Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 68
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  71 falenderime nė 56 postime
  Sipas te mballosures sime kta gOngsterrat, ju bien m'qafe e ju rrjepin lekuren atyre qe genjehen me nje karamele apo qe kane lind me 'kemishe prostitute' e qe e kane 'per zemer' ate zanat se ato qe kane dinjitetin ne balle s'ju hyjne ne qese! (keto te fundit nuk 'i zbusin' dot. simply, no incoming profit) po ka e nonje rast sporadik kur kto te fundit o jane pa krahe, o merren ka no i gOngsterr analfabet. lol

  p.s do thosha e i llaf tjeter, po nejse...

 2. #42
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga Leila
  C'e kapet me kushon e Pyes_Lotin. Ai aha, ne terezi i ka gjerat.
  Kushdo qe thote keshtu per femrat Shqiptare nuk ka dale neper bote te shohe c'behet. Te gjitha femrat ate lloj mashkulli duan, por krimineli duket sikur i permbush (them "duket" se ka dhe kriminela frikacake... lol... me besoni sado paradoks te jete). Ne Shqiperi spikatet sepse eshte xhungel atje dhe mbizoteron pasiguria (politike, ekonomike, etj.); femrat jo se e duan por kane NEVOJE per burre me lidhje shoqerore ne Shqiperi (t'i mbroje nga keta "ēėrrat" e vegjel, si edhe t'u siguroje nje jete te sigurte qe mos u bjere njeri ne qafe), dhe keto kushte i ploteson gangsteri i cili e gjen veten si ne shtepi atje. Keshtu pra, te zgjuara jane vajzat, c'kujtuat ju?

  Aman dhe ju, mos na zini ne goje gangon e Inis Gjonit, se atij i rrofte leku e iu zgjatte jeta... se pisk fare e kishte ate punen e gjatesise me c'degjova... lol (obobo!)
  Lelke .. c'gjatesi moj chick? ( e forte kjo )

  Per temen ne fjale e ke sqaruar sh mire, nuk kam ci shtoj me . Eshte thjesht c'eshtje sigurie per femrat. Ah po dhe popullariteti , per vendin qe jetojne kuptohet ...eshte nje lloj "fame" qe i kushtojne rendesi ne shqiperi , por qe mbaron shpejt .
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  femrat thone qe terhiqen nga te fortet, se kane namin e ki-forteve...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #44
  bad girl Maska e Capkenja
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Vendndodhja
  ne zvicer, kantoni ticino
  Mosha
  37
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question

  Une kam kohe qe jam jashte shtetit dhe nuk i ndjek shume vip-at sepse jane bere aq shume sa nuk i numeron dot. persa i perket inis gjonit ( qe eshte moshatarja ime gati ), nuk eshte as e para dhe nuk do jete as e fundit. kishte te drejte pyes lotin kur thote qe nuk do marri nenpunesin e shkrete qe nuk arrin ti bleje e ta coje ne ristorantet me luksoze dh ka si makine nje opel omega te 91. eshte me e bukur te kesh nje te fejuar gangsterr dhe me pare. deri sa nje dite te merr ne telefon policia dhe te thote, qe e kane vrare apo qe eshte ne burg...

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga Capkenja
  deri sa nje dite te merr ne telefon policia dhe te thote, qe e kane vrare apo qe eshte ne burg...
  Dhe vazhdon policia,

  Zonjushe,

  per bashkepunim ,e shperndarje droge, moskallzim krimi, mund te hash edhe ti nja 7-10 vjet burg.

  Si thua do na ndihmosh duke ja fut atij gangsterit tend dhe te tjereve qe do te themi ne, apo te ta fusim ne ty, ne burg?

  Vetem carefully, se me gangsterin e ri, mund te hash ndonje bresheri kallashi tek ndonje restorant VIP....
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #46
  bad girl Maska e Capkenja
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Vendndodhja
  ne zvicer, kantoni ticino
  Mosha
  37
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  brava gio....
  qe kur nje vip merret si shembull per vajze e mire. nje vajze e mire as nuk i sheh disa djem jo me te fejohet etj

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  71 falenderime nė 56 postime
  me rampo llaf, kete heren e fundit kur isha ne Shqiperi, (qofte Tirane, Durres, Korce, Sarande, Gjinokaster, etj) femrat (pjesa derrmuese, sdomos mosha 18-25...edhe veshur ashtu shkonin te benin pazar ) vish'shin aq V.K, aq pa pik gustoje sa kur i shinja me ato qizmat (qe jane bere boze, tip majmunēe) me maj si maj e k, e xhinse te ngushta qe nga verr e bithes e deri ne noēke te kembes, te jepnin pershtypjen se nuk dallonin ka prostitutat me pervoje shume vjecare. Thesha me vete, ē'eshte ai khar babe a vlla, qe nuk i thote nje koq'e llafi! Ketu p.sh ne Acapulco, (lol) ke qejf, s'ju ngopesh dot ti shohesh femrat e veshura. Po Klas bre po te them! KLAS!!! E c'faj kane pasaj shpellaret (no, no, gOngsterret lol) qe kur s'kane pare vrryme me sy, edhe shohin kto aguridhet, ju marrin shpirtin!!! Kto sikur e kerkojne belane me qiri. edhe nenka t'ju lerohet, s'me vjen keq hic!!!

 8. #48
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Po tregoj nje rast pak personal, por per hir te ketij problemi po e permend ne forum.

  Kusheriri im ashtu si shume te tjere, vajti ne Zvicerr, ne vitet 90 dhe dihet me cfare u mor. Beri shume leke, shtepine tip pallati etj, vellai i tij prishi 5 makina brenda nje viti (se domosdo leket ishin sheshit.) Si perfundim erdhi ne Shqiperi, por ishte i kerkuar nga Interpoli. Kur u martua, per muajin e mjaltit nuk mund te linte shtetin sepse ishte ne liste. Gruaja e tij lindi djalin ne Itali, tek kusherira ime, dhe ai nuk mund te vente ne spital gjate lindjes (se nuk vente dot ne Itali.) Pas disa vitesh vajti ne Maqedoni dhe e kapen atje, dhe me vone e ekstraduan ne Itali. Gjate kesaj kohe, halla ime (qe vuante nga bronshit kronik e probleme te tjera) u semur jashte mase, nderkohe qe djali ishte ne burg. Nje dite para se te vdiste halla, me ne fund pas shume lutjesh e kerkesash e lane te vente ne spital, me pranga dhe i lidhur. E kendoi dhe e qau te emen, ndersa halla ime nuk mund te fliste dot, (sepse ishte shume semure) vetem qante me lot te birin. Halla dha shpirt, nderkohe qe kusheriri ishte ne burg. Me dridhen duart dhe me dhemb ne shpirt sa here flas apo kujtoj kete ngjarje.

  Tani eshte ne arrest shtepiak ne Itali, gruaja lindi serish, dhe prape nuk mund te vente ne spital te priste sekondat e para te jetes se birit tij. Se shpejti do te jete i "lire" por me cfare cmimi?!

  Kusheriri im nuk eshte gangster, por shitja e droges, te ardhurat e prej saj, apo aktivitete te tjera ilegale nje dite ose ne tjetren do t'i paguash. Dikush foli per siguri ekonomike. Dakort, kuptohet ne Shqiperi, nje shtrese e madhe e popullesise vuan nga keto pasiguri, por per mua, asgje nuk eshte me rendesishme sesa "siguria shpirterore." Dua qe naten une apo familja ime te flene te qete, nje "makine me pak", nje pale atlete me pak, nje darke me pak ne nje restorant luksoz nuk do te mjaftonin te blinin ate siguri, ate qetesi te shpirtit.

  Shoqeria shqiptare duhet te mbaje qendrim me te rrepte ndaj elementit kriminel. Jemi te paret te debatojme per aspekte te tjera te nje shoqerie pa siguri ekonomike, si prostitucioni etj. Por per kete aspekt (qe po diskutohet ne teme) behen kompromise.

  Nuk e di kush e ka pare filmin "Veronika Drake" per gazetaren ne Irlande qe u vra kur po investigonte krimin (drogen, vrasjet) ne vitet 90. Pas vrasjes se saj, irlandezet mbushen rruget ne Dublin ne shenje proteste, dhe si rrjedhoje ligjet u bene me te ashpra, dhe elementi kriminal u kufizua shume. (Kuptohet, nuk u zhduk, por dhe nuk mori peng dublianet sic ishte para vrasjes se gazetares.) Krimi i organizuar, korrupsioni (qe e lehteson) jane gangrene e shoqerise shqiptare. Duhet luftuar, e jo martuar.

 9. #49
  ga ga Maska e bunny
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  U.K
  Postime
  935
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Lioness
  Po tregoj nje rast pak personal, por per hir te ketij problemi po e permend ne forum.

  Kusheriri im ashtu si shume te tjere, vajti ne Zvicerr, ne vitet 90 dhe dihet me cfare u mor. Beri shume leke, shtepine tip pallati etj, vellai i tij prishi 5 makina brenda nje viti (se domosdo leket ishin sheshit.) Si perfundim erdhi ne Shqiperi, por ishte i kerkuar nga Interpoli. Kur u martua, per muajin e mjaltit nuk mund te linte shtetin sepse ishte ne liste. Gruaja e tij lindi djalin ne Itali, tek kusherira ime, dhe ai nuk mund te vente ne spital gjate lindjes (se nuk vente dot ne Itali.) Pas disa vitesh vajti ne Maqedoni dhe e kapen atje, dhe me vone e ekstraduan ne Itali. Gjate kesaj kohe, halla ime (qe vuante nga bronshit kronik e probleme te tjera) u semur jashte mase, nderkohe qe djali ishte ne burg. Nje dite para se te vdiste halla, me ne fund pas shume lutjesh e kerkesash e lane te vente ne spital, me pranga dhe i lidhur. E kendoi dhe e qau te emen, ndersa halla ime nuk mund te fliste dot, (sepse ishte shume semure) vetem qante me lot te birin. Halla dha shpirt, nderkohe qe kusheriri ishte ne burg. Me dridhen duart dhe me dhemb ne shpirt sa here flas apo kujtoj kete ngjarje. .
  Me mbushe syte me lot- edhe pse ke 2 dit qe syri i djathte po me dhemb pa mase
  How can she fall, if there is no one there to catch her

 10. #50
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  35
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Lioness, bravo goce! Sic the ti dhe Xhuxhu me siper: Se jane gangstera te vjeter, te rinj, meso burra, vrases, drogmen, tutor, hajdut bankash, mashtrues etj etj. Do kene probleme o me shtetin, o me rivalet e tyre, o me njerzit qe ju kane bere dem. Ftu ktu dhe elementin e gjaknxehtesise, hakmarrjes dhe tamaqarllekut shqiptar dhe ke nje perzierje shperthyese. Burgu per shumicen e ktyre gangove eshte gjeja me e pakte, nga c'digjoj dhe lexoj cdo dite shumica sharrohen me kallash nga dita ne dite.

 11. #51
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem
  Lioness, bravo goce! Sic the ti dhe Xhuxhu me siper: Se jane gangstera te vjeter, te rinj, meso burra, vrases, drogmen, tutor, hajdut bankash, mashtrues etj etj. Do kene probleme o me shtetin, o me rivalet e tyre, o me njerzit qe ju kane bere dem. Ftu ktu dhe elementin e gjaknxehtesise, hakmarrjes dhe tamaqarllekut shqiptar dhe ke nje perzierje shperthyese. Burgu per shumicen e ktyre gangove eshte gjeja me e pakte, nga c'digjoj dhe lexoj cdo dite shumica sharrohen me kallash nga dita ne dite.

  hahah se tani sa me than se nje nga keta tipa ne fier ishte gjet ne kosh te plerave pa kok
  ajde ajde ky paska qen gangsta
  Partizoni

 12. #52
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ligesia
  Rasti i fundit dhe me i bujshem eshte ai i Inis Gjonit dhe gangsterit te radhes qe ajo ka per dashnor. Disa vajza do te jo te gjitha, por nga vi une Berati, ky qytet mistrecesh, ke cupa me shkolle qe martohen me persona te shkolluar ne dege si prostitucion, droge, vrasje e te tjera biznese te zeza, dhe si rjedhoje jane shume te zgjuar. Nje teme me siper flet per femren dhe leket, kjo pyetje me duke se eshte ne vazhdim te asaj sepse per para keto persona i humbin te gjitha vlerat njerezore qe ne si shqiptare i kemi bere laj-thaj. Nuk e di me vjen per te vjedhe kur i degjoj dhe i shikoj keto gjera, lere pastaj kur martohen qe 17-18 vjec me ndonje gomar me benc qe i gacmon ne gjimaz.
  Gjeja qe me ben pershtypje eshte qe kapeni mbas steriotipesh. Pe ti, psh beratasen ne mehallen tende qe beri gili-vili me kaposhin e rradhes, dhe nja dy-tre raste te tjera, gjen edhe kete karafilken ketu qe paska shkatuar "buje" edhe hajde o burra te analizojme trendin.

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  mire e keni ju ata jane kriminela ndiqen nga shteti apo se di me ke kane telashe por mos ja qani hallin kesisoj femrash! jane Bushtra te vjetra ato skane ndermend te bejne krushqi me ta, as te krijojne familje dhe asnjera nga ato seshte aq budallaqe sa te vej veten ne rrezik shyqyr zoti qe ne shqiperi esapet lahen burre me burre dhe jo burre me grua keshtu nga kjo ane jane te sigurta ato. Arsyeja qe ato futen ne kete valle eshte te rrembejne ndonje cope kocke dhe te vazhdojne keshtu ne jete gjysem parazit dhe gjusem kucka! Cdo gje ne kete jete e ka nje cmim
  failure is not an option!

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e joss
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  312
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  RROFSH INIS!


  Eedison Ypi
  Rrofsh Inis Gjoni, rrofsh! Shtatore mishi je, shtatore meriton, shtatore do tė ngremė! Shtatė metra ia ngritėm Lugatit. Prej bronxi! Dhjetė do tė ta ngremė ty! Prej floriri!
  Ē’patėn namuzqarėt, qė u lemeritėn me ty pėr dy minuta porno-video amatore autentike?! Ē’u shpoi?! Ē’u dogji?! Ē’nuk kuptuan?! Tė dinin virgjėreshė?! Kujtuan se i kishe vithet kubike, kėmbėt paralelopipedike?! Menduan se s’kishe kėrthizė?! Imagjinuan se, atje teposhtė ,atje nė mes, nė vend tė njė hamburgeri, si e kanė tė tėra, ti mund tė kishe nja tre a katėr hamburgera a nja pes’ a gjasht’ paidhaqera?! Tė marrshin tė ligat dhe tė leshtat! T’i pamė! Tė tėra tė hatashme i kishe!
  Natyralisht, ti as e vret, as e plagos, as e pėrdhos mendjen fare pėr kėto. E the vetė se ēudia mė e madhe nė botė nuk zgjat mė tepėr se tre ditė. Prandaj edhe ata, edhe ato qė me hiret e tua aq u ēuditėn sa desh vdiqėn, nuk e vrasin fort mendjen. S’kanė nge tė merren me dy porno-minutat e tua amatore. Dhe nuk po merren. Nuk po merren ata, por po merrem unė. Mund tė thuash me vete ti Inis; “Edhe tani qė kanė kaluar tre ditė merret ky me mua...?!” Merrem Inis, merrem. Jo pėr ēudinė e rastit tėnd dhe si e kupton ti, por nė njė kuptim mė tė gjerė, mė tė thellė pėr tjetrėn; Pėr ēudinė e ēudisė, pėr atė se si erdhi puna qė vendi im ėshtė ēmendur aq liksht sa kurrgjė nuk tė ēudit mė! E meqenėse jashtė ēudisė, pėr mė tepėr qė edhe ligji i Tre Ditėve nuk mė kap, pse gojėn mos ta hap?!Nė kėto kushte po ta them shumė sinqerisht se pėr rastin tėnd ēuditem mė pak se sa do ēuditesha nėse njė mėngjes, duke dalė nga shtėpia, dikush tė mė thosh’: “Jeta pa seks nė kėtė botė ėshtė e pamundur!”
  Po pse o Inis, a nuk ėshtė njė kokrrizė rėre ajo porno-videoja jote amatore pėrballė njė oqeani tė shkumėzuar prej gjashtėmbėdhjetė vitesh, ose tetė milionė e treqindmijė minutash pornosh epshesh, dufesh, kurvėrish profesionale shtetėrore kombėtare?! Porno-politika, porno-administrata, porno-grafologjia, porno-fjalimet, porno-fushatat, porno-premtimet, porno-dallaveret, porno-hajdutllėku, porno-ēmimet, porno-letėrsia, porno-muzika etj., etj., etj., pak tė duken ty moj?! Po tė pyes ty, duke tė kujtuar milionat e porno-minutave kombėtare, sepse nuk ėshtė ēudi qė edhe ty tė tė duket se kushedi ēoē bėre nė ato dy minuta.
  Pa na e lidhin kėtė mesele edhe me teknologjinė dhe kalamajtė! Demek teknologjia ēedukoka kalamajtė e namuzqarėve! Ta marrim shtruar. Kur u eduakuan kėta kalamaj, qė na i paske ēedukuar ti dhe teknologjia me ato dy minutat?! Mė ’91-’92 kur adoleshentėt e sotėm sapo u ngjizėn?! Kur asnjė namuzqar dhe asnjė qyqar s’mori vesh ē’u bė?! Mė ’96-ėn kur njomcakėt dėgjuan mamin dhe babin ēoē tė ēuēurisnin vesh mė vesh gjatė disa netėve dhe, a shitėn shtėpinė dhe paratė ia dhanė me pahir njė mė budallai se ata vetė, a shkundėn xhepat, mblodhėn ku i kishin e ku s’i kishin edhe kacidhet e fundit e ia falėn njė budallai tė dytė kushėri i tretė me atė budallanė e parė?! Mė ’97-ėn, nė kohėn e bombave dhe britmave, prej tė cilave ende fėmijėve u fishkėllejnė veshėt?! Apo gjatė qindra e qindra netėve duke parė mijėra e mijėra spote televizive me cuca cullake, qė presin t’u celefonosh?!
  Sigurisht disa engjėj na mbetėn pa u djallosur. Jo tė gjithė prindėrit i kemi trushkulur. Megjithatė, alarmizmi i namuzqarėve nuk justifikohet dot. Pėrfytyro njė djalė apo njė vajzė nė fillim tė moshės sė rrezikut, aty tek 12 - 13 vjeē. Eshtė krejt e pamundur qė diku nė lagje tė mos ketė njė “Internet-Kafe”. Eshtė krejt e pamundur gjithashtu qė djali apo vajza t’i qėndrojnė tundimit pėr tė mos e frekuentuar. Njė nga tundimet e para mė tė forta ėshtė padyshim motori i kėrkimit, i pėrbindshmi “Google”. Njė nga kėrkimet e para nė “Google” ėshtė e pamundur tė mos jetė “Sex”. Ky kėrkim pėr njė fraksion tė sekondės tė jep sot, ububububububu, jo mė pak se dy milionė e treqind mijė foto! Me inisa, me pubisa, me penisa. Si t’i duash. Si t’i kesh qejf. Aq sa as jeta e kalamanit me gjithė jetėt e prindėrve nuk mjafton as t’u hedhėsh njė sy.
  Boll me internetin dhe kalamajtė. Kemi aq tepėr porno-vende dhe porno-vepra pėr t’i porno-ēedukuar kalamajtė, sa s’di nga ta nisėsh zėsh. Ti Inis, atė; “Syn e bukur qė t’u vrenjt” e ke shtėnė ndonjėherė mbi porno-grafinė mė tė pėshtirė shqiptareske, Muzeun Kombėtar?! Je Artiste. E pamundur tė mos e kesh vėnė re se pafuqia dhe paturpėsia, dhuna dhe pėrulja, padituria dhe padrejtėsia, frikacakllėku dhe burracakllėku njerėzor, janė tė gjitha atje. Sipas porno-autorėve me porno-nam, deri aty nga mesi i shekullit tė kaluar shqiptarėt nuk kanė pasur fare femra. As nėna, as motra, as bija, as kushėrira, as tė dashura. Dhe natyrisht, as seksin nuk e kanė ditur ēfarė ėshtė. Erdh’ u a mėsoi ai proletari nė mes tė mozaikut me xhaketėn supit. U mėsoi seksin, si bėhen kalamajtė etj. Nga mesi i shekullit tė kaluar e tėhu, po. Prej atėherė kemi femra. Kemi tre femra. Tė vetmet ndėr gjithsej trembėdhjetė porno-personazhet-simbole tė historisė. Ndėr kėta trembėdhjetė, shtatė kanė bėrė historinė e Shqipėrisė tė nja dyzetė viteve dhe gjashtė atė tė dy a tre mijė viteve, nga Pellazgėt tek proletarėt. Porno-vuajtje-rrėqethje antiestetike e gjallė m’u nė ballė; Ēpėrpjestimi i kohės ngėrē ainshtainian. Tre femra, dhjetė meshkuj - ndėrlikim darvinian. Burra me mustaqe, gra me pushkė - problem frojdian. Proletar vetėm njė, kazmė e lopatė asnjė - hall marksist. I therur asnjė - pisk stalinist. Sa kohė ka qė rri varur atje ajo porno-grafikė? Aty tek pesėmbėdhjetė milionė e pesėqind mijė minuta!
  E di si ėshtė puna o Inis?! A do ta dish tė vėrtetėn, tamam tė vėrtetėn, tė vėrtetėn cullak si ti n’at’ videon?! Po! Mėsoje atėherė. Mėsoje qė ta dish mirė e t’i heqėsh tė gjitha dyshimet e streset e tė flesh rehat.
  Ja e vėrteta! Me pornon tėnde kalamajtė as janė edukuar, as janė ēedukuar. Thjesht e kanė parė. Njė numėr i vogėl burrash-kalamaj namuzqarė hileqarė, tek e kanė parė videon, kanė urryer paksa partnerin tėnd, Taras Lala. E urryen Tarasin kur panė se nuk e kishte si tė tyrin, pra as tė hollė tė pėrdredhur e tė qurrtė si tė qenit, as tė lėshuar e tė ngordhur si i tė vdekmit, por tė drejtė e tė fortė si i tė gjallit. Ndėrkohė, tė gjithė meshkujt, edhe pse ndonjėri nuk e thotė, kanė admiruar hiret e tua. Femrat?! Ah ato, ato tė gjitha pa asnjė pėrjashtim, kanė bėrė sikur janė ndjerė liksht prej hireve tė tua, ndėrkohė qė janė zilepsur, ndonjėra ndoshta dhe vilanepsur, me gjigandin Tarasin. Jo Taras Bulbėn kozakun jo! Taras Lalėn, shqiptarin, ndoshta myzeqarin.
  Cilat janė mė tė bukura se ti Inis?! Ato “Kurvat e Kombinatit” si quheshin atėherė, ato tė pavdekėsuarat mbi atė mozaikun?! Ajo rrospia nė mes tė mozaikut mbuluar demek me kostum kombėtar, me nė dorė pushkėn?! Bujkesha plot djersė me vėshtrim nga pas, pushkėn me tė dy duart shtrėnguar?! Apo ajo n’qosh’, ajo piridhiēka zboristja, qė mezi priste zborin nėpėr transhera tė zbėrthehej?! Asnjėra!
  Nėse s’ėshtė kėshtu, atėherė, pse sa vjen pranvera zbėrthehen tė gjitha, zhvishen tė gjitha, sa edhe lėkurėn janė gati ta grisin, me tė breēka tė qepin?! Pse plot prindėr i veshin gocat e vogla si gra dhe i dėrgojnė tė kėndojnė kėngė dashurie gjith’ epsh nė gjuhė tė huaja?! Kush i blen dhe pse i blen vibratorėt e gomės?! Pse kemi gjithė ato katundarka tė reja, tė cilat, me tė zbritur nė qytet, krejt njėlloj si ti, madje mė mjeshtėrisht se ti, zhysin hundėt mes pluhurash tė bardha mbi pjata tė rrafshėta?! Vėrtet hashishi ynė ėshtė mė i mirė se i Pakistanit?! Vėrtet shumė e shumė adoleshente katundarka i lėnė virgjėritė t’u shkojnė nė det, mbi pėrrenj e lumenj, duke u shkėlyer e ējerrė mbi telat e pasarelave tė vjetra tė ndryshkura pėr tė vajtur nė shkollė, sepse tjetėr rrugė s’ka?! Po Imenet e varura si flamurė qė i tund era mbi gardhe hekurash shtėpiash tė reja, i ke parė ndonjėherė?! Vėrtet nėpėr katunde na kanė mbetur fare pak djem, sepse kanė ikur nė kurbet?! Vėrtet jo rrallė vajzat shqiptare ikin nė Itali a gjetkė me ndėrgjegje tė plotė?!
  Nis e vėr nė skenė njė porno-dramė Inis! E mira do ishte ta shkruash vetė. Lėndė ke plot. Shko merre lėndėn e parė diku pranė ndonjė moteli. Shko shihi namuzlinjtė, kryetarėt, moralistėt, ata qė video-pornot e para animalistike i kanė bėrė nė natyrė nė shpat tė malit tė katundit. Shko shihi sesi hyjnė e dalin pa pushim me studentesha dhe sekretaresha mbi fuoristrada.
  Mund tė shkosh edhe diku tjetėr pėr t’u frymėzuar. Tek live-porno-politika! Tek “Zogu i Zi”! Shko shiko si e kanė zhveshur dhe e kanė lėnė plasur me shalė shkėlyer. Shkruaje dhe vėre nė skenė dramėn. Shoqėroje me gjėmime vagneriane! Bėje “Zogun e Zi” si zogun tėnd. Jo prej betoni e hekurash! Prej mishi e leshi! Jo tė zi! Tė kuq! Jo tė ftohtė! Tė nxehtė, tė zjarrtė! Pastaj t’shohim ē’do ndodhi n’atė Kryq e n’atė Krisht! Do shtohet a do pakėsohet trafiku?! Do ketė a s’do ketė ndotje ambienti?! Do ngrihet a s’do ngrihet pluhur?! Do ndodhin vdekje, ngjallje, apo ringjallje?!
  Rrofsh Inis! E bėre si burrat!

 15. #55
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Sipas Ypit tone te vogel po na del Inisi dhe si heroina e shekullit,ajo e perparimit ngaqe u mor me nje drogaxhi,kriminel e poashtu kjo drogaxhie vete.Inisi me shoqe te ngrene fundshpinen vendit e te punojne si gjitha femrat e tjera qe luksin e kane fituar ne menyre te ndershme.Kjo as qe ja vlen te shpenzosh 2 min.duke dhene mendimin per te.

  Une se kuptoj se ku e ka bukurine Inis Gjoni?Ndoshta ne fundshpine e ne gjoks sipas disave,por une sahere e kam pare ne skene totalisht e shperlare me eshte dukur.Nuk arrij te imagjinoj se kur populli shqiptar do heqe dore nga keto tipet e "VIP-ave".Ca ka bere Inis Gjoni deri tani?Per cfare e mbani mend ate?Une per asgje,pervecse per ate pamjen malokeske me kacurrela gjysem te lidhur lart e me vetullat e terhequra si me llastik.

  Ne burg e ka vendin bashke me ate gafilin tjeter.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Blue_sky : 16-05-2006 mė 07:19
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 16. #56
  Dicka-Qė-Ke-Ti Maska e -FaItHfUl-
  Anėtarėsuar
  05-03-2006
  Vendndodhja
  A.L.B.L.P.T.R
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk e keni mor vesh akomaaaaaaaa I duan me lek ...dhe ganksterra .........

  Ganksterri ta mban si kurv ,.,,,,,qe ta dini ju gocat e nershme ............

  me falni per fajlorin .......
  Bukuria ėsht pėr femrat.. duhet tė jet pak me i bukur se majmuni...A's Mė Shum A's Mė Pak

 17. #57
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Late nam o njerez !!!

  Kaq mbrapa paskeni ngel ........viti 2006 dhe Inisi ju hapi syte???

  Varni nje gur n'qafe dhe mbytuni me ndonje pellg uje ... dhe pastaj ngrijini permendore bronxi Inisit ..." i paharruar qofte kujtimi i saj pornografik qe u hapi sycktat mijera meshkujve te humbur shqiptare" ... Halelujahhh ..
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 18. #58
  ________
  Anėtarėsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ti pink hapje sysh e konsideron videon e Inis gjonit?
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 19. #59
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga DILLO
  Ti pink hapje sysh e konsideron videon e Inis gjonit?

  Une nuk e konsideroj asgje. Thx god nuk kam lindur dje.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #60
  ________
  Anėtarėsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Domethene ti qenke pro heqjes gjethes fikut meqe e dime se cndodhet poshte saj..

  Ku shkojme nese i hipim kesaj mushkes tende?
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 2. Identiteti evropian i shqiptarėve
  Nga Iliriani nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 3. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56
 4. Ortodoksia dhe Shqipėria
  Nga shendelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •