Close
Faqja 56 prej 57 FillimFillim ... 64654555657 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,101 deri 1,120 prej 1130
 1. #1101
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,860
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirmbrema te gjithve!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  Lulke (16-02-2017)

 3. #1102
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,658
  Faleminderit
  409
  490 falenderime nė 387 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes kte yllin lart .

  Mirėdita Tė gjithve .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (02-03-2017)

 5. #1103
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,008
  Faleminderit
  424
  510 falenderime nė 430 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  C'est si bon
  De se dire des mots doux
  Des petits rien du tout
  Mais qui en disent long...

  Jemin Plaki ēka ish kané
  kurrni gjalé zoti s'ja kish dhané
  kurrni gjalé zoti s'ja kish falé,
  veē nji ēiké kish pasé per mall'

 6. #1104
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,860
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirmbrema te gjithve! Lulke si je o jeta?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #1105
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  41
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Mirembrema pas kaq kohesh. Ju pershendes te gjitheve
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar EDUARDI pėr postimin:

  SERAFIM DILO (19-03-2017)

 9. #1106
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje o eduart...

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar toni54 pėr postimin:

  EDUARDI (10-05-2017)

 11. #1107
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,912
  Faleminderit
  339
  192 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te perzemerta me nje dite te mbar per gjithe antaret e forumit ju uroj nga Franca <3
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 12. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  EDUARDI (10-05-2017),Lulke (03-08-2018)

 13. #1108
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,095
  Faleminderit
  128
  102 falenderime nė 90 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pėrshendetje tė gjithėve juve qė hyni dhe ju qė na shikoni po nuk hyni
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  EDUARDI (10-05-2017)

 15. #1109
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,495
  Faleminderit
  312
  503 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Dikur tema me e populluar ....nejse pershendetje miq kohe pa folur por ju kujtoj gjithnje.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (02-06-2017)

 17. #1110
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  41
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Tema me e populluar omelsin po qeka bere tema me e qete.. Ju pershendes
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar EDUARDI pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (02-06-2017)

 19. #1111
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,676
  Faleminderit
  166
  168 falenderime nė 122 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje o milet
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (02-06-2017)

 21. #1112
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,095
  Faleminderit
  128
  102 falenderime nė 90 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Sot ėshtė my Birthday !

  Shune urime pėr mua
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  bili99 (28-02-2018)

 23. #1113
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  55
  Postime
  1,805
  Faleminderit
  455
  45 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Urime shume urime....edhe 100 te lumtura Lazo!
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 24. #1114
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,864
  Faleminderit
  244
  330 falenderime nė 309 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Gezuar ditelindjen ..... Edhe 100 Lazo !

 25. #1115
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,305
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe, Ne veqanti AlBela , E panjohura, Agim e shume tjer
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 26. #1116
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Hellooo
  is anybody there? Nese rastesisht ndonje nga miqte e mi kaloni ketej, ii perqafoj fort fort! Koheve te fundit
  iu kam kujtu shpesh.

 27. #1117
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,495
  Faleminderit
  312
  503 falenderime nė 423 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Heyyyy pershendetje Anita dhe te gjith miqte e forumit.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 28. #1118
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,733
  Faleminderit
  189
  257 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Amici,
  ma buonasera a tutti!!
  Belli e brutti!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 29. #1119
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,912
  Faleminderit
  339
  192 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te perzemerta per te gjithe antare e forumit, veqanerisht miqt e mi. ��
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 30. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lulke (03-08-2018),projekti21_dk (25-08-2018)

 31. #1120
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,658
  Faleminderit
  409
  490 falenderime nė 387 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje dhe nga une Xhenet .

  Ju pershendes e Ju perqafoj me mall .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 32. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (28-08-2018)

Faqja 56 prej 57 FillimFillim ... 64654555657 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •