Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e enes bajrami
    Anėtarėsuar
    14-10-2010
    Vendndodhja
    Strug
    Postime
    78

    Nishan ne krah

    pershendetje...do doja te dija nese ka mjek ne shqiperi qe bejn heqjen e nishaneve ,kam nje nishan ne kreh dhe esht i madh ,ndihem shum keq kur vesh tesha te hapura,ju lutem me ndihmoni nese ka mjek te till ne shqiperi..
    Strugane

  2. #2
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    26-05-2012
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga enes bajrami Lexo Postimin
    pershendetje...do doja te dija nese ka mjek ne shqiperi qe bejn heqjen e nishaneve ,kam nje nishan ne kreh dhe esht i madh ,ndihem shum keq kur vesh tesha te hapura,ju lutem me ndihmoni nese ka mjek te till ne shqiperi..
    Sigurisht qe duhet te kete, nje gje te till e ben me shume Kirurgu Plastik, por une te preferoj qe se pari te besh nje konsult ose me mire ta percjellesh gjendjen e tij nese rritet ndryshon formen, kruhet apo ndryshon ngjyren aher shume shpejt duhet vizitu kirurgun per ta hequr ne te kunderten mos e nguc mund te ndodh qe e heq ate por shperthe diku tjeter.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e enes bajrami
    Anėtarėsuar
    14-10-2010
    Vendndodhja
    Strug
    Postime
    78
    Citim Postuar mė parė nga dr.Dugi Lexo Postimin
    Sigurisht qe duhet te kete, nje gje te till e ben me shume Kirurgu Plastik, por une te preferoj qe se pari te besh nje konsult ose me mire ta percjellesh gjendjen e tij nese rritet ndryshon formen, kruhet apo ndryshon ngjyren aher shume shpejt duhet vizitu kirurgun per ta hequr ne te kunderten mos e nguc mund te ndodh qe e heq ate por shperthe diku tjeter.

    kur isha me e vogel ishte vetem nje pike e vogel ndersa me pas me koh sa me shum koh kalonte vinte duke u rritur ,pyeta ne nje spital ne turqi me than se duhet hequr por ju si me keshilloni ta heq ose jo?
    Strugane

  4. #4
    Betimi i Hipokratit
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Postime
    1,081
    Nishanet (nevuset) duhet kontrolluar.eshte .Ti duhet te takosh nje dermatolog se pari.Une kam nje kolegen time dermatologe qe ka kliniken e saj private ne Tirane. Ajo ka dermoskop dhe mund ta shikoje nese eshte nevus qe duhet hequr apo jo.Nese deshiron ta takosh une mund te ta dergoj numrin dhe adresen e klinikes ne privat.Eshte nje procedure shume e thjeshte.
    The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •