Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime n 51 postime
  Pershendetje

  Une Punoj Per Nje Agjensi Punesimi Me Zyra Ne Tirane, Dhe Agjensia Ku Une Punoj Meret Me Punesim + Studime Ne Angli, Pra Ne Ndihmojme Ata Qe Duan Te Shkojne Per Pune Ne Angli Dhe Per Studime, Kompania Jone Ne Angli Eshte Concept Care College - Dhe Vetem Me Infermiere Ose Studente - Studentet Nuk Eshte E Thene Qe Te Kene Mbaruar Infermieri Ose Mjekesi Por Cdo Lloj Gjimnazi Ose Fakulteti, Ne U Japim Si Kompani Deget Qe Ka Kolegji Yne Ne Angli. Dhe pastaj secili vendos vete nese do te aplikoje apo jo.

  Per Info Te Tjera Kontaktoni Me Mp ..
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Era_uk
  Antarsuar
  25-09-2006
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga PLaku-i-Detit Lexo Postimin
  Une per Admimistarator mjeksie Studjoj por me vjen keq qe sjam ne london.

  Gjithsesi Fat dhe suksese.
  Une jam nje vajze qe jetoje ne angli. Dhe duhet te zgjedh midis mjekesise apo PhD dhe te behem researcher. Nga nje ane dua mjekesine, nga tjetra mjekesia kerkon shume studime dhe me pelqen me shume researcher. Se shpejti kam nje interviste per mjekesi. Ju cfare do te zgjidhnit?

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e AVICENNA
  Antarsuar
  29-06-2007
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje Eduard ,Me intereson te di , a ka mundesi nje student i vitit te fundit te mjekesise nga kosova te emigroj ne Angeli me kete program dhe a ka mundesi te transferohet atje apo te punoj apo si shkone puna nese kishit pas mundesi me sqaru pak ma shume ?
  Ather si nj shkmb deti, ngrihet shqiptari
  Ather n'luft si shqipe, hidhet guximtari,

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Greva e urise - 1991 - Shembja e komunizmit
  Nga BlueBaron n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 20:10
 2. Shinasi Rama: Ju rrfej kujtimet e mia mbi lvizjen e dhjetorit '90
  Nga Xhuxh Xhumaku n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 13-12-2009, 21:54
 3. Prurohet Universiteti Europian i Tirans
  Nga Albo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-10-2008, 17:19
 4. Ramiz Alia: Rrfej gabimet e komunizmit
  Nga Brari n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-12-2006, 18:33
 5. Kur studentt detyrohen t blejn libra nga profesort e tyre
  Nga StormAngel n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-10-2004, 09:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •