Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anėtarėsuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776

    Doja veq disa sqarime ne lidhje me reputacionet...............

    Duke pershendetur moderatoret poashtu edhe punen e tyre desha te kerkoja besoj qe ne kuptimin me te mire te fjales te kerkoje nje sqarim ne lidhje me fshirjen e reputacioneve tek profil im jo te gjitha po nje edhe poashtu duke kerkuar sqarim qe ne mp e mia personale me jane fshire mp disa te kohes se fundit.......besoj dhe mendoj qe mp jane personale per kete edhe mendoj qe nuk duhet te prken nga moderatoret perndrsyshe po cenohet e drejta ime ......me mirkuptim nga moderatoret kerkoj qe ben nje sqarim ne lidhje me kete.........edhe nje gje per fund ne qoft se me preken edhe njeher mp une definitivisht sdo jem ne forumin shqiptar ........

  2. #2
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anėtarėsuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
    Duke pershendetur moderatoret poashtu edhe punen e tyre desha te kerkoja besoj qe ne kuptimin me te mire te fjales te kerkoje nje sqarim ne lidhje me fshirjen e reputacioneve tek profil im jo te gjitha po nje edhe poashtu duke kerkuar sqarim qe ne mp e mia personale me jane fshire mp disa te kohes se fundit.......besoj dhe mendoj qe mp jane personale per kete edhe mendoj qe nuk duhet te prken nga moderatoret perndrsyshe po cenohet e drejta ime ......me mirkuptim nga moderatoret kerkoj qe ben nje sqarim ne lidhje me kete.........edhe nje gje per fund ne qoft se me preken edhe njeher mp une definitivisht sdo jem ne forumin shqiptar ........
    jo e ke keqkuptuar konceptin e reputacionit ,nuk fshihet piket e rep. personal por nese postimi qe eshte dhene reputacioni fshihet at'here bashk me postimin fshihet edhe reputacioni !


  3. #3
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anėtarėsuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776
    Citim Postuar mė parė nga Gordon Freeman Lexo Postimin
    jo e ke keqkuptuar konceptin e reputacionit ,nuk fshihet piket e rep. personal por nese postimi qe eshte dhene reputacioni fshihet at'here bashk me postimin fshihet edhe reputacioni !

    ok flm shume qe kete se dija ...edhe se kam shiku postimin qe jane fshi.........po per mp ....flm per kete sqarim.....

  4. #4
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anėtarėsuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
    ok flm shume qe kete se dija ...edhe se kam shiku postimin qe jane fshi.........po per mp ....flm per kete sqarim.....
    edhe kjo per arsyje se rep. pike jepen ne postim e lene e jo ne pm (por piket vetem shfaqen ne panel ne menyre qe te tjeter te mos kene qasje por piket kane lidhje direkte me postimin) ,keshtu qe kur nuk ka postim edhe pike jo .

  5. #5
    Po kur fshihet postimi ( bashkė me tė edhe reputacioni) si qėndron puna me pikėt: fshihen edhe ato?

    Respekt,
    "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Etna Etna
    Anėtarėsuar
    22-06-2011
    Postime
    2,265
    Fshihen te gjitha
    I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    nuk fshihen piket jo
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Etna Etna
    Anėtarėsuar
    22-06-2011
    Postime
    2,265
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    nuk fshihen piket jo
    Po mua ma kane bere me hile qe mi kane fshire ?
    I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    lolte fshihet reputacioni po piket jo te pakten mu sem fshihen lol

    para 4 vjetesh mi paten fshi 10000 pik per ni her lol
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Dar_di
    Anėtarėsuar
    16-08-2008
    Vendndodhja
    Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
    Postime
    1,968
    Toni, lidhur me zbritjen e pikėve tė reputacionit dhe fshirjen e mesazheve tė lidhura nė panelin e anėtarit, disa sqarime ke marrė mė sipėr nga anėtarėt, por nėse gjenė kohė vizito edhe kėtė temė, nė tė cilėn mund tė mėsosh mė tepėr lidhur me problematikėn e ngritur.

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=94198

    Nė anėn tjetėr, shqetėsimit tuaj lidhur gjoja me mundėsinė e leximit tė mesazheve private nga ana e Stafit tė Forumit, po ju siguroj se njė gjė e tillė ėshtė e pamundur, ngase ne nuk rezervojmė asnjė tė drejtė teknike nė kėtė aspekt. Pėr mė shumė njihu me kėtė temė duke i hedhur njė sy kėtij linku:

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=100270

    Pėr paqartėsi eventuale, na kontakto pėrmes mesazheve private!

    Shpresoj qė tani je nė dijeni tė plotė pėr ēėshtjet e parashtruara mė sipėr!

    Gjithė tė mirat!

    Dar_di
    "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •