Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 71
  1. #41
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-04-2011
    Postime
    34
    Chino vertet je gomar i gomareve ,kreten ...heheheh

    hajde tani futja nje te share Allahut

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e dijetari
    Anëtarësuar
    30-03-2009
    Postime
    1,189
    Citim Postuar më parë nga kriko-38 Lexo Postimin
    gjema ky chino nuk eshte katolik,mos shaj katolikt se ste kan faj edhe ata jan shqipetar,
    po ma mire mo su mer me at ***(chinon) se ai vetem provokon kaq.....
    Ja un po te kerkoj falje per ket,me respekt.
    [COLOR="Blue"][/COLO

    Duart e plakes, jan duar te arta.

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e Zoti Basha
    Anëtarësuar
    25-01-2010
    Postime
    860
    nje titull dis me i pershtatshem do ishte "Leo, pjestari i EULEX qe i hengri ***** shqiptareve" , se per terorizim vallaj kemi pare shuem me keq.
    Kantonizimi i hapësirës shqiptare, rruga e vetme drejt zhvillimit!

  4. #44
    LIVERPOOL FC Maska e geezer
    Anëtarësuar
    29-09-2007
    Vendndodhja
    Windy City Chicago.USA
    Postime
    836
    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    Qe t'mos perseritem kot:
    Ti qift kryqi nanen ty edhe njeher
    Ti je ekstremist
    Provokator i k. Arit
    Ndryshuar për herë të fundit nga geezer : 20-04-2011 më 11:10
    LIVERPOOL
    you`ll never walk alone

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e bamatat
    Anëtarësuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Ne malet e Laberise atje ku Dielli dhe Shqiponja rrine bashke
    Postime
    1,070
    Citim Postuar më parë nga dijetari Lexo Postimin
    O zend kultura dhe patrioti ,pasi qe je patriot pse bre jahu nuk po del me u marr me at leon qe ti po behesh patrijot,po njejt edhe ti si halla mingje,nuk ju intereson kombi po vetem kritikat ndaj qeveris dhe fes ,po dije bre jahu nqs ne gjdo debat ju patriotat dhe miqt e leos vazhdoni te kritikon fetaret ne kosove ,dije bre jahu se vete ju serbet do te keni pasoja ,me euleshat e juaj.
    Kur njerzit si un nuk kan punua per te tjeret,sepse zendoo ne ende vazhdojm ti qasemi problemit ne veper edhe me lapc por edhe me fuqi o jahu.

    Un gjdoher e shiqoj vendin ku kam le dhe jam krenar qe jam shqiptar me fe islam,se po nuk pate fe nuk ke atdhe,po pate atdhe ke edhe fe ,ja kta ne jemi qe besojm ne Allah dhe ne Zot (jezusin) si islamet ashtu edhe krishteret lol.

    ti poston me uretje,un postoj me arsye dhe kritikoj me arsye lol.
    Edhe nji here ! Ne cfaredo feje te besosh , ke edhe mbeshtetjen time , po je shqiptar ! Nuk kam asnje lloj problemi me asnje shqiptar per punen e fese une ! Po keshtu edhe per te huajt !

    Por asnjehere shqiptaret nuk jane goditur per fene , por vetem pse jane shqiptare ! Prandaj gjate historise gjejme turkun me kerbac dhe jatagan ne dore , gjejme grekun me sopate dhe thika ne duar , gjejme serbin me bajoneta ne duar etj. etj.

    Prandaj turku u be aleat i madh me grekun dhe me malazezin kur ishte fjala per te luftu shqiptaret etj. etj.

    Prandaj te shkruajta se nuk duhet me e ngaterru "kekun" me "byrekun" !
    Ndryshuar për herë të fundit nga bamatat : 20-04-2011 më 13:42

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
    Anëtarësuar
    18-11-2008
    Vendndodhja
    Prizren
    Postime
    729
    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    E para: Per ofendimin ndaj Islamit, do ia falja te gjitha.

    E dyta: Sikur te jete e vertete kjo qe ka thene per flamurin e shqiptaret, ekzistojne mundesi per ankese kunder keso krimbash. Pasi qe mediumi thote se ka thene keso gjera ne prani te punetoreve shqiptare, atehere keta mund te deshmojne ne nje proces kunder tij.

    E treta: Nje popull, ne prani te te cilit mund te ofendosh flamurin e kombin ne teresi, pa te bere sallate e pa te ushqyer neper qene, duhet ta pyes veten, mos vertet eshte i marre.
    O chino, une jam nje ish punetor lokal i UNMIK-ut dhe jam nder te paret qe ka perjashtuar UNMIK-u nga puna.

    Po te tregoj dicka, keta pjesetaret e stafit lokal qe tani punojne ne EULEX jane te gjithe ata qe kane qene servile, te degjueshem, dhe bashkepunetoret me te ngushte te nderkombetareve, etj.

    Keta njerez jane ata qe nuk kane asnje ndjenje patriotizmi apo fetare dhe jane ata qe per para jane ne gjendje te bejne cmos!

    Shumica e stafit lokal qe sot punojne ne EULEX jane: meshkujt - homo dhe femrat - whores!

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
    Anëtarësuar
    18-11-2008
    Vendndodhja
    Prizren
    Postime
    729
    Chino eshte njeriu me realist dhe me i forti ne kete forum!

    Amerikanet e kane nje shprehje "the truth hurts!" dhe Chino gjithnje e flet te verteten dhe me fakte e argumente por pse kjo ju djeg disa ekstremistave islamike (njerezve injorante) eshte dicka tjeter!

  8. #48
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-04-2011
    Postime
    34
    [QUOTE=prizrenasi_30;3070173]O chino, une jam nje ish punetor lokal i UNMIK-ut dhe jam nder te paret qe ka perjashtuar UNMIK-u nga puna.


    Si duket nuk paskan gabuar keta te UNMIK-ut ,

    heheh Tani qe ti te kane perjashtuar qenke patriot dhe fetare i mire ndersa ata qe jane akoma ne pune jane gay dhe kurva

  9. #49
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-04-2011
    Postime
    34
    Citim Postuar më parë nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
    Chino eshte njeriu me realist dhe me i forti ne kete forum!

    Amerikanet e kane nje shprehje "the truth hurts!" dhe Chino gjithnje e flet te verteten dhe me fakte e argumente por pse kjo ju djeg disa ekstremistave islamike (njerezve injorante) eshte dicka tjeter!
    Eu eu kush na qenka me realisti dhe me i forti hahahah

    shihe tani kur do kthehet ne forum dhe fjala e pare qe do e thote eshte allahut mamin ose po dicka te ngjashme

    per mua eshte kreten dhe pizdeveng ARDIAN SHABANI alias CHINO ka hapuracounta ne FACEBOOK sa qe nuk mund ti numerosh ,edhe ate pa foto ,pa shoke ,pa te dhena... e din pse ?? sepse eshte shume i forte dhe realist sa qe krejt W upertali e njihnin ate

  10. #50
    LIVERPOOL FC Maska e geezer
    Anëtarësuar
    29-09-2007
    Vendndodhja
    Windy City Chicago.USA
    Postime
    836
    Citim Postuar më parë nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
    Chino eshte njeriu me realist dhe me i forti ne kete forum!

    Amerikanet e kane nje shprehje "the truth hurts!" dhe Chino gjithnje e flet te verteten dhe me fakte e argumente por pse kjo ju djeg disa ekstremistave islamike (njerezve injorante) eshte dicka tjeter!
    Paske harru me vulos kete qe ke then edhe nenshkruje
    LIVERPOOL
    you`ll never walk alone

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e bamatat
    Anëtarësuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Ne malet e Laberise atje ku Dielli dhe Shqiponja rrine bashke
    Postime
    1,070
    Citim Postuar më parë nga dijetari Lexo Postimin
    O zend kultura dhe patrioti ,pasi qe je patriot pse bre jahu nuk po del me u marr me at leon qe ti po behesh patrijot,po njejt edhe ti si halla mingje,nuk ju intereson kombi po vetem kritikat ndaj qeveris dhe fes ,po dije bre jahu nqs ne gjdo debat ju patriotat dhe miqt e leos vazhdoni te kritikon fetaret ne kosove ,dije bre jahu se vete ju serbet do te keni pasoja ,me euleshat e juaj.
    Kur njerzit si un nuk kan punua per te tjeret,sepse zendoo ne ende vazhdojm ti qasemi problemit ne veper edhe me lapc por edhe me fuqi o jahu.

    Un gjdoher e shiqoj vendin ku kam le dhe jam krenar qe jam shqiptar me fe islam,se po nuk pate fe nuk ke atdhe,po pate atdhe ke edhe fe ,ja kta ne jemi qe besojm ne Allah dhe ne Zot (jezusin) si islamet ashtu edhe krishteret lol.

    ti poston me uretje,un postoj me arsye dhe kritikoj me arsye lol.
    "Trimi mire eshte burre i mencur dhe me shoke shume" - thote populli yne shqiptar !

    Skenderbeu na la nji porosi npermjet birit te tij Gjonit ! "-Kur shigjetat behen bashke , sado te holla , nuk mund t'i thyeje kush !"

    Keshtu ti miku

    E para duhet te jemi bashke !

    E dyta duhet te jemi te mencur duke e bere publik dhe shtruar paster problemin , bashkerisht , ne rruge , por dhe ne institucione !

    E treta , kur flitet per interesat e perbashketa te shqiptareve , pra per shqiptarine , nuk ka nevoje me e perzier me te tjera gjera qe nuk kane lidhje me te !

    Keshtu qe atje ku te jem une "patritoti" duke ngritur zerin , te jesh edhe ti po i thua vehtes shqiptar !

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-06-2009
    Postime
    352
    Kush ka qene ne France mund te kete pare se gjithandej ka permendore qe perkujtojne "La Grande Guerre" (Luften e Madhe), pra Luften e Pare Boterore. Kjo ishte nje lufte qe u fitua nga francezet (Antanta), eshte i cuditshem fakti se nuk ka as edhe nje monument (te pakten une nuk kam pare) per te nderuar te renet ne L2B, lufte ne te cilen francezet u dorezuan turpshem para Hitlerit per disa jave.

    Duke ditur se aleat te francezeve ne L1B ishin serbet, sidomos me hapjen e frontit te Selanikut, ka edhe sot shume franceze qe i dojne serbet shume per kete shkak.

    Gjyshi i ketij Leos mund te kete luftuar ne L1B bashke me serbe dhe vete Leo mund te kete respekt per serbet, mirepo sigurisht se kjo nuk i jep te drejte ketij si zyrtar i nje misioni ne nje vend te perbere 90% prej shqiptareve qe te shprehe kete simpati dhe me tej edhe te shprehe urrejtjen e tij per shqiptaret!!

    Une pergezoj punetoret shqiptare te EULEX-it qe paten guximin te ngrisin zerin kunder monstrave si puna e ketij Leos, jam i bindur qe Leot jane te shumte, por te pakte jane ata qe kane guximin te reagojne ndaj tyre!

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    18-04-2006
    Postime
    560
    Ai... lene tani punen e keti fare Leo, se krejt bota e dine se qfare muta jemi!hahahah

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    a din kush me na kallxue
    se fort boll jam tu pritue..
    700 shkrime me lexue..
    qe dhe une me kuptue..

    se cfar ka ba ki leo uleksi..

    shkurt qarte..

    ??

  15. #55
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-04-2011
    Postime
    34
    Ka henger shume *** ky Leo ,so disa ketu ne forum heheheh e more vesh tani o Brar ,besoj se kjo eshte me e shkurte dhe me e qarte

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Brari Lexo Postimin
    a din kush me na kallxue
    se fort boll jam tu pritue..
    700 shkrime me lexue..
    qe dhe une me kuptue..

    se cfar ka ba ki leo uleksi..

    shkurt qarte..

    ??
    pershendetje brari!

    ka abuzuar me detyren per te cilen eshte ngarkuar!
    ka share shqiptaret dhe flamurin kombetar!

    ka ngacmuar femrat shqiptare qe punojn ne euleks!
    ka ngrit dhe ka lavderuar shkina e shki!

    e shume sende tjera!

    te gjitha keto i ka ber duke ditur se kosova ka nje kryeminister i cili nuk guxon te kundervihet elementve te ndryshem kriminal qe gjennden ne euleks sepse vet eshte i kriminalizuar dhe i shantazhuar deri ne gryke!

    dhe po te ishte kreu i qeverise dhe qeveria e paster do i thonin atij dhe bile euleksit vaj andej nga ke ardhur se ketu flet vota e zgjedhur dhe askush tjeter!

    por duke par se ky eshte nje kryeminister me vota te blera(plackitura) vjedhura
    i akuzuar per krime te te gjitha llojeve me dosje shum faqeshe ne euleks e ne kfor

    prandaj ka zgjedh heshtjen e cila per thacin eshte me prifitabilja sepse leo e shefi i tij mund te hapin kutine e pandores per hashim thacin sesi po ua ngul shokve te vet dite e nate dhe si po e varferon kosoven me e shikun dhe sejmenet e tij!

    eshte i shantazhuar i shkreti prandaj keta qe i solli e shajn ne flamur dhe ne besim perdersa kryeministri si i shantazhuar qe eshte eshte i gatshem ta pranoi nenshtrimin ne cdo kohe vetem mos ti prishet karrika e vjedhur!
    Ndryshuar për herë të fundit nga G-2 : 21-04-2011 më 11:05

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-06-2009
    Postime
    352
    Citim Postuar më parë nga Brari Lexo Postimin
    a din kush me na kallxue
    se fort boll jam tu pritue..
    700 shkrime me lexue..
    qe dhe une me kuptue..

    se cfar ka ba ki leo uleksi..

    shkurt qarte..

    ??
    Leo ka bere keto gjera:

    1. ka thene se gjyshi i tij ka luftuar krah serbeve
    2. ka thene se ka fshire b..en me flamurin shqiptar

    mes tjerash

  18. #58
    el kafirun Maska e chino
    Anëtarësuar
    04-02-2008
    Postime
    4,952
    Citim Postuar më parë nga lirimd Lexo Postimin
    Chino vertet je gomar i gomareve ,kreten ...heheheh

    hajde tani futja nje te share Allahut
    Citim Postuar më parë nga geezer Lexo Postimin
    Ti qift kryqi nanen ty edhe njeher
    Ti je ekstremist
    Provokator i k. Arit
    Citim Postuar më parë nga lirimd Lexo Postimin
    Eu eu kush na qenka me realisti dhe me i forti hahahah

    shihe tani kur do kthehet ne forum dhe fjala e pare qe do e thote eshte allahut mamin ose po dicka te ngjashme

    per mua eshte kreten dhe pizdeveng ARDIAN SHABANI alias CHINO ka hapuracounta ne FACEBOOK sa qe nuk mund ti numerosh ,edhe ate pa foto ,pa shoke ,pa te dhena... e din pse ?? sepse eshte shume i forte dhe realist sa qe krejt W upertali e njihnin ate
    Prape ofendime?
    Prape ia sh'erdhen Chino Allahut mamin.
    Kesaj here jo mare e mrapshte, por mbrapshte e mare.
    Edhe ate masi qe ia urinoj Muhamedit mamin n'vorr.
    Te gjitha keto i kryej brenda Gurit te Zi ne Meka.

  19. #59
    el kafirun Maska e chino
    Anëtarësuar
    04-02-2008
    Postime
    4,952
    Citim Postuar më parë nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
    O chino, une jam nje ish punetor lokal i UNMIK-ut dhe jam nder te paret qe ka perjashtuar UNMIK-u nga puna.

    Po te tregoj dicka, keta pjesetaret e stafit lokal qe tani punojne ne EULEX jane te gjithe ata qe kane qene servile, te degjueshem, dhe bashkepunetoret me te ngushte te nderkombetareve, etj.

    Keta njerez jane ata qe nuk kane asnje ndjenje patriotizmi apo fetare dhe jane ata qe per para jane ne gjendje te bejne cmos!

    Shumica e stafit lokal qe sot punojne ne EULEX jane: meshkujt - homo dhe femrat - whores!
    Te pershendes vella. Flm per mbeshtetjen.
    Ne lidhje me kete qe ke thene, te besoj teresisht. Kam dhe une ca informacione te tilla (nga vellau dhe nje shoqe ish punetore te unmikut). Kur nje morr i unmikut gjen nje grup shqiptaresh te molisur per t'ia shprehur nencmimin per shqiptaret, tregon shume gjera, por me se shumeti frike ndaj shqiptareve.

  20. #60
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-04-2011
    Postime
    34
    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    Prape ofendime?
    Prape ia sh'erdhen Chino Allahut mamin.
    Kesaj here jo mare e mrapshte, por mbrapshte e mare.
    Edhe ate masi qe ia urinoj Muhamedit mamin n'vorr.
    Te gjitha keto i kryej brenda Gurit te Zi ne Meka.
    hahahah e ke haruar nje K ndermjet SH dhe E heheheh

    po me tu kthye ato te ti shkerdhejne ty te gjithe qe i ke ne shtepi , edhe mbare edhe mrapsht hahaha do na shumohet forumi me Chino hahah plot kopila si ti ,kreten

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •