Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 73
 1. #1
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Barcaleta te ndryshme!

  Ishin nje here te cmendurit dhe vendosen qe te hidheshin nga tarraca e spitalit.Mirepo duhet te gjenin nje menyre qe te mos vriteshin.Si perfundim ata vendosin qe ta lyejne sheshin poshte me blu, d.m.th te ishte det.Hidhet i pari-vdes, i dyti-vdes , i treti po ashtu.........vete i katerti dhe i thote shokeve:"O cuna mos u hidhni ketu se ka shkembinj....!!
  Forumi Shqiptar

 2. #2
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin.
  -Ne cfare klase je?
  Ne kals te 2
  Njeri nga ata fillon ta qortoj..kurse tjetri i thote :
  -Cfare eshte me ty?Ti nuk pije cigare kur ishe ne klas te 2?
  Po por un kisha 18 vjec
  Forumi Shqiptar

 3. #3
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Nje grua e cila kishte dhjete femije, shkon ne zyren e perkrahjes sociale, qe ti lidhnin edhe asaj nje perkrahje, per femijet!
  Aty takon drejtorin, te cilit ia shpjegon qarte se perse kishte ardhur ne zyre.
  Edhe drejtori, merr nje dosje te paplotesuar, qe te shenoje te dhenat e gruas, e cila kerkonte perkrahje sociale.
  Drejtori :- emer, mbiemer ju lutem?
  Gruaja :- i thote emrin dhe mbiemrin e saj.
  Drejtori :- sa femije ke-?
  Gruaja :- dhjete.
  Drejtori :- emrat e femijeve?
  Gruaja :- Enver.
  Drejtori :- tjetri?
  Gruaja :- s'ka nevoje tjua them te tjeret, pasi te gjithe kete emer kane femijet e mi !!!
  Drejtori :- si eshte e mundur kjo?
  Gruaja :- po ja pra, te gjithe jane djem, dhe une ju kam vene te njejtin emer qe te gjitheve .
  Drejtori :- po kur i therrisni, ndonjerit per tju ndihmuar per dicka,
  si e kuptojne ato se cilit i keni thirrur ju, konkretishte?
  Gruaja :- po e kuptojne ato, pasi une sejcilit i therras ne mbiemrin e te atit te tij !!!...
  Forumi Shqiptar

 4. #4
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Ushtari i sapo liruar!

  Nje grua bashke me femijen e saj te vogel po bisedonin. Nderkohe aty prane kalon nje djale qe sapo ishte liruar nga ushtria dhe degjoi biseden e tyre.- Mami po si me ke bere ti mua? Po ja, perpiqej e ema t’ia shpjegonte femijes. Mami vajti tek xhaxhi doktorri i cili i beri nje gjilpere dhe mbas pak kohesh linde ti. Atehere djali qe kishte qene ushtar i frikesuar e pyet gruan:- Pse e kane hequr nga qarkullimi menyren klasike?!!
  Forumi Shqiptar

 5. #5
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Ndalon nje kamion i madh para nje prostitute Nigeriane, shoferi ul xhamin .

  -Sa merr ti?

  -50 euro, te bej ca te duash ti!

  - ok , hajt me shkarko kamionin !
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 6. #6
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Kush dreqin hyp atje nalt!

  Njė ēift po dilte nė qytet. Rrugė e gjatė, nxehtė i madh, para tyre ndodhet njė pemė dhe ata bashkė vendosin m'u ul nėn tė. Pas njė farė kohe gruaja ēon kryet lart me pa, kur shef dy zogj sqep mė sqep dhe i thotė tė shoqit:
  - Mor burrė ēa janė ka bajnė njata zogj atje lart?
  - I shoqi: janė ka puthen.
  - Gruaja: po pse nuk me puth edhe ti mua?
  - Burri ia kthen: po kush dreqin hyp atje nalt.
  Forumi Shqiptar

 7. #7
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Ēobani dhe vajza.

  Nji ēoban me bagti ishte afėr nji prronit. Po binte shi pa masė. Mbas nji farė kohe prroni po fillon m'u shtu e me u shtu, kur ēobani po ndin nji za, "u mbyta, u mbyta..." Vrapon bariu nė drejtim tė zanit kur shef nji vajzė qė kishte mbet nė prrua, e ndimon atė dhe mbas pak vajza i thotė atij se si mund t'ia shpėrblente, pasi i shpetoi jetėn. Bariu i thotė se nuk do asgja. Atėherė vajza fillon me u zhvesh e me u zhveshė. Kur shkon tek mbathjet vajza i thotė bariut: edhe i to kanė mbetė, dhe fillon me i heqė edhe ato, por bariu shumė zemėr gjanė e ndėrpret duke i thėnė: a din ēa, mos i heq fare se me bijnė tė mėdhaja...
  Forumi Shqiptar

 8. #8
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Nexhoja nė fabrikė tė cigareve.

  Kishte ardhė Nexhoja ne fabrikė tė cigareve me taku nji shok tė vetin, mirėpo roja nuk po e lente me hi brenda. Shoku i tij nuk po dilte me e taku kėshtu qė nexhoja don me hi me forcė. Roja e kap pėr kėmishe, dhe i mbet nji copė e kėmishės nė dorė. Roja e shef Nexhon tė nevrikosun dhe tė heshtun. Pas pak, roja i thotė Nexhos:
  - Po mė vjen keq pėr kėmishėn, ishte e bukur!...
  Nexhoja: - Eeeeeeeedhe coooooopė e fortė... E ar a ban me kalu tesh?...
  Forumi Shqiptar

 9. #9
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Nexhoja dhe gardalina.

  Nexhoja ishte tuj ecė ka rruga e rusit, tuj sha e tuj ba. Nji djalė i thotė:
  - Ē'a ke mor Nexho?
  Nexhoja: - Jam ngat'rru me policinė.
  Djali: - Po pse mor Nexho?!
  Nexhoja: - Kishte kalu mikrobuzi afėr shpisė dhe ma kishin marrė gardalinėn nė ballkon.
  Djali: - Mos mor po tesh?
  Nexhoja: - Kam frikė se tash pom' transferojnė ndoj katund...
  Djali: - Pse mor ē'a ju ka ba gardelina?
  Nexhoja: - E kishin xanė tuj k'ndu kangė sllave...
  Forumi Shqiptar

 10. #10
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Vajza me ēorapė bakllave.

  Dy djem, po gacmoshin nji vajzė, e cila kishte veshė ēorape me kallėp bakllave. Por kjo ishte e pėrditshme. Fjalėt ishin: 'ēdo tė hamė sonte bakllavė!...'
  Mirėpo vajza u mėrzit pėr ēdo ditė, i njėjti avaz. Njė ditė kur djemtė po i thoshin 'ēdo tė hamė sonte bakllavė', ajo kthehet e u thotė:
  - Po mire mor ēuna vetem tek bakllava ju rri mendja?
  Djemtė: - Po.
  Vajza: - Ēfarė budadhenjsh?
  Djemtė: - Pse?...
  Vajza: - Se po tė ngjiteni ma nalt do hanit kadaif...
  Forumi Shqiptar

 11. #11
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Hajduti dhe plaka.

  Nji hajdut kishte hy me vjedhė kumbulla, mirėpo pa mbaru mirė mbushjen e gjinit, del nji plakė e i thotė:
  - Ulu poshtė mor qafir, se po ta thėrras policinė...
  Mirėpo hajdutit nuk i pėlqejnė fjalėt e plakės dhe ia kthen:
  - O plakė, a po hyn brenda, a po ta baj?...
  Plaka e ndigjon dhe hyn brenda. Kur hajduti mbush gjinin me kumbulla, ulet poshtė dhe ikėn. Plaka e shef hajnin tuj ikė e bahet me nerva. Del jashtė e i thotė:
  - I poshtėm! ti keke edhe hajn edhe rrenacak...
  Forumi Shqiptar

 12. #12
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Gjahtari i fundit

  N'andje heret, nė nji klub gjahtarsh ishin mledhė nji grup shokėsh, dihet gjahtarė, dhe po thoshin historitė e tyne qė u kishin ndodhur gjatė natės. Fillojnė tuj tregu historitė me rradhė, kur vjen rradha e tė fundit ēa me ju diftu mor shokė, nuk mė ka ndodhė ndoj herė si mbramė. Shokėt: "pa he mor, ēa te ka ndodh?" Gjahtari po mė kalon para kamve nji lepur nja dhjetė a dymbėdhjetė kilesh edhe po ndalet nė nji kaēube. Avash-avash e marr ne shenjė dhe e qėlloj bam!... - lepuri me kambė pėrpjetė. Nė kėtė kohė vjen kamarierja me marrė porositė dhe ikė prapė. Gjahtari thotė: "ku e lamė?" Shoku: "me kambė pėrpjetė..." Gjahtari vazhdon "e t'ja bana nja dy-tri herė..."
  Forumi Shqiptar

 13. #13
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Dhėndėrri dhe nusja

  Nė disa fshatra tė jugut, kur bahen dasma kane disa kange me ngacmime. Nji prej tyre - nga ana e dhėndėrrit; nuse o nuse o, a e ke pa llozin e portės o nuse o nuse o...
  Nga ana e nuses jane me te shkathėt: dhėndėrr o dhėndėrr o, a e ke pa pusin e shpellės o dhėndėrr o dhėndėrr o...
  Forumi Shqiptar

 14. #14
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Tre djemtė

  Tre djem ishin tuj u ngatėrru me njeni-tjetrin e tuj i thanė njeni-tjetrit s'ke m'u rrit ma, ke me metė i shkurtun, etj. Kur mas pak kohe, i madhi prej ture thotė: unė kam m'u rrit ma shum se ju, i dyti pyet: pse? I madhi: se gjyshi jem asht i gjate sa kalaja. I dyti: oh une kam m'u rrit ma shume se ti. I vogli: e pse ke me rrit ma shum se ai? Ai i dyti: se gjyshi jem asht kaq i gjate sa prek ret me dorė. I vogli pyet: kur gjyshi jot ka prekė retė, si ishin tė forta apo tė buta? I dyti ia kthen: tė buta. I vogli: he, ai pra ka kap topet e gjyshit tem!
  Forumi Shqiptar

 15. #15
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Djali:sikur te te puth tani?
  Vajza:- Do te therras mamin.
  Djali - Po sikur te te mbyllja
  vetem me mua ne dhome?
  Vajza- Perseri do therras mamin.
  Djali - Po sikur te te
  ...perdhunoj?
  Vajza - Do te therras gjyshen.
  Djali- Po pse gjyshen?
  Vajza - Sepse eshte e
  shurdher.....♥
  Forumi Shqiptar

 16. #16
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Ai:nxjerr nje trendafil
  Ajommm , per ke eshte..?
  Ai:duke qeshur Eshte per princeshen time.. Por une nuk mund tja jap
  Ajo: Perpiqu..Asaj do ti behej qejfi
  Ai:Ngrihet dhe largohet
  Ajoeyy trendafilin ? E le ketu ..
  Aie thashe qe ishte per princeshen time
  Forumi Shqiptar

 17. #17
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Nje Burr Telefonon Nje X Person Tek Nr i Shtepise Dhe Pergjigjet Nje Burr.

  Burri 1- alo burri 2- alo burri 1- e gjete gruan me te dashurin e saj ne krevat? Burri 2- po! Burri 1- vriti qe te dy. Burri 2- po si ti vras? Burri 1-merr nje thike dhe vriti qe te dy. Burri 2- ok...i vrava, po tani ca te bej? Burri 1- futi ne nje thes qe te dy. Burri 2- i futa, po tani qa te bej? Burri 1- merri qe te dy dhe varrosi perpara shtepise tek pema. Burri 2- zotesi un jetoj ne pallat dhe nuk kam pem perpara shtepis!!! Burri 1- uuuu te me falesh se paskam gabuar numrin e tel
  Forumi Shqiptar

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kjo nuk perkthehet ne shqip.
  ------------------

  A Saudi being interviewed at the US Embassy for a Visa:

  COUNSEL: "Your name, please?"
  SAUDI: " Salem ."
  COUNSEL: "Sex?"
  SAUDI: "Six times a week."
  COUNSEL: "I mean male or female?"
  SAUDI: "Both male & female and sometimes even camels."
  COUNSEL: "Holy cow!"
  SAUDI: "Yes, cows & dogs too."
  COUNSEL: "Man, isn't that hostile?"
  SAUDI: "Horse Style, dog style, any style!"
  COUNSEL: "Oh dear!"
  SAUDI: "Deer? No deer, they run too fast!"

 19. #19
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Fallxhorja

  Shkon njeri te nje fallxhore dhe ulet. I jep doren dhe ajo fillon
  - E shikoj qe je i pamartuar
  - Si e kuptove? - e pyet ky i habitur
  - Nga kallot. Kuptohet qe masturbohesh gjith diten
  Forumi Shqiptar

 20. #20
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Ishte breshka duke iu ngjitur kodres per te pire tek lokali i lepurit... Pas 3 muajsh rruge arrin dhe e respektojne te gjithe duke e qerasur... Breshka dehet dhe fillon dhe shan lepurin... Lepuri i nxehur i fut shqelmin breshkes dhe bresha bije ne fund te kodres.... Fillon e ngjitet per 3 muaj te tjere dhe sapo arrin te gjithe po e respektonin, madje dhe lepuri... Ndersa breshka i kthehet e nxehur "Kujt i gjuajte qpar ti re?"
  Forumi Shqiptar

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •