Close
Faqja 11 prej 12 FillimFillim ... 9101112 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 240
 1. #201
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: FLORIAN ZYKA - Kompozimi: GRIDI KRAJA
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-12-2017 mė 09:12

 2. #202
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: ROZANA RADI - Kompozimi: ELGIT DODA

 3. #203
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia & Kompozimi : EUGENT BUSHPEPA

 4. #204
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia & Kompozimi: ENDRI PRIFTI

 5. #205
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia : TIMO FLLOKO - Kompozimi: REDON MAKASHI

 6. #206
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia : AGIM DOĒI - Kompozimi : FLAMUR SHEHU

 7. #207
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 8. #208
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 9. #209
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 10. #210
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 11. #211
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Per mua, Fituesja e Kenga Magjike 2017  Poezia: OLTI CURRI - Kompozimi: KLEDI BAHITI

 12. #212
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  ..... dhe serisht " Mall " ....

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 08-12-2017 mė 13:21

 13. #213
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 14. #214
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 15. #215
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 16. #216
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Per mua, Fituesja e Kenga Magjike

  Poezia: OLTI CURRI - Kompozimi: KLEDI BAHITI  Bravo ...... E merituar !

 17. #217
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 18. #218
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 19. #219
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 20. #220
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,061
  Faleminderit
  212
  239 falenderime nė 221 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


Faqja 11 prej 12 FillimFillim ... 9101112 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •