poshtė tė gjitha pretendimet se kėnga ėshtė njė kopje e atyre dhjetėra syresh qė lanēohen pafund nė tregun ballkanik tė muzikės. Kėngėtarja bukuroshe rrėfen se aktualisht ėshtė duke bėrė njė pauzė tė shkurtėr dhe se nuk ka ndėrmend qė pėr momentin tė ketė ndonjė bashkėpunim, siē ėshtė edhe komentuar nė media tė ndryshme kosovare.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  10. #230
    Larguar nga forumi Maska e Embelsira
    Anėtarėsuar
    26-09-2006
    Vendndodhja
    Po te mori mendja hajde dhe ti !!!
    Postime
    127

    Thumbs up A dine te vishen dhe grimohen kengetaret tona ??

    Flasin per Zanfinen

    Make up artistja Sellma Kasumoviq dhe
    Kreatori i modes Valdrin Sahiti


    Sellma - Grimi eshte bere per kalendar apo xhirim te vitit te rri, menyra se si eshte grimuar ndoshta nuk eshte shume e pershtatshme per foro mirepo per skene eshte mire nuk verehet shume duke pasur parasysh ndricimin e dobet.
    Edhe pse zanfina ketu eshte veshure me veshje sportive-elegante per television preferohet ky grim andaj eshte edhe arsyeja pse eshte bere.
    Natyrisht nje ndryshim i vogel me floket nuk do ishte i demshem.
    Mirepo duhet pranuar se Zanfina eshte kengetare me shije, nuk dyshoj ne idete e saja duke ditur moter e kujt eshte ? gjithnje e di se cfare duhet te beje per tu dukur bukur, fundja gjithnje arrine te duket mire.

    Valdrini - Zanfina me kete veshje ia ka aritur qellimit te nxjere ne pah trupin e saj te bukur.Komplimente.
    Ngjyra e bardhe e kombinuar me arri jane dy ngjyra qe kan qene ne trend dy vjetet e fundit dhe aspak ska gabuar ne kombinim.
    Kjo veshje sportive eshte shendruar me shume kujdes ne veshje elegante, verehet se zanfina ka mbathur atlete gje qe verteton se ajo ka shije.
    Disa kolege te saj edhe ne perditshmeri bejne kombinime fatale " trenerka me take te larta ".
    Problem i vetem te Zanfina eshte stili i flokeve dhe grimi.
    Aspak nuk jan ne perputhshmeri me veshjen qe ka.
    Ky eshte edhe nje fakt qe tregon se kengetaret tona nuk u tregojne grimereve dhe frizereve se cka do veshin, e me pas ata te percaktohen se cka duhet te bejne...

    Bazuar ne foton me poshte
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Kodi:
    Larguar per shkaqe personale

  11. #231
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    Zanfina Ismajli: E vėrteta e marrėdhėnies sime me Lorik Canėn

    Kėngėtarja tregon edhe pėr raportet e shumėpėrfolura me motrėn e saj, Adelina Ismaili

    Ka ardhur nė Tiranė pas shumė vitesh. Duke e ndjerė shkėputjen e gjatė me publikun shqiptar, qė nga koha kur ishte fėmijė, pikėrisht atėherė kur merrte pjesė nė festivalet muzikore, Zanfina Ismajli mendoi se ky ishte momenti mė i mirė, pėr tė qenė nė njė event nė Shqipėri. E shoqėruar nga nėna dhe e motra Ema, ajo ka kėnduar dy ditė mė parė nė festivalin e muzikės moderne “Top-fest”, ndėrsa motra mė e madhe Adelina i shkruante herė pas here nė celular pėr t’i dhėnė kurajo, apo ndonjė kėshillė tė vogėl pėrpara daljes nė skenė. Por pavarėsisht mungesės sė gjatė tė Zanfinės nė skenat shqiptare, lajmet pėr tė e sidomos tė rejat nė lidhje me jetėn private kanė ngjallur gjithmonė interes. I tillė ka qenė edhe lajmi i publikuar nga gazetat shqiptare, se kėngėtarja kosovare ka pasur njė marrėdhėnie sentimentale me futbollistin Lorik Cana. Por pėr Zanfinėn, nė tė vėrtetė bėhet fjalė vetėm pėr njė thashethem, mes shumė thashethemeve tė tjera, qė kanė dalė rreth marrėdhėnieve tė saj me motrėn e madhe Adelina. Tė gjitha kėto, e kanė bėrė bukuroshen nga Kosova ta humbasė disi besimin tek gazetat dhe gazetarėt, ndaj ka vendosur tė mos flasė asnjė fjalė nė lidhje me jetėn e saj private. Sa pėr marrėdhėniet me Adelinėn kanė qenė dhe do tė mbeten tė shkėlqyera edhe pse kohėt e fundit, duket se motra e vogėl Zanfina, po fiton mė shumė terren nė fushėn e muzikės. Studente nė vitin e tretė pėr drejtėsi, Zanfina Ismajli shprehet se pas karrierės muzikore synon njė karrierė tė suksesshme edhe si juriste.


    Cila ėshtė arsyeja qė vendose tė jesh nė njė festival muzikor nė Tiranė?
    Sė pari, zgjodha “Top-fest”-in, sepse qė nga fillimet mė ka pėlqyer shumė si festival. Nė Kosovė quhet edhe versioni shqiptar i MTV-sė. Kam parė, se fryma e kėtij festivali ėshtė ndryshe nga tė tjerėt. Eshtė shumė rinor, ka shumėllojshmėri zhanresh dhe mė ka pėlqyer mėnyra se si organizohet finalja, ndaj edhe kėtė vit meqenėse kisha kėngė tė reja vendosa tė marr pjesė dhe ta promovoj kėngėn time nė njė mėnyrė shumė tė mirė dhe tė jem pėr herė tė parė nė njė festival nė Shqipėri, qė nga fėmijėria.
    Vjen nė Tiranė pėr tė marrė njė ēmim, apo pėr tė qenė pranė publikut?
    Kisha menduar se i kisha munguar publikut nė Shqipėri dhe duhej tė isha e pranishme nė njė festival, nė mėnyrė, qė adhuruesit e mi kėtu tė mė shihnin nga afėr. Pėrsa i pėrket ēmimeve asnjėherė nuk i kam parė si qėllim nė vetvete, sepse nuk mendoj qė gjithmonė duhet tė fitohet diēka.
    Ke pasur emocione, duke qenė se prej vitesh nuk e njihje pritjen e publikut nė Tiranė?
    Them qė publiku ka njė sy tė mprehtė dhe emocionet janė tė pranishme, por besoj qė pritja ishte e mirė.
    Me ēfarė je duke u marrė momentalisht nė Kosovė?
    Aktualisht kohėn time kryesore e merr shkolla, por edhe koncertet nė Kosovė e diasporė, tė cilat kohėt e fundit kanė qenė tė shumta.
    Shpesh kemi dėgjuar qė marrėdhėniet e tua me Adelinėn, nuk janė tė mira…
    E vėrteta ėshtė qė ne kemi marrėdhėnie shumė tė mira, ashtu siē mund tė kenė dy motra me njėra-tjetrėn. Thashethemet nėpėr gazeta kanė bėrė qė njerėzit tė mendojnė, se ne kemi marrėdhėnie tė kėqija, por si mund tė kemi ne tė tilla marrėdhėnie kur jetojmė nėn njė kulm, kemi tė njėjtin profesion dhe kemi shumė gjėra tė pėrbashkėta! Ē’ėshtė mė e mira, kėshillohemi, rrimė bashkė dhe jemi shoqe, pėrpara se tė jemi motra.
    Tė ka ndihmuar Adelina dhe emri i saj qė tė ecėsh nė fushėn e muzikės?
    Nė disa raste ka pasur ndihmė emri i saj, nė disa raste jo. Mendoj, qė mė shumė mė kanė ndihmuar kėshillat dhe sugjerimet e saj profesionale, sesa emri.
    Nė raport me Adelinėn, e gjen veten mė tė suksesshme, apo mė pak tė suksesshme?
    Them, qė Adelina ėshtė mė e suksesshme, sepse ajo ka njė karrierė tė gjatė, tė cilėn askush nuk mund t’ia shkelė e as t’ia marrė, ndėrsa mua mė duhet ende shumė punė, qė tė arrij aty ku ėshtė ajo… Dhe shpresoj qė t’ia arrij.
    Ka gjėra nė tė cilat do doje t’i ngjaje Adelinės apo ta imitoje atė?
    Inovacionet qė Adelina ka bėrė kanė qenė aq tė mėdha saqė askush nuk mund t’i pėrsėrisė dhe do tė doja qė karriera ime tė jetė po aq inovative sa edhe e saj.
    Ē’mund tė na thuash pėr jetėn tėnde jashtė skenės? Ndonjė djalė…?
    Para disa kohėsh kam folur edhe pėr jetėn time private, por ka filluar tė mė keqpėrdoret, ndaj edhe jam ndalur. Nuk flas mė pėr jetėn private, vetėm pėr atė profesionale.
    Po pėr marrėdhėnien tėnde me futbollistin Lorik Cana?
    Ky ėshtė njė thashethem qė ka filluar nga Tirana dhe mė pas nė Kosovė e diasporė, ka marrė pėrmasa shumė tė mėdha. Por ja qė nė tė vėrtetė atė futboller unė nuk e njoh, e madje as nuk e kam parė ndonjėherė nė jetė dhe nuk ka asgjė tė vėrtetė nė fjalėt qė janė shkruar.
    Si mendon ti, cila ėshtė arsyeja apo baza e kėtij thashethemi?
    Tė gjitha kėto fjalė unė i kam parė si mėnyrė pėr tė shitur gazetėn, sepse kur dikush dėshiron tė ketė njė lajm tė ri sensaci-onal, pėrdor emrin e njė kėngėtareje, e cila ėshtė mė atraktive nė kėtė moment. Mendoj se mė ėshtė keqpėr-dorur pak emri, por ja qė keqkuptimet u pastruan, pasi unė pata treguar e para, qė nuk e njoh, nuk e kam parė dhe nuk kam pasur asgjė me tė.
    Je e kujdesshme, ndaj asaj qė mediat shkruajnė pėr ty?
    Mundohem tė jem, por mediat nuk mund t’i kontrolloj.
    Cila ka qenė gjėja qė tė ka dėmtuar mė shumė?
    Thashethemi pėr Lorik Canėn, sepse unė po thosha qė nuk e njoh, ndėrsa ai nuk po fliste dhe kjo mė bėri pakėz nė dyshim. Edhe fjalėt qė kam marrėdhėnie shumė tė kėqija me motrėn, tė cilėn e dua shumė, mė kanė lėnduar. Mendoj qė njerėzit, pėr tė arritur diēka nė profesion pėrdorin mėnyra nga mė tė ndryshmet dhe kjo nuk ėshtė e drejtė.
    Je shpallur kėtė vit kėngėtarja mė seksi mes disa kėngėtareve shqiptare. Je e kėnaqur?
    Jam ndjerė shumė mirė, sepse ka qenė konkurrenca e madhe. E falėnderoj shumė publikun, qė mė ka votuar. Nė tė vėrtetė nuk e kam pritur dhe kisha besuar se mund tė fitonte tjetėrkush.
    Kė shihnit si fituese tė mundshme?
    Ndoshta Bleona Qerretin, ose ndonjė tjetėr.
    Sa e rėndėsishme ėshtė pėr njė kėngėtare tė jetė seksi?
    Mendoj se kjo e ndihmon karrierėn, sepse syri kėrkon bukuri. Gjithmonė kur shohim diēka nė ekran, kėrkojmė tė jetė e bukur.

    G.Panorama


    #VamosArgentina

  12. #232
    ► ☆☆☆ ◄
    Anėtarėsuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mėmėdhe
    Postime
    4,834
    Kerkon ti ngjaje te motres po kot e ka se nuk e arrin dot

    Zanfina eshte sexy dhe terheqese,por si kengetare ..... cope.

  13. #233
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Nolird
    Anėtarėsuar
    19-04-2007
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    466
    Zanfina zerin nuk e ka te mire

    te tjerat i ka ok

  14. #234
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Postime
    110
    Ndegjojeni mire si kendon pastaj flisni se a ka ze te mire apo jo.Ne fund te fundit ju profesora te muzikes nuk jeni qe te kritikoni dikend.

  15. #235
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    22-09-2007
    Vendndodhja
    Nė Kosoven e pa Rrym...
    Postime
    200
    T'merr i Estrades ... osht ...

  16. #236
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Postime
    110
    Shume perfekt eshte...

  17. #237
    Bl3®i Maska e Bl3ri
    Anėtarėsuar
    06-01-2006
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    1,277
    Citim Postuar mė parė nga Amor Lexo Postimin
    Shume perfekt eshte...
    Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

  18. #238
    ...beyond Maska e Alienated
    Anėtarėsuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139
    A veme nje bast se ne me shume se 50 perqind te postimeve mbi Zanfina Ismailin eshte perdorur per te pershkruar ate fjala SEXY ???
    Koha ėshtė e maskarenjėve
    Por atdheu i Shqiptarėve

  19. #239
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    24-08-2004
    Postime
    148

    Zanfina refuzon politiken

    E ftuar nga LDD dhe me pas nga AAK,Zanfina Ismaili refuzon qe te dyja partite duke mos dashur qe te indentifikohet ne asnje menyre politikisht.Mga burime te aferta nga te dyja partite (Rasim Selmanaj AAK dhe Gani Geci LDD),Zanfina kishte refuzuar edhe pagesen jo aq te vogel e prere ne vendimin e vet qe te mos marr pjese ne asnje tubim partiak.
    Bravo Zanfina,Rrushja e Lales.

  20. #240
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    31-05-2004
    Postime
    90
    si duket qenke shume i afert familjen ismaili meqe paske info kaq te sakta ,dhe po i njihshe emrat e njerzeve partiak.hahahah

    me se miri e tregoj e motra e saj identifikimn per pari ,diten kur u shfaq ne skene . sa keq qe e paska zhgenjy gani gecin se kishte raporte shume te ngushta me te ,por me siguri ai i gjori nuk paska aq leke sa ti ofroj dikujtt si adelines e cila cdo gje bene per ato dreq parash.

Faqja 12 prej 20 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Genta Ismajli
    Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 150
    Postimi i Fundit: 25-05-2011, 14:32
  2. Genta apo Zanfina
    Nga LOVE_ANGEL nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 139
    Postimi i Fundit: 06-12-2007, 14:02
  3. Intervista me kėngėtarė shqiptarė!
    Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 55
    Postimi i Fundit: 20-05-2007, 21:37
  4. Kenga magjike 2005
    Nga Moltisanti nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 34
    Postimi i Fundit: 13-02-2006, 23:34
  5. Nena e Adelina Ismajlit nė burg
    Nga Shėn Albani nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 37
    Postimi i Fundit: 08-01-2003, 13:09

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •