Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e larguar Maska e DINA
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  36
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Shqiperia E Shqipetareve

  MUA ME QUAJNE DINA N
  JAM ME ORIGJINE NGA TIRANA DHE BANOJ NE NEW YORK CITY
  JAM 20-VJECARE DHE DITELINDJA IME ESHTE 10.2.1982.
  KAM SHENJEN E UJORIT NE HOROSKOP
  KAM 5-6-VJET NE USA DHE STUDIOJ PER JURIDIK DHE PUNOJ PART TIME NE NJE BANK SI JURISTE KU BEJ PRAKTIKEN.
  HOBY IM ESHTE VESHJA DHE SPORTI
  JAM NJE VAJZE E THJESHTE 1.75 E GJATE SYTE JESHIL DHE FLOKET BIONDE.JAM NJE ANTARE E RE NE KETE FORUM MEGJITHATE KJO ESHTE VETEM FILLIMI I NJE HISTORIE TE GJATE SHEKULLORE.
  DO JEM NJE ANTRE E SHQUAR E KETIJ FORUMI.PER CDO PROBLEM OSE NDIHME MUND TE KONTAKTONI KE E-MAIL IMQE E GJENI KE ANTARET.BESOJ QE ME PAK FJALE U NJOHEM PAK A SHUME
  SIC E THASHE EDHE ME LARTE KY ESHTE VETEM FILLIMI.

  ME RRESPEKT DINA

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime nė 629 postime
  Miresevjen Dina ne forum!

  Zakonisht, anetaret e zgjuar ne kete forum mbajne nga nje emer me 4 shkronja

  Shpresoj tia kalosh sa me kendshem!

  Albo
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 3. #3
  MODERATOR Maska e Letersia 76
  Anėtarėsuar
  23-06-2002
  Vendndodhja
  OXFORD ENGLAND
  Mosha
  42
  Postime
  731
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Hello DINA!
  Si anetare e re qe je ,ke bere nje prezantim te kompletuar,,,,,,
  dhe "SHQIPERIA E SHQIPETAREVE" eshte nje vecanti e gjetur.......

  Me kater shkronja ka emra shume ..............ahhahahahaha

  all the best ,kalofsh mire ne shoqerine tone!

  Letersia 76!
  Prį, mallkue njaj bir Shqyptari,
  Qi ketė gjuhė tė Perendķs,
  Trashigim, qi na la i Pari,
  Trashigim s'i a lźn ai fmķs;
  Edhč atij i u thaftė, po, goja,
  Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore;
  Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja,
  Flet e t'veten lźn mbas dore.

  AT Gjergj Fishta

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ICE
  Anėtarėsuar
  29-07-2002
  Vendndodhja
  Anej Knej Gjithanej
  Mosha
  31
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  MIre erdhe mes nesh !
  Te Uroj caste te kendshme !
  :F :^ekrani :F

 5. #5
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  34
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  mire se erdhe ne forum DINA
  ja kalofsh sa me mire....
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 6. #6
  ALBVIRTUALI Maska e The Dardha
  Anėtarėsuar
  04-05-2002
  Vendndodhja
  TIRANE
  Mosha
  39
  Postime
  439
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Miresevjen.

  Njerezit e drejte duken qe ne prezantimet e tyre koncize.
  C'ESHTJA SHQIPTARE MBI TE GJITHA

 7. #7
  i/e larguar Maska e DINA
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  36
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Faleminderit te gjithe ju per komplimentet jeni shume te mire

 8. #8
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Prezantimi me i goditur,per mua deri tani.
  Mire Se Erdhe!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •