Pas sa kohesh ta dergojne carten jeshile dhe kush e dergon ate: ambasada shqiptare apo policia amerikane?
Pas sa kohesh ta dergojne carten jeshile dhe kush e dergon ate: ambasada shqiptare apo policia amerikane?
ambasada shqiptare ne Shqiperi...
"The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)
Se si me duket kur shikoj gjithe keta njerez qe enderrojne te vine ne Amerike. Ne fakt nje prej tyre isha dhe une derisa nje dite me ra llotaria dhe erdha ketu. Jam penduar?! Jo aspak, por di qe Amerika s'eshte dhe aq fushe me lule sa e mendojne dheenderrojne shume veta. Shume veta e kane degjuar kete shprehjen e fushes me lule, por vetem kur vine ketu e kuptojne me mire se cdo te thote. Megjithate ju uroj qe nje dite tju bjere dhe juve kjo llotari dhe te keni shansin qe te pakten ta provoni.
Dicka rreth llotarise . Para rreth disa vitesh, ne kohen qe me ra mua, egzitonte nje truk i lezetshem qe rriste ne menyre te konsiderueshme shanset per te fituar llotarine. Ndoshta disa veta edhe mund ta dine kete. Ishte ende ajo kohe kur llotaria amerikane aplikoheshe nepermjet zarfeve dhe jo menyres elektronike si sot. Mu desh qe une, bashke me tim kusheri dhe motren e shokun e ti te ngushte, te hidhnim jo nje zarfe por rreth 20 zarfe secili. Me adresa te ndryshme kuptohet. E fituam llotarine te gjithe bashke ne te njejtin vit dhe te gjithe jemi ketu . Ishte rastesi?! Se besoj. E them kete sepse truke njeriu gjen ne cdo cast e rrethane. A eshte kjo nje menyre e ndershme per te fituar?! Who cares man. E rendesishme eshte te fitohet, keshtu qe vriteni mendjen
ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)
ma trego mua brook
UNE JAM TI-TI JE UNE
E LA NOSTRA GIOIA CON NOI
Land, po te jesh nga rrethi i korces, e sigurove nje toke ne MA.
"The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)
ala vazhdo kjo llotarija. ecni ecni hahahahahahahahaha
no glove no love
O cuna me duhet aj liste se ma kan kerkuar disa njerez qe kane aplikuar per llotarine.
Te isha i CIAs nuk merresha me ju po ca ti bej nuk po i gjej dot.
Atehere ka ndonjeri qe do te me ndihmoj dhe jo te bej gallate te kjo tema?
Keyboard not found .... press any key to continue!
o kryeplakaruq ( te pelqen qe ta ndrova emrin sic ma ndrove ti) ahahahahha lol, o kryeplak une skam nder mend te jetoj andej,kam fisin andej dhe kam hedhur ca here kartat per vize turistike ketu ne ambasaden amerikane ketu ne athine por sma kane dhene keta legenat ketu dhe thashe se mos iki nja 2 muaj keshtu per pordhe andej.e di qe jemi mire ketu ne greqi ne,sidomos tani mbas 16 vjeteve jau kami mare dhe erne ketyre morrave ketu keshtu qe jemi per mrekulli,kur ke dhe biznesin tend nuk mund te duash ta lesh dhe te ikesh neper amerike te fillosh nga fillimi,apo jo?
PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM
ndonje liste nuk dini qe te shohim emrat
lista e fituesve te llotarise amerikane.
06-05-08
TIRANĖ
1.Blerti Dalanaj, rruga e Dibrės, 400/6/5/1
2.Gentjan Shaqir Ēiku, Bathore
3.Elidon Gruda& Myself, rr.”Myslym Keta”, pall.2,shk.1,ap.11
4.Arian Allamani & Naone, rr.”Arkitekt Sinani”, pall.288, ap.3
5.Elvis Golja, Banka Amerikane, rr.”Q.Stafa”,nr.27
6.Leonora Golja, Banka Amerikane, rr.”Q.Stafa”,nr.27
7.Anila Doka, interneti M&L, pėrballė zjarrėfikėses, rr. “Artan Lenja”
8.Flutura Bulku, rr. “Siri Kodra”, njėsia basjkiake nr.9
9.Olsi Memishi, rr.”Ferit Xhajko”, pall.63, ap.12
10.Jagert Dyrmishi, rr.”Kongresi i Manastrit”, pall.571/1, shk.1, ap.12
11.Gentian Blloshmi, stacioni i zjarrėfikėseve, Kombinat
12.Artan Stefanaj, rr.”Niko Avrami”, pall.1, shk.1,ap.8/2
13.Sonila Braho, rr. “Niko Avrami?”, pall.44/1
14.Ervehe Demollari, rr.”Bajram Curri”, pall.490/21
15.Donika Prela, rr.”Aleksandėr Moisiu”, pall.18/4,ap.1
16.Frrok Preci, rr.”Aleksandėr Moisiu”, pall.18/4,ap.1
17.Ervis Kostandini, rr.”Isa Boletini”, lagj.4, nr.93
18.Eltjana Mark Zefi, rr.” Ll.Bonata”, pall.2, shk.1,ap.2
19.Gresa Gostivari, bulevardi” Bajram Curri”, pall.29, ap.9
20.Tina Ndrec Ndoci, rr.”H.Dalliu”, pall.2/1 EĒ
21.Rudina Xhavit Hysa, rr.”Pandi Dardha”, pall.62, shk.3, ap.30, Laprakė
22.Janola Foto Soko, rr.”Mine Peza”, pall.220
23.Arvit Sejko, rr.”Muhamet Gjollesha”, pall.59, shk.3,ap.4
24.Elona Rusi, rr.”Qemal Stafa”, pallatet Fratėarit, god.2, ap.3/3
25.Luel Hasa, rr. “Sh.Ishmi”, pall.32,shk.5,ap.66
26.Gėzim Hasa, rr. “Sh.Ishmi”, pall.32,shk.5,ap.66
27.Jorida Prifti
28.Leonora Uka, rr.”Vaso Pasha”, pallati i ri, fakulteti “Polis”
29.Kudret Jaho, rr. “G.Domi”, pall.1, shk.3, ap.44
30.Pajtim Shahollari, rr. “Aleksandėr Moisiu”, pall.44, shk.2, ap.33
31.Blerim Disha&Ali Koēi, posta e komunės Zall-Bastar
32.Admir Abule, rr. “Margarita Tutulani”, pall.23, shk.1, ap.10
33.Denis Shpėtim Baxhaku& family, rr.”Ferit Xhajko”, pall.63/2, shk.5,ap.48
34.Mirela Toprila, rruga e Dibrės, pall.5/3, ap.20,rr.”4 Dėshmorėt”, nr.36
35.Veneta Qendro, lagjia Poligrafik, rr. “Dhimitėr Kamarda”, pall.3/1, shk.2,ap.16
36.Elisa Kaimi, rr.”Q.Guranjaku”, pall.3/1, shk.2, ap.16
37.Hektor Kamberaj, Universiteti i Lartė Bujqėsor , Kamėz
38.Alba Zakja, rr. “Qemal Stafa”, pall.577, shk.1, ap.2
39.Qemal Cara, rr.”Mine Peza”, pall.222/1, shk.1, ap.1
40.Suela Tartaraj, rr.”Ll. Bonata”, ap.20, pall.155
41.Albana Haxhimali, rr. “M. Gjollesha”, pall.64, ap.42
42.Ada Dyrmishi, rr.”Mihal Grameno”, nr.104
43.Besim Rustem Ahmetaj, rr. “S.Brahja”, Sauk
44.Pranvera Hasanaj, njėsia bashkiake nr.5, rr.”I. Elezi”, pall.9, ap.3
45.Enkelej Bezhani, rruga e Elbasanit, p.ABU 2/9/1
46.Medi Allushi, rr. “Siri Kodra” tek frigoriferi
47.Altin Dumani, rr. “Thanas Ziko” pall.6, shk.2, ap.24
48.Dine Dorina, rr. “Bajram Curri”, ap.228, shk.11
49.Remzije Tola, Paskuqan 2
50.Orjeta Hykaj, rr. “Qemal Stafa, pall. 573/3
KORĒĖ
1.Xhensila Miti, rr. “Viktor Eftimiu”, lagj.14, pall.32/5
2.Verore Doda, Vlogisht, Libonik, Korēė
3.Astrit Gora, Vlogisht
4.Donela Malollari, lagj.9, bul.”Gjergj Kastrioti”, pall.3
5.Engjėllushe Shallas, lagj.18, lagj. “Petraq Shamo”, pall.20, hyrja 19/A
6.Evanthi Llogori, lagj.5, rr. “Ismail Latfllani”, pall.26
7.Adelina Zaimi, rr. “Partizani”, nr.4
8.Albana Zguro,Polenė, Korēė
9.Alma Ilias, lagj.16, rr. “Rrexhep Telhai”, pallati i ri i Behar Lėngu
10.Marius Lluka, rr. “Veteranėt, lagj.12, nr.14
11.Vasjan Gulka, bulevard “Republika”, pall.2, shk B/5
12.Marsel Azis, lagj.3, rr. “Ēlirimi i Korēės”, nr.16
13.Natasha Tahiri, rr. “Fan Noli”, nr.32, lagj.2
14.Ardit Bala, blloku i ri i sportit, lagj.10, pallati Qamili
15.Marseli Qelemeni, lagj.14, rr. “Partizani”, pall.38/A/5
16.Durim Pashollari, Symis, Korēė
17.Fatjola Qirjako Hyska, rr. “Vangjel Kocilani”, lagj.8, nr.5
18.Anila Toshi, rr. “Koēo Tupa”, nr.13, lagj.4
19.Athina Lera, lagj.4, rr. “Partizani”
20.Oriola Terolli, Zvezde, Korēė
MALIQ
1.Valbona Hysolli, Maliq
2.Floresha Mehmetllari, blloku, nr.3, Maliq
POGRADEC
1.Roland Kolaci, lagj.1, pall.26, rr. “Reshit Ēollaku”
2.Valbona Pojani, lagj.2, rr. “Rinia”, pall.147
3.Viola Maxhari, lagj.4Kala P.NSH.N, shk.2,ap.4
4.Aurel Pocka, lagj.1, rr. “Shemsi Koroveshi”
6.Rajmonda Mimini, Memelisht
7.Ymer Mingo, lagj.3, rr. “Fan Noli”
8.Ferit Dervishleri”, rr. “Rinia” lagj.5
9.Elton Miti, lagj.2, rr. “Rreshit Ēollaku”, pall.58
10.Dorjan Gusho, lagj.1, rruga industriale
11.Rubie Xhura, Buēimas
12.Kreshnik Muēllari, Vėerdovė
13.Eva Balliu, Slabinjė
14.Ervin Shuli, Qershizė, Cerrozė
15.Edi Manēėllari, rr.”Gani Homcani”, lagj.4
SHKODĖR
1.Aishe Harapi, lagj. “N.Gjylbegu”, rr. “Sh.Huta”, 47
2.Vjollca Muhjaj Dobrac
3.Nexhmije Smajli, lagj. “N.Gjylbegu”, rr. “E.Gramshi”, nr.73
4.Juljan Shllaku, Darragjat, komuna Dajē
5.Fatbardha Logja, lagj. “Q.Stafa”, rr. “C.Broja”, nr.13
6.Age Shytani, lagj”Skėnderbej”, rr. “Ē.Topulli”, nr.50
7.Ardiana Mazija Suka, Dajē, Bregu i Bunės
ELBASAN
1.Ilirjan Tabaku, lagj. “5 Maji”, rr. “Dėfrimi”, nr.56
2.Denis Fatri Lufta, lagj. “L.Gurakuqi”, rr. “F.Trungu”, dera nr.6
3.Adelina Vangjel Banushi, lagj.”5 Maji”, pall.727, ap.15
4.Aurora Gjoshi, lagj. “Sul Popi”, rruga e re e Trenit
5.Anila Llupa, lagj. “5 Maji”, rr. “Fetah Ekmeciu”, nr.36
6.Renald Sina, lagjia Haxhias, rr. “Ramazan Sina”, nr.41
BERAT
1.Eneida Ajet Tabaku, Starovė
2.Stefan Hekuran Fejzollari, lagj. “30 Vjetori”
3.Ibrahim Rexhep Gapi, lagj.”Muzakaj”, shtėpi private
4.Vjosava Pandeli Hitollari, lagj.”Jani vruho”, pall.23
5.Eduart Fatmir Vrapi, lagj. “Dėshmorėt e Kombit”, pall.19, kat.3
6.Adnant Petrit Elezaj, Palikėsht
7.Avrena Dervish Xhamo, lagj. “30 Vjetori”
DURRĖS
1.Miranda Ibrahim Hasa, lagj.8, rr. “A.Goga”, banesa 223
2.Valbona Kuqi, lagj.2, rr. “Sefer Effendi”, nr.93
3.Gentian Blloshmi& Hava Blloshmi, lagj.18, rr. “A.Gega”, pall.1038
4.Besim Meēi, Rrota e Kuqe
5.Xhemile Braho, komuna Katundi i Ri
6.Gjinovefa Dhimitėr Bylykbashi, lagj.18, rr. “Jeta e Re” P.Entit 2/6
BALLSH
1.Euglent Myqerem Bektashaj, lagj. “5 Maji”
2.Jonida Enver Muhaj. Lagj. “5 Shkurti”
GJIROKASTĖR
1.Argjiro Rami, lagj. “18 Shtatori”
2.Sokol Gjoni, lagj. “18 Shtatori”
DEVOLL
1.Fuat Bektash Bostanxhi, Buz liqen
2.Shpresa Dardha, Hocisht
3.Anxhela Teta, Boban
URA VAJGURORE
1.Aleksandėr Shella
LEVAN
1.Anila Dhima, shkolla e mesme
FIER
1.Rajmonda Tako, lagj. “Sheq i Vogėl”
2.Elton Ēuko, lagj. “Sheq i Vogėl”
3.Miranda Muka, lagj. “8 Shkurti”, pall.41
4.Vladimir Zyledin Gremshi, Sheq i Madh
5.Votjana Mile, lagj. “16 Prilli”, rr. “Sotir Andoni”, pall.32
6.Aurora Deda, Afrimi i Ri, Fier
7.Enea Gremi, lagj. “15 Tetori”, rr. “Xox Andoni”, pall.32
8.Ermir Llambro, Hoxhare, Dermenas, Fier
9.Vjollca Kadiolli, lagj. “Kryengritja e Fierit”, rr. “R.Anastasi”, pall.150, kat.4
10.Rudina Jaupaj, Afrimi i Ri, Fier
11.Sotiraq Koēo, Sheq i Madh, Fier
12.Ilir Lluqi, Shėnpjetėr, Topojė
13.Erlin Tego, Sheq i Madh, Fier
14.Irena Zykaj, Peshtan-Bregas, Frakull e Madhe
15.Gjinovefa Rapush Grembi, Belinė, Zharrėz, Fier
16.Agim Shala, Bishanak, Fier
17.Alberta Meēaj, lagj. “29 Nėntori”, rr. “M.Ulqinaku”, sh.private 26
18.Gjergji Bega, lagj. “16 Prilli”, tek ish-restorant “Vjosa”
19.Mimoza Hoxha, lagj. Sheq i Madh, pall.Naftėtarit
20.Kristaq Goa, lagj.”Liri”, rr. “J.Xoxa”, pall.132
21.Enkelejda Lipe, lagj. “Kryengritja e Fierit”, rr. “Nuredin Aliu”
22.Mimoza Moēi, lagj.” 8 Shkurti”, rr. “S.Pogaēe”, nr.5
23.Nertila Ylli Kalemaj, lagj. “Liri Gera”, rr. “Th.Pogaēe”
VLORĖ
1.Besmir Gacaj, lagj. “Isa Boletini”, rr. “S.Zotaj”, pall.1353
2.Qerime Sejdiraj, lagj. “1 Maji”, rr. “Miss Durhani”, nr.81
3.Albert Koēi Qarri, Universiteti Vlorė
ERSEKĖ
1.Argita Bilimani, blloku nr.4
2.Majlinda Nexhmie Ago, rr. “Pali Prifti”, blloku nr.1
3.Thonarina Vangjel Andoni, blloku nr.2
KUĒOVĖ
1.Xhuljeta Safet Faqekuqi, lagj.”11 Janari”
2.Vojsava Dervish Meleqi, lagj. “11 Janari”
3.Manio Nikolla, lagj.”Tafil Skėndo”
4.Ali Maloku, lagj. “1 Maji”
LIBRAZHD
1.Qanije Ferit Bogdani, lagj.1, pall.46
KUKĖS
1.Flan Ymer Mermaci, lagj. 2. Rram, Has, Lagj.4, pall.4, shk.2
KOPLIK
1.Eljona Ujkaj Zeltaj, Koplik, Malėsi e Madhe
TROPOJĖ
1.Hysen Sulaj, lagj. “16 Tetori”, Bajram Curri
LUSHNJE
1.Valmira Turku &Avdyl Turku, lagj. “Gafur Muēo”
KURBIN
1.Ablona Zirkua, lagj.3, pall.46, ap.45,Laē
MIRDITĖ
1.Altin Cupi, Kocinar, qendėr Mirditė
GRAMSH
1.Koēi Bici, lagj. “18 Gushti”, pall.65
PEQINI
1.Sami Topi, lagj Teqe, Peqin
PATOS
1.Jonida Vladimir Dulaj, lagj. “1 “Maji” Patos
2.Arben Poja, lagj. “Mustafa Matohiti”, Patos
SARANDĖ
1.Dashnor Dalamaj, lagj.4, mbi stadium
TIRANE
1.Gazmir Ibrahim Hysa, rr.”Todi Shkurti”
2.Dritan Paco, bulevardi “Zhan D’ark”, pall. “Arbėria” shk.1, ap.4
3.Elida Bejko, rr. “Mustafa Lleshi”, pall.1, sh.1, ap.1
4.Kujtim Hoxha, rr.”Shefqet Ndroqi”, Senatorium
5.Liljana Rubjeka & Rexhep Rubjeka, rr. “Muhamet Gjollesha”, pall. 28, sh.5
6.Ēesk Ded Martuzi, rr.”Hoxha Tasim”, pall. 292, ap.31, ahk.3
7.Olger Toska, rr.”Qemal Stafa”, nr.232
8.Hurme Kume Xhixha, rr. “B.Biba”, Nr.29/1
9.Ardit Shpėtim Aliēka, rr. “S. Cico”, ap.9, pall.1
10.Arben Idrizi, bulevardi “Zogu i Parė” pas “American Bank”, pallati 9-katėsh, kati 5
11.Anila Lusha&Fitim Lusha, lagj. 6, rr. “Haki Stėrmilli”, pall. “Albital Kostruk”, shk.2, ap.4
12.Elida Nika, rr.”Ali Baushi”, nr.43
13.Hasime Dervishi, rr. “Amdi Canaymeri”, nr.61
14.Fatmir Nurēellari, Rr. “Jordan Misja”, Banesa nr.1, “Harry Fultz Institute”
15.Erjon Minka, Rr.”A.Vokshi”, Pallati:119, Shk:3, Ap:53
16.Pranvera Tagani, Bulevardi “Zogu i Parė”, Pallati i ri pranė cirkut 6/4
17.Vasillaq Mico Laco, Rr. “Muhamed Gjollesha”, Pallati:67, Tiranė 355
18.Brunilda Zoto, Rr. “Naim Frashėri”, Nr.13
19.Erblina Kėrcishta, Rr.”Shqyri Peza”, Pallati:45
20.Anila Papavangjeli, Rr. “Beqir Lugo” 1/1
21.Mrike Prendi, Rr. Durrėsit, ish-godina e shkollės sė Partisė, N0:80. N:11
22.Erlin Zylyftari, Rr. “4 Dėshmorėt”, pranė gjimnazit “Partizani”
23.Oljana Dashnor Kopaci, Rr. “Komuna Parisit”, Kompleksi “Kika”, Sek.3c2-2 Tirana 00355
24.Stiljan Myrteza Kocollari, Yzberisht
25.Gjineta Fiqeri Sulaj, Rr. “3 Vėllezėrit Kondi”, banesa private
26.Elton Vladimir Gjikdhima, Rr. “Gjon Buzuku”, Pallati:27, Pa:8, Tirana 00355
27.Imelda Koka, Rr. “Ferit Xhajko”, Pallati:59/6, Shk.1, Ap:17
28. Florjan Fidani, Rr. “Ndre Mjeda”, Pallati:198, Shk:1, Ap:4
29.Lumturije Harizi Byku, Rr. “Naim Frashėri”, Pallati:84/1, AP:184/1
30. Arjeta Dauti, rr “Qemal Stafa”,nr.184
31. Elton Mero % Shefit MERO, rr.”Sami Frashėri”, pall 20,shk.1, ap 15
32.Manuela Mamaqi & Niko Prifti, RR “Shyqyri Ishmi”,pall.43, ap.18
33.Elton Bajram Vranga, rr. “B.Curri”, p.26, shk.2, ap.19
34.Nexhmi Kurrila & Seifi Hoxha, rr.”Riza Cerova”, pall.164/1 pa 10
35.Ilir Ahmeti, rr.”Irfan Tomini”, pall.4 Comercial, ap.2
36.Nesiola Shima, rruga “Myslym Keta”, Nr.20
37.Bruno Ziu & Kristina Serhati, rruga “Pandi Dardha”, Pall. 38, Shk,2, Ap 40 , Laprak
39. Ylli Baruti, rruga “Haki Stėrmilli”, pall 21, shk 1/19
40. Erjon Dardabella, rruga “Ymer Kurti”, Pall 6, Shk 2, Ap 12/3
41. Skėnder Cufo, Rruga “Gjin Bue Shpata”, Pallatet “Moskat”, Shk 6, Ap 48/1
42. Eriselda Daēi, Rruga e Kavajės, Pall 14.1, Pallatet Kavod P.c, sk Ap 5, Tiranė
43. Hiljon Islamaj, Rruga “Myslym Shyri”, Pall 12, pranė kinema “Dajtit”
44. Vjollca Gjuzi, rruga “Grigor Heba”, Pall 39/1, Shk 2, Ap. 28
45. Ramadan Fetollari & Muarem Fetollari, Selitė e Vogėl, pranė Centralit
KORĒĖ
1. Alketa Cenko, Rr. “Viktor Eftimiu”, Lagj.16, Pall. 38
2. Elvis Kothenja, lagj.12, Rr.”Niko Dovana”
3. Petrit Shakollari, Lumanas, Korēė
4. Ylli Qelemeni, lagj.14, Rr. “Partizani”, pall.38/A/5
5. Pjerin Pano, Rr.”Midhi Kostani”, Pall.2 c/12
6. Llazo Luro Burimas, Korēė
7. Helidan Veizi, Rr. “Rexhep Telkaj” c/6, pall.10/8
8. Etleva Nastro, Rr. “Eleni Gjika”, Pall.1, Lagj.5
9. Marjeta Demollari, Lagj.14, Rr. “Partizani”, Pall.14, Ap.3
10. Marsel Toska, Lagj.18, Rr.”Petraq Shauma”, Pall.5/12
11. Genti Qori, Lagj.4, Rr.”Kiēo Zografi”, Korēė
12. Dorina Armata, Korēė
13. Ina Opari, Rr.”Niko Terava”, Nr.14, Lagj.11, Korēė
POGRADEC
1. Senje Hamidhi, Lagj.5, Rr. “Et’hem Haxhiaj”, Pall.99
2. Vera Locka, Lagj1, Rr. “Reshit Ēollaku”, Pallati “Filbos”
3. Klotilda Turko, Piskupat, Pogradec
4. Florant Rakipllari, Lagj.4, Rr. Burimeve
5. Ēeljeta Dervishi, Lagj.4, Goricė
6. Luljeta Malellari, Lagj.3, Pogradec
7. Pėrparime Xhemollari, Lagj.2, Rr. “Fan Noli”, Pall.172
8. Ilir Laraku, Lagj.1, Ish-divizioni, zona Industriale
9. Afrim Dautllari, Lagj.5, Rr.”C.Mema”, Pall.193
10. Ylli Leka, Lagj.4, Pogradec
Kukės
1.Alketa Qemal Brokaj, Lagj.1 pall.18, shk 2/11, Mamurras
2-Preng Lugja, Lagj. “Zef Holi”, shtėpi private,
Ura Vajgurore
1.Vjollca Prifti
Patos
1.Surov Hetem Kapllani, Lagj.”1 Maji”, Patos
2.Fatmira Alliaj Dukas, Patos
Gjirokastėr
1.Shkėlqim HaxholliL/0 Arjan Ligu, Lagj.”18 Shtatori”
Sarandė
1.Suela Sula, gomisteri “Pėllumb Sula”, pranė spitalit 42
Durrės
1.Arjana Laēi, fshati Sukth
2.Fatbardha Ēyrkja 214 Rruga “Bajram Tusha”, Shkozet, Durrės
3.Maringlen MetHoxha, Rr “A.Goga”, pall.6 Lagj.18, Durrės
RRĖSHEN
1.Adriana Dushi, parafabrikati i parė, Rrėshen
Burrel
1.Astrit Pasha, Lagj. “Pjetėr Budi” rrug.gjykatės,p.20
Dibėr
2.Nexhmije Trupja, Stavavec, Tomon
Laē
3.Donika Gurra, Lagj.3 Pall.81, ap.17
Berat
1-Neka Ideal Dyrmishi, Lagj. “30 vjetori”, pall.77, ap.9
2-Gentian Loka, Lagj. “10 Korriku”, Berat
3-Gjergji Gjoku, Lagj. “30 vjetori”, pall.51, ap.7
4-Margarita Petrit Kaleci, Lagj e Barrikadave, shtėpi private
5-Gerta Kryenald Allajbeu, lagj. “30 vjetori”, pranė bar “Rati”
Malesi e Madhe
1.Agostin Thercaj, Flakė –Koplik
Shkodėr
1-Edlira Hasaj, Shtoj e Vjetėr, komuna Rrethina
2-Fatbardha Hoxha, Lagj.”Ahmet Haxhia”, rr.”Lluga”, Shkodėr
3-Gerti Pirami, L.”Nazmi Kryeziu”, RR.”Ruxholi”,Shkodėr
4-Besmir Mushanej, Lagj.”Perosh”, Rr.”Daut Boriēi”,1207
5-Alma Jaupi, Rr “Shollaj”, N.15, Shkodėr
Lezhė
1.Pashko Merdhoqi, Lagj. Gurra, Rr.”Shtraus”, Lezhė
Pėrrenjas
1 Xhevrije Sefer Balla, lagjja nr.1, Pėrrenjas
2-Saimir Njazi Fekaj, Lagj.1, Pall.46, Pėrrenjas
Maliq
1.Donika Jermuskaj, Blloku 1, Maliq 00355
Librazhd
1-Ylli Lota, Lagj. “Togėz”, Pall. 2, Librazhd
2-Floreta Ferit Murati, Lagj.1, Pall. 70
3-Uliks Faik Shebeku, Lagj. 1, pall. 79
Fieri
1.Antoneta Stavri Prifti, Lagjia: “Kongresi i Pezės”, Rruga, “M. Bego”, Nr.12
2.Albert Zyka %Albert Peto, Lagjia “1 Maji”, Pallati Bonifikimit
3.Arvemala Meēo, lagjia “Apollonia”, pranė “Coca Cola”
4.Petrit Safet Shehu, lagjia “Kryengritja e Fierit”, ish pėrpunimi drurit, pallati Entit Banesave, Shk 2.
5.Alketa Sulejmani, c/o Alketa Sulejmani, Lagjia “Konferenca e Pezės”, Blloku i Pallateve Mėrtiri
6.Drini Sitaj,Lagjia “11 Janari”
7.Elona Gjini, Lagjia Sheq i Vogėl, Fier
8.Gentian Kovaēi, c/o Gentian Kovaēi, Lagjia “Konferenca e Pezės”, Rruga “Jakov Xoxa”, Pall. 149
9.Adrian Biēaku, Lagjia “15 Tetori”. Rr. “Andon Prafka”
10.Blerta Shemai c/o Blerta Shemai, Lagjia “Liri Gero”, Rr. “Thoma Gallo”, Parafabrikat 12
11.Ilir Aliaj c/o Mbrostar Ferko-Fier
12.Sonila Rredhi, Zharrės, Fier
13.Lulezim Kalemaj, Lagjia “16 Prilli”, Rr.”Andon Profka”
14.Blerina Grembi, Damllas, Fier
15.Ardjan Kondakēiu c/o Ardjan Kondakēiu, Lagjia “8 Shkurti”, Rruga “Thoma Kopaēe”, Fier
16.Marinela Koliēi, Lagj.”8 Shkurti”, Fier
17.Erfael Luto Hoxha, Lagjia “15 Tetori”, Rruga “Esta Dishnica”, Fier
18.Fatmir Kumuraku c/o Kumuraku Fatmir, Lagjia “Konferenca e Pezės”, Rruga “Jakov Xoxa”, Fier
19.Sokol Llukan Gjeci, Lagjia “Mbrastar Ferko”, Fier
Elbasani
1.Buana Derstila c/o Buana Derstila, Gjinar
2.Ornela Kryeziu, Lagjia “Ēlirimi”, Pall 83/1, Rruga “Kadri Yshmeri”, Nr.5.
3.Arben Xhafa, Lagj. “Luigj Gurakuqi”, Pall 73
4.Dallėndyshe Disha, Lagjia “5 Maji”, Rruga “Vasil Shanto”, Kokoneshi
5.Adile Novaku, c/o Adile Novaku, Lagjia Nr 2, Ap. 51, Cėrrik
6.Shpėtim Koni, Lagjia “Qemal Stafa”, Rruga “Reshit Gelirana”, Nr.10
7.Gentian Lami, Lagjia “Partizani”, Rruga “Mustafa Skuqi”, Nr.8
Vlore
1.Lindita Konomi, Nartė, Vlorė
2.Ligor Danaj, Llakatund, Vlorė
3.Alida Dervish Lushaj, Lagjia “Osman Haxhiu”,Vlorė
4.Arsen Meminaj, “Tre vėllazėr”, Vlorė
5.Ilirjan Kujtim Xhavara, Lagjia “1 Maji”, Rruga “F. Gjomemo”
6.Adriatik Ardiaj, Lagjia “Pavarėsia”, Rruga “Pilo Bego”, Banesa “Mobes”
Lushnje
1.Evgjeni Laska , Lagjia “Skėnder Lobohova”, pall.118
2.Agim Nako, Bubullimė, Lushnje
3.Mariza Aliau c/o Kujtim Ylli Aliu, Lagjia “Kongresi Lushnjės”
4.Griselda Ylli Kashari % Ramazan Kashari, Lagjia “20 Tetori”, Lushnje
Tropoje
1.Nazmije Osmanaj, Zona B, Fierzė, Tropojė
Kuēove
1. Jonuz Myrto Dajko, Lagjia “11 Janari”, Kuēovė
Mallakaster
1. Saimir Hetem Dervishaj , Fshati Comush, Komuna Kute
Mirdite
1. Malvin Lesh Sinani, Rrethi I epėr, Rubik
Bilisht
1. Fatos Agim Hoxha, Bilisht
2.Ardit Kodra, Arzė, Devoll
3. Ermir Hoxha, Ēangani, Bilisht
4. Lorena Pecani, Progėr, Bilisht
TIRANE
1.Rozeta Coli, Pinet, Ndroq
2.Zana Xhuveli, rr.”F.Rada”, pall.34, shk.1
3.Sokrat Xhuveli, rr.”F.Rada”, pall.34, shk.1
4.Marjana Halili, Rr. “I.Zamini”, pall.9, shk.2/19
5.Admir Agaj, nr.38
6.Sonila Papa, rr.”Hoxha Tasim”, pall.290, shk.1/7
7.Marjana Kokeri, bulevardi “Bajram Curri”, pall.25, shk.3/24
8.Besnik Alliu, bulevardi “50 Vjetori”, pall.3, shk.3/24
9.Luan Mete, rr. “Gj.Legisi”, pall.C, shk.1/15
10.Suela Ramazan Dedja, rruga e Elbasanit, nr.43
11.Elvana Fido, pall.44, shk.2/28
12.Ervin Elezi, rruga Shijaku, pallati me ngjyra, kati 16
13.Erjola Haxhi Hyka, Fusha e aviacionit, pall.9, ap.1
14.Vasil Doka, rr.”Margarita Tutulani”, pall.13/1, ap.2
15.Mimi Hougos, rr.”Qemal Stafa”, pall.161/1, shk.2/27
16.Mimoza Mersen Elgeni, rr.”I.Dervishi”, lagj.8, nr.66
17.Blerim Bilal Dybeli, “Hotel Tirana”
18.Vladimir Lamaj, pall.4/2, ish-uzina “Enver”
19.Florian Tahir Boci, rruga e Dibrės, pall.10, shk.1/6
KORĒE
1.Adrian Durmishi, lagj.6, rr.”Sotir Pojani”, nr.9
2.Enida Madhi, bulevardi “Fan Noli”, lagj.15, pall.26
3.Brisilda Dine, Biranj. Komuna Bulgarec
4.Grigor Lako, lagj.11, rr.”Konstandin Gace”, nr.3
5.Mirela Dellinja, bulevardi “Themistokli Gjermenji”, lagj.7, pall.2,ap/2
6.Zikela Potka, Bulgarec, Korēė
7.Esmeralda Stavro, lagj.13, rr. “Steffi Lino”, pall.12/7
8.Alketa Daci, lagj.18, rr.”Dhimitėr Denasi”, pallati i ri i Lindės
9.Orla Josifi, rr. “Kiēo Golniku”, lagj.18, nr.62
10.Borila Miēo, rr. “Dhori Luarasi”, lagj.12, nr.25
11.Trėndafile Meēollari, rr. “Ramadan Isaku”, lagj.7, nr.9
12.Eriola Toshi, Vreshtas, Korēė
13.Elda Grozhdan, Goricė e Madhe, Korēė
SHKODER
1.Kastriot Kruja, lagj.”Qemal Stafa”, rr. “Qazim Llagani”, nr.10, Shkodėr
LEZHE
1.Pashke Gjoka
2.Kujtim Nutaj, lagj. “Beslidhja”, rr. “L.Gurakuqi”, pall.89. Lezhė
DURRES
1.Arben Xhixha, Sallmone, Shijak, Komuna Xhafzotaj
2.Blerian Molla, lagj.14, Shkozet, Durrės
MALIQ
1.Shkėlqim Agolli, blloku nr.3, Maliq
2.Nimet Ballliu, Sovjan, Maliq
BILISHT
1.Ilir Mynyr Zyryku, Bilisht
2.Olsa Astrit Haxhi, Bilisht
BALLSH
1.Tefta Llane Melaj, lagj. “16 Prilli”, Ballsh
POGRADEC
1.Jorida Llangozi, Gėshtenjas, Pogradec
2.Majlinda Selmani, Rruga e Korēės, lagj.1, Pogradec
3.Ilir Kllonollari, lagj.1, Rruga e Drilonit, Pogradec
4.Marjana Nazif, rr. “Gani Butka”, pall.139, lagj.5
5.Hymerli Palla, Memelisht, Pogradec
6.Griselda Zaēellari, Buēimas, Pogradec
7.Etleva Nazar Demelli, lagj.2, rr.”Rinia”, Pogradec
8.Mondi Torollari, Hudenisht, Pogradec
9.Kristaq Zvirina, rr.”Gani Butka”, pall.55, lagj.2
10.Klajdi Topalli, Memelisht, Pogradec
KUĒOVĖ
1.Denis Niko Stefani, lagj. “Llukan Prifti”, Kuēovė
LUSHNJE
1.Elona Ismet Rustemi, Toshkėz, Lushnje
2.Artan Rustemi, Toshkėz, Lushnje
3.Alfred Gjoni, Divjak 355, Lushnje
BERAT
1.Kujtim Qemal Salillari, Fushė Peshtan, Berat
2.Jonida Bushi, Kutalli, Berat
3.Albana Ramadan Sinjari, lagj.”28 Nėntori”, rr.”Gaqi Gjika”, Berat
4.Sybi Feta Hoxha, lagj.”Jani Vrusho”, pall.170, Berat
5.Taulant Gėzim Kuci, Drobonic, Berat
FIER
1.Elsona Vilson Rrapushi, lagj.”8 Shkurti”, Fier
2.Jorgaq Llazar Pogoēe, lagj. “29 Nėntori”
3.Vjollca Gjina, lagj.”8 Shkurti”, rr. “Mujo Ulqinaku”
4.Elvis Agim Alibeaj, Cakran
5.Lumturi Rrushi, Afrimi i ri, Fier
6.Kastriot Begaj, lagj. “29 Nėntori”, rr.”Kastriot Muēa”, nr.16
7.Marsela Divijo, Fier
8.Vjoleta Nexhat Doko, lagj.”Liri Gero”, rr.”Tomas Dizdari”, pall.38
GJIROKASTĖR
1.Artan Dogani, lagj.Pllaka 2, pall.4, blloku i furrave
2.Brisilda Malaj, lagj.1, rr. “Niko Dhimitrako”
BULQIZĖ
1.Renato Gjoka, Lagjia e re
VLORĖ
1.Kloro Muēo, lagj.”Pavarėsia”, rr.”Sadik Zotaj”
2.Dorjana Tore, lagj.”Pavarėsia”, rr.”Isa Boletini”
ELBASAN
1.Edlira Shaqiri, lagj.”Luigj Gurakuqi”
KUKĖS
1.Bilbil Onuri, Kolosjan Bicaj, Kukės
TIRANĖ
1.Velisha Aliēka, rruga “G. Domi”, pall 2, shk 1/7
2.Luiza Konomi, rr.”H.Dalliu”, pall. Lura, shk 2/6
3.Ardian Hoti, kutia postare 201/1, Posta Qendėr
4.Lumturie Aliēka , rr. “G Domi”, pall. 2, shk 1/7
5.Qazim Shima, rr. “Don Bosko”, pall. 1, kat. 8, ap. 1
6.Nikolla Konomi, rr.”H Dalliu”, pall. Lura, shk 2, kati VI
7.Hajrie Seferi, rr. “Myslym Shyri”, pall. 44/2, 1/15
8.Edmond Kaleshi, rr. “Ali Demi”, pall. 265, shk ½
9.Aishe Domi, lagj. 3, Bathore
10.Arzije Mborja, rr. “Muhamet Gjollesha”, pall. 9, ap. 11
11.Myzejen Skarco, rr. “Ndre Mjeda”, 5-56
12.Limka Shima, rr .”Don Bosko”, Pall Haėai, kulla 1/8
13.Afėrdita Tara, pall A.B.C, pall. 3, shk 4.15
14.Shemsije Gashi, rr. “Jordan Misja” 205
15.Jorgji Gjinari, rr. “Margarita Tutulani”, pall. 13/1, shk. 1/1
16.Fran Cara, rruga e Dibrės, lagj. 10, pall. 400/4, shk ½
17.Migena Jeniceri, rr .”Gj Legisi”, pall. 1, shk. 1/1
18.Yllan Xhovalin Kuraj, rr. “Kongresi i Lushnjes”, pall. 39, shk. 2/23
19.Lorena Aga, rr. “S. Petrala”, 23/1
20.Alma Sapati, rr. “Edit Durham”, nr.10/3
21.Rozina Kallacaku, rr “Hoxha Tasim”, pall. 298, ap. 13/5
22.Selim Hoxha, rr. “Hoxha Tasim”, pall.263/1, ap. 8
23.Meleqe Karapici, Komuna e Parisit, god 10, ap 17
24.Afrim Votoēi, rr. “A. Bash” Nr 1/1
25.Ani Bega, rr. “Mihal Grameno”, pall.116
26.Dėshire Hoxha, rr. “Hoxha Tasim”, pall. 265/1, ap 8
27.Shkėlqim Kaciaj, Y Bylk, pall. 3, ap 13
28.Engjėllushe Kaciaj, Y Byl, pall 3, ap 13
29.Beglie Halilaj, rr. “Niko Avrami”
30.Zaim Halilaj, rr. “Niko Avrami”, shk 2/2
31.Ferdi Tara, rr. “B. Shtyll”, pall A.B.C, pall.3, ap.15
32.Zihni Shatku, rr. “Thanas Ziko”, 99
33.Bukurije Shatku, rr. “Thanas Ziko”, 99
34.Hasan Rubjeka, rr. “Don Bosko”, pall. Almak, shk 3/14
35.Sinan Gorenca, rr. “Ali Demi”, pall. 135, shk 5/53
36.Meri Gorenca, rr. “Ali Demi”, pall. 135, shk. 5/53
37.Halusi Dantaj, rr. “Dora Distria”, pall. 12/1, ap.16
38.Hasif Dantaj, rr. “Dora Distria”, pall. 12/1, ap.16
39.Anjeza Kovaēi, rr.”Mine Peza”, pall. 87, shk.2/13
40.Elvis Maksuti,rr.”Kongresi Lushnjes”, pall. 29, shk 2/12
41.Kasem Seferi, rr. “Myslym Shyri”, pall. 44/2, shk. 1/15
42.A Visha, Yzberisht
43.Vladimir Peci, rr. “Aydyl Frashėri”, pall. 10, shk.1/13
44.Sokol Gjata, rr. “D.Hekali”, pall. 5, ap.12
45.Brunilda Dizdari, rr.”Margarita Tutulani”, pall. 5/1,
shk. 2/10.
46.Mirela Hila, rr.”Myslym Shyri”, pall. 23/1/7
47.Tomorr Bejkollari, rr. “R. Cuka”, pall. 2, shk 13/1, ap.9
48.Ilia Topalli, rr. “Tefta Tashko”, pall. 12, shk. 1/6
49.Gresilda Lazimi, rr. “Myslym Keta”, pall.2, shk.3/27
50.Riscald Kume, rr. “D. Hekali”, pall.129, shk.2/22
51.Endri Shtylla, rr. “Myslym Shyri”, kulla 4, ap.32
52.Anita Shepla, rr. “Grigor Heba”, pall. 45/1, shk.1/13
53.Valdete Demaliaj, rruga Selitė e Vogėl
54.Kozeta Tusha, Po Box 9326, rruga e Kavajės, 162, shk 2/10
55.Jolanda Mitllari, rr. “Tre vėllezėrit Kondi”
56.Erjon Murrja, rr.”Budi”, pall.72, shk.1/14
57.Denisa Dako, rr. “Margarita Tutulani”, pall. 23, shk. 3/8
58.Elvina Andrea Shkurti, rr. “Komuna e Parisit”
59.Besim Djaloshi, rruga e Qelqit
60.Eriselda Mellani, rr. “Karl Gega”, pall. 22/1, shk ¼
61.Albert Kondi, rr. “Margarita Tutulani”
62.Ledia Kisi, bul. “Zhan Dark”, pall. i ri, pranė Ministrisė sė Jashtme, Kati 3-3
FIER
1.Armando Hasanbelliu, lagj. “Liri”, rr. “Jakov Xoxa”, mbi agjenci “Ēuko”
2.Artur Ruko, Strum, Roskovec
3.Blendi Ēupa, Kastriot
4.Ilia Golemi, lagj. “Apollonia”, rr.”Mujo Ulqinaku”
5.Beqar Stani, Strum, Roskovec
6.Thanas Tito, lagj. “16 Prilli”, rr. “Sotir Kola”, 23
7.Raziko Dyle, lagj. 1, Roskovec
8.Violeta Stani,Strum, Roskovec
9.Merdie Sula, lagj. “16 prilli”, rr. “Ramiz Aranitasi”,5
10.Violeta Kapaj, lagj. “16 prilli”, rr. “Leon Rei”, pall. Azotik
11.Viktori Lime, Strum, Suk 2
12.Alket Novruz Hasanaj, Sheq i Madh
13.Fatjon Tyta, lagj.”Ēeligrad”, rr.”Kastriot Muēa”
14.Bledar Thoma Olldashi, lagj.”Kastriot”, rr. “Andon Profka”
15.Alfred Seferaj, lagj. “1 Maji”,rr.”I .Bakalli”
PATOS
1. Muharrem Mezani, lagjia e re
2. Shaniko Ēaushi, lagjia e re
3. Shyqyri Kamberaj, lagjia e re
4. Hurma Kamberaj, lagjia e re
5. Hasije Sulejmani, lagj.”1 Maji”
6. Sulejman Sulejmani, lagj. “1 Maji”
7. Feruze Seriani, lagj.”29 Marsi”
8. Naxhie Brahimaj, lagjia e Re, blloku 1,
9. Blerina Hoxha, lagj. “Mustafa Matohiti”
DURRES
1.Petrit Mustafa Ballshi, lagj.4, rr.”A.Z.Ēajupi”
2.Violeta Gjoka, lagj.18, rr.”Jeta e re”, Pall.Gora
3. Merjeme Halili, lagj.13, rr.”Nail Kondi”, Arapaj
4. Miter Mbrice, lagj.18, rr.”A.Goga”, pall.936
5. Violeta Mbrice, lagj.18, rr.”A.Goga”,pall.936
6. Afėrdita Xhaēka, Sukth i ri
7. Qefser Xhaēka, Sukth i ri
8. Rystem Halili, lagj.13, rr.”Nail Kondi”, Arapaj
SHKODĖR
1.Isa Hakaj, Shtoj i ri, Komuna e rrethinave
2.Agetina Pjetri, Bleran, Rrethina
3.Ndoc Progni, Bardhaj, Rrethina
4.Zef Shkreli, lagj. “Ndoc Mazi”, rr.”Z.Jubani”, 246
5.Marie Shkreli, lagj.”Ndoc Mazi”, rr.”Z.Jubani”, 246
6.Vitore Radoina, Bardhaj
7.Nik Radoina, Bardhaj
8.Miri Progni, Bardhaj, Rrethina
9.Shyqyrie Duraj, Hasan Meti Mjede, Vau i Dejės
10.Lindita Gelaj, rr.”N. Mazi”, 69 PH
11.Gizela Simiēija, lagj.”Salo Halili”,rr.”A.Kelmendi”
12.Ervis Shimaj, rr.”Alqi Kondi”
MALĖSI E MADHE
1. Mark Irani, Shkrel
2. Mare Irani, Shkrel
3. Lizė Pėllumbi, Lepushe, Tamarė, Kermend
4. Arian Lilaj,Komuna Gruemir
VLORĖ
1.Agron Aliaj, lagj.Paktig, rr.”F.Daut”, nr.3
2.Pajtim Sinani, lagj.Bulet, rr.”Fiqiri Muka”, pall.Insig
3.Zonje Begotamaj, Radhimė
4.Laku Begotamaj, Radhimė
5.Franēeska Rakuniqi, lagj.”Pavarėsia”, rr.”N.Frosh”, nr.5
6.Aishe Lazemetaj, Dukat
7.Vangjelika Sinani, lagj.Bulat, rr.”F.Muka”, pall.Insig
8.Luftina Ngucaj, lagj.”Bashkim”, rr.”Osman Haxhiu”, pall.1301
9.Sali Malaj, lagj. “Isa Boletini”, rr.”Sadik Zotaj”, pall.538
10.Eglantina Musa Aliaj, Brataj
KORĒĖ
1.Ervin Bace, Brakanj
2.Zvezdo Kace, Kallmas
3.Andoneta Thano, rr.”Koēo Golniku”, pall.18/41
4.Hasan Seriani, Pojan
5.Haxhire Seriani, Pojan
6.Rasmi Rapi, Pojan
7.Dodona Rexhollari, “E.Durok”, nr.10
8.Persiqani Poreci, bul.”Th.Gjermenji”, pall.1, H.B/7
9.Paudel Malaveci, rr.”I.Shtiko”, lagj.4, nr.5
10.Refije Tela, Zemblak
11.Nezije Rapi, Pojan
12.Starmi Thano, lagj.10, rr.”K.Gjoluku”, nr.41
13.Manada Dako, lagj.3,rr.” Kryengritja e Qershorit”
14.Lida Theodhosi, lagj. 12, rr.”Kristo Grabocka”(21)
15.Rozeta Leka, rr. “Pandi Qeleshi”, nr.19
16.Xhevair Dervishi, Bikanj
17.Ervin Pulaha, lagj. 8, rr. “Ajet Gjindolli”, nr. 23
ELBASAN
1.Ilir Nanaj, lagj.”Emin Matraxhiu”, pall.64/3, ap.6
2.Sali Mino Ruēi, lagj. “B.Dardha”, pall.88/3
3.Gani Dervish Xhaferri, lagj.5, pall.718/1
4.Marilda Bardhok Prendi, lagj. “11 Nėntori”, rr.”Ibrahim Dinci”
5.Ali Bicja, lagj. “5 Maj”, pall.721, ap.10
6.Pranvera Hoxha, lagj.”Partizani”, rr.”Brigada 15s”, nr.22
7.Farushe Bicja, lagj.”5 Maj”, pall.721, ap.10
8.Ibrahim Dauti, lagj. “Partizani”, rr.”Shefqet Leka”, 41
9.Made Zyka, lagj.1, pall.13, Cėrrik
10.Diana Dauti, lagj. “Partizani”, rr.”Shefqet Leka”, 41
11.Skėnder Hoxha, lagj.”Partizani”, rr.”Brigada 15s”, 22
12.Igli Haxhi,lagj.”Vullnetari”, pall.645/2, ap.9
POGRADEC
1.Ilda Golemi, lagj.5, rr.”Esat Minarolli”
2.Armanda Collari, pall.151, rr.”Rinia”, lagj.2
3.Ervis Yskollari, “Hotel Royal”
4.Julian Gusho, rr.”Kajo Karafili”, lagj.1
5.Hajdar Fero, lagj.1, rruga e Volorekut
6.Rubie Fero, lagj.1, rruga e Volorekut
7.Dhimitri Kulira, Pleshisht
8.Vangjelie Kulira, Pleshisht
9.Jarmila Mato,lagj.2, Qendra Karpi
10.Elona Capo, lagj.1, rr.”Kajo Karafili”
11.Suela Xhemollari, Gėshtenjas
12.Dritan Isufi, rr. “Rreshit Ēollaku”, lagj.2, pall.58
LEZHĖ
1.Luljeta Gjini, lagj.e Shalganėve
2.Xhavit Osmani, lagj.”Besėlidhja”,pall.46
KUKĖS
1.Behije Qazim Gjana, lagj.3, pall.60,shk.1
BURREL
1.Ledia Ēupi, Lagjia e re
FUSHĖ KRUJĖ
1.Haxhi Karaj, Arrameras
BAJRAM CURRI
1.Zenel Toskaj, Fshat Margegaj
2.Shiqere Kucana, lagj.”Partizani”
GJIROKASTĖR
1.Vera Banushi, lagj.”18 Shtatori”, pall.23
2.Fatmir Birbili, Lazarat
3.Sheniko Birbili, Lazarat
4.Parashqevi Sinani, lagj.”Manalat i dytė”
5.Nimet Sinani lagj.”Manalat i dytė”
MAMURRAS
1.Vladimir Ibraimi, lagj.”Zef Hoti”
LIBRAZHD
1.Mihallaq Gjorgji, Bicaj, lagj.1, shtėpi private
2.Jorsida Macolli, pall.100, lagj.1
BILISHT
1.Engjėllushe Zeria, Miras
2.Besnik Cenalli, Menkulas
3.Lirika Dushi, Cangonj
BALLSH
1.Taulant Lulėzim Alushaj,lagj.”28 Nėntori”
2.Mineko Hasanaj, lagj.”5 Shkurti”
3.Matilda Selimaj, rr. “R.Aliaj”
KRUJĖ
1.Nurije Sheta, lagj. Hoxha
2.Faik Sheta,lagj.Hoxha
MILOT
1.Astrit Prenga, Gallat
PĖRMET
1.Petraq Gogo, blloku “Agalli Tako”
2.Anastasi Gogo, blloku “Agalli Tako”
LUSHNJE
1.Teuta Spahiu, lagj.”Lani Dhamo”, pall.7, sh.2
2.Dorina Sopoti, lagj. “G.Muēka”, pall.209, kati 5
3.Luljeta Sinani, lagj.”Skėnder Libohova”, pall.118,sh.3
KUĒOVĖ
1.Ida Ligor Rogozi, lagj. “Llukani”
SARANDĖ
1.Kastriot Ethem, Brahimaj
MALIQ
1.Anife Celanji, Libanik
PRRENJAS
1.Grigor Kosta, Prrenjas
SKRAPAR
1.Ervin Hoxha, lagj.”2 Dhjetori”
GRAMSH
1.Florian Toska, lagj.”18 Gusht”, pall.87
2.Denis Toska,lagj. “Xhile Lici”, shtėpi private
KAVAJĖ
1.Fanije Mitrushi, lagj. “S.Beg”.nr.2
2.Vlash Mitrushi, lagj. “S.Beg”.nr.2
BERAT
1.Eduart Ritvan Sheme, lagj.”Muzakaj”, shtėpi private
2.Mira Kote, lagj.Kola
3.Robert Ēifligu, Lapardha
4.Antiko Baro, Qendėr Llaci
5.Selman Baro, Qendėr Llaci
DELVINĖ
1.Pluirat Cuci, lagj.”S.Ballaci”
TIRANĖ
1.Shyqyrete Vatoci, lagj. “Ēollakė”, Farkė e vogėl
2.Adriana Alush Seferas, rr”Azbi Serani”, lagj.”Misto Mame”
3.Zarif Xhemil Mekolli, Unaza e Re, rr.”Teodor Keko”
4.Albana Rira, rr.”Petro Nini Luarasi”, pall.1/1, ap.12
5.Drita Harka, rr. “Ferit Xhajko, pall.110,shk.2, ap.6
6.Liljana Sokoli, Godina 18, Qytet Studenti, rruga “Budi”
7.Flordian Nurēja, rr.”Don Bosko”, kompleksi “Ndregjoni”
8.Bardhjus Bushaj, rr.”D.Hima”, ap.10/4
9.Arben Abazi, rr.”Qazim Vathi”, njėsia 3, nr 104
10.Gugash Hoxha, rruga e “Barrikadave”, nr.226/1
BILISHTI
1.Drita Bektash Kape, Tren,Devoll
MALIQ
1.Elsa Mollas, Leminat,Pirg
KUĒOVĖ
1.Eqerem Saliaj, lagjia “Tafil Skėndo”
MILOT
1.Pren Frrok Palaj, afėr shkollės Fushė Milot
GJIROKASTĖR
1.Abaz Mullaj, lagj.”18 Shtatori”, pall.99/1
2.Marion Ligu, lagj.”18 Shtatori”
SHKODĖR
1.Gėzim Kullolli, lagj.”M.Alimani”,rr “S.Halili” 59
2.Prek Topalli, lagj.”Skėnderbej”, ish-Divizioni
3.Emanuela Vata, lagj.”Perash”, rr. “Sh.Boshti” 35
KORĒĖ
1.Nedina Shparthi, Shqitas
2.Gėzim Hajderlli,Sul, Miras
3.Kristaq Diamanti Konomi, lagj.16, pall.16, ap.8
4.Anjeza Zyko, rr.”Thomas Martini”, lagj.14, pall.2/20
5.Llambi Madhi, lagj.12, rr.”Veteranėve”, nr.52
6.Martin Xhaferi, lagj.18, rr “Petraq Shamo”, pall.5, hyrja 15/1
PĖRRENJAS
1.Inida Kokoli, pall.54, lagj.2
LUSHNJE
1.Tahir Kasmi,Shėnepremte, Divjakė
2.Alda Vaka, lagj.”18 Tetori”
3.Halil Vaka, lagj.”18 Tetori”
BERAT
1.Dhurata Dajlan Gremshi, lagj.”30 Vjetori”, pall.tek Dega e Rendit
2.Marjeta Hajri Tutulani, lagjia e Barrikadave, pall.28
3.Jonel Petraq Sanija, lagj.”Ēlirim”, pall.1
4.Klarita Skėnder Keli, lagjia Uznovė
5.Fiqirete Sheme Sheme, lagj.”13 Shtatori”
PATOS
1.Marjo Hoxha, lagj.”Mustafa Matohiti”
2.Pėrparim Cakaj, lagj.”Mustafa Matohiti”
3.Verko Kaso Seitaj, lagj.”29 Marsi”
4.Dituri Bregu, lagjia e re
DURRĖS
1.Eglantina Halit Bajramaj, lagj.18, rr.”A.Goga”, pall.1O27
2.Florina Berisha, lagj.13, pall.i Vaporit, Plazh
3.Ardian Sina, ShėneVlash
4.Milton Likoka, lagj.3, rr.”Skėnderbeu”, pall.452, hyrja 2/6
5.Burbuqe Vogli, lagj.3, rr.”Skėnderbeu”, pall.452, hyrja 2/6
POGRADEC
1.Tatjana Hamzallari, lagj.2, rr.”Rinia”, pall.150
2.Alketa Jankulla, rr.”Sh.Koroveshi”, ish-gjeologjia, lagj.1
3.Fatime Berberi, rr.”Sh.Koroveshi”, ish-gjeologjia, lagj.1
4.Nertila Corbaxhiu, Memelisht
5.Ervis Guce, lagj.1, rruga e Korēės
6.Diku Lulellari, lagj.2, rr. “Rinia”, pall.140
7.Erdit Spahiu, lagj.1, ish-kampi i pionierėve, godina 7
LIBRAZHD
1.Bukuria Enver Dosku, lagj.2, Stacioni i Trenit
PĖRMET
1.Kledisa Capoku, lagj.Pallatet e reja, pall.7/2
Krijoni Kontakt