Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 120
  1. #81
    Sensual
    Anėtarėsuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    jo un sthashe ate , nese me nderhyn normale qe do reagoj , kjo gjithmone tregon kulturen e mamave lol

  2. #82
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
    jo un sthashe ate , nese me nderhyn normale qe do reagoj , kjo gjithmone tregon kulturen e mamave lol
    Domethene sa here te hapi gojen do haje dru
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  3. #83
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Vallaj kom shku shum mir , dhe breckat mi lante
    Dhe burri mante anen time ofc
    Qe ne fillim nxorra kicat dhe kishte harmoni te papare

  4. #84
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anėtarėsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
    Qe ne fillim nxorra kicat dhe kishte harmoni te papare
    hahahhahahah o sa kom qesh
    "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

  5. #85
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    20-02-2011
    Vendndodhja
    Malaga (Espańa)
    Postime
    206
    Citim Postuar mė parė nga addela Lexo Postimin
    Ne fillim para marteses ndonjehere ia hidhja fajin ene vetes se thoja bo vaki jom une qe kom karakter te keq,ene po i bi mqafe kot vjerres.Por jo kisha te drejte. Tani e them me bindjen me te modhe qe sjetohet me vjerren ,jooooooooooo ene joooooooooooooo.
    2 dite mas marteses ne 9 e 30 te darkes me thote ne tavoline,nuse qe neser ndryshojn gjonat,une e shkreta thashe ishalla ka ndrru mendje,Urdhero fol i them une: mthote,qe neser ne 5 e 30 te mjesit une du kafen ne krevat,jo te me ngrehesh ne 7 ti mu,se sje me pushime ktu.ne 7 duhet ti kesh bo gjith punet e shpise.je ne terezi ti moj i thashe une te ngrehem ne 5 e 30 te mjesit?burri im hic,tu pa ndeshjen.vjerri cigaren per qejf.nejse iku dita e pare ene e dyta diten e trete nuk me doli gjumi se u lodhja gjithe diten ne 12 te nates shkoja me fjet se do laja ene enet e darkes.vjen debilja ne 5 e 40 tu bertit,pse nuk isha ngrit ne 5 e 30 per kafen.nuk durova mo i thashe burrit tani mjaft o ec e jetojme vetem per qejfin tone ose une mshpi time e ti ne taten me momen tate se dhe mu sme kane gjet ne mes te rruges.per fat te mire kemi 1 jave qe jetojme vetem,fillova pune perseri aty ku punoja ai ne pune,eshte me ndryshe,Kur ika nga vjerra me thote,vjerra (Mos e bofsh piken e hajrit ishalla se me more cunin)ene une i thashe te pafsha jo 3 metra lart ne qiell po ja 30 nen toke,
    kesaj i thuhet vjerre?????
    Hahahaha po per te miren tate e ka pas vjerra mi. Ajo thjesht ka dash qe ne te ardhmen mos te bohesh pertace.... Nejse te paska ra telebingoja me vjerren e se paske kuptu :P:P

  6. #86
    Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
    Anėtarėsuar
    03-11-2007
    Vendndodhja
    Firenze
    Postime
    1,449
    Ti rrezik ke me vra fare
    https://www.behance.net/robberysk1100

  7. #87
    QEVERIA Maska e policia911
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    167
    Postuar mė parė nga addela
    Ne fillim para marteses ndonjehere ia hidhja fajin ene vetes se thoja bo vaki jom une qe kom karakter te keq,ene po i bi mqafe kot vjerres.Por jo kisha te drejte. Tani e them me bindjen me te modhe qe sjetohet me vjerren ,jooooooooooo ene joooooooooooooo.
    2 dite mas marteses ne 9 e 30 te darkes me thote ne tavoline,nuse qe neser ndryshojn gjonat,une e shkreta thashe ishalla ka ndrru mendje,Urdhero fol i them une: mthote,qe neser ne 5 e 30 te mjesit une du kafen ne krevat,jo te me ngrehesh ne 7 ti mu,se sje me pushime ktu.ne 7 duhet ti kesh bo gjith punet e shpise.je ne terezi ti moj i thashe une te ngrehem ne 5 e 30 te mjesit?burri im hic,tu pa ndeshjen.vjerri cigaren per qejf.nejse iku dita e pare ene e dyta diten e trete nuk me doli gjumi se u lodhja gjithe diten ne 12 te nates shkoja me fjet se do laja ene enet e darkes.vjen debilja ne 5 e 40 tu bertit,pse nuk isha ngrit ne 5 e 30 per kafen.nuk durova mo i thashe burrit tani mjaft o ec e jetojme vetem per qejfin tone ose une mshpi time e ti ne taten me momen tate se dhe mu sme kane gjet ne mes te rruges.per fat te mire kemi 1 jave qe jetojme vetem,fillova pune perseri aty ku punoja ai ne pune,eshte me ndryshe,Kur ika nga vjerra me thote,vjerra (Mos e bofsh piken e hajrit ishalla se me more cunin)ene une i thashe te pafsha jo 3 metra lart ne qiell po ja 30 nen toke,
    kesaj i thuhet vjerre?????
    hahh ti dukesh je tyrifiu si duket ate burin qe ke ne krah eshte me fustan jo me pantallona

    qe thu ti mi zocke para 5 vjetesh u martova ene un me dashni e dua sa un e di jeten jap
    por nje gje eshte mi zocke nuse gjen 100 kurse Nen 1 eshte edhe ajo sidhet posht

    un jetoj me prindrit pasi jam cuni i vogel edhe kuptohet prindrit rin me te voglin nusja ime ne shtepi i gjeti te tera gati shtepi te ngrit me bussines me leka etc etc edhe kjo ti thot prinderve te mi me ha *** po ja shtyp koken
    tani nusja me maman shkojn shum mire bashk mund te them qe jan si nen e bij
    cfar te keqe e gjeti nusen time qe i mbahen femit edhe vet shkon ne shkoll plus pun?
    apo se me teket mua edhe nuses te vemi ne florida per pushime vetem

    tani zenka te vogla ka keqkuptime por prap e zgjillin vet pas nje ore ose dy
    por ti ketu ne kete histori ti duhet te kontrollosh burrin se mos e ke gay edhe ben ti rolin e burrit ne shtepi
    se te kisha un ta kisha ....................... e kupto vet
    RROFTE SHQIPERIA

  8. #88
    i/e regjistruar Maska e addela
    Anėtarėsuar
    16-11-2010
    Vendndodhja
    Nqse. zemra jote do te ishte thyer,atehere ti do te kishe vdekur.Keshtu mbylle gojen..... Don't worry.....be happy....Pi pepsi.....behu sexy....
    Postime
    81
    Po mire ta morrim vesh,se ktu po na hiqen ca te rena nga qielli.
    Sh.m.qe shkojn dakort nusja me vjerren.sma merr menja qe mami jot ti thot nuses tate qe ti boj kafen ne 5e30 te mjesit,apo ne 7 te jen bo gjith punet se shef lagjja,po vjerra ime beri te pamunduren qe burri me hoqi nga puna,apo kur me ne fund mbajti anen time dhe i tha te emes tani je gabim mos e tepro,qenka i keq.apo ju e shifni nusen si sherbetore?nje jete na ka dhon Zoti po jo qe te jem skllave se dhe mu me 100 halle mkan rrit.dhe pse vjerra sme ka rrespektuar dhe nje flm skam morr deri sot prap ska gje,e marr perdit ne tel dhe thjesht per ta pyet si je,dhe me perserit vetem fjalen,ME MORE CUNIN, i laja kembet dark per darke sja kom bo babes e nenes time kte gje dhe po prap plac,
    apo dola e keqe une se zgjodha te mos beja skllaven,se besoj se ndonje femer do e duronte nje te tille.

  9. #89
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga addela Lexo Postimin
    Po mire ta morrim vesh,se ktu po na hiqen ca te rena nga qielli.
    Sh.m.qe shkojn dakort nusja me vjerren.sma merr menja qe mami jot ti thot nuses tate qe ti boj kafen ne 5e30 te mjesit,apo ne 7 te jen bo gjith punet se shef lagjja,po vjerra ime beri te pamunduren qe burri me hoqi nga puna,apo kur me ne fund mbajti anen time dhe i tha te emes tani je gabim mos e tepro,qenka i keq.apo ju e shifni nusen si sherbetore?nje jete na ka dhon Zoti po jo qe te jem skllave se dhe mu me 100 halle mkan rrit.dhe pse vjerra sme ka rrespektuar dhe nje flm skam morr deri sot prap ska gje,e marr perdit ne tel dhe thjesht per ta pyet si je,dhe me perserit vetem fjalen,ME MORE CUNIN, i laja kembet dark per darke sja kom bo babes e nenes time kte gje dhe po prap plac,
    apo dola e keqe une se zgjodha te mos beja skllaven,se besoj se ndonje femer do e duronte nje te tille.
    Addela nuk arrijne te te kuptojne keta meshkujt e forumit se nuk jane keta qe jetojne me vjehrren por nusja. Me kujtohet burri im kur vinte e rrinte te shtepia ime si ne gjemba. Nje nate dhe fluturonte. I vinte shume zor nga prinderit e mi dhe te hante jo me shume. Secili do privacine, rehatine e vet. Dhe te prinderit e tu vjen nje moment qe behesh i tepert, i behesh barre. Duhet te dalesh menjane e te ndertosh jeten tende, por kjo s'do te thote ti harrosh prinderit e tu. Sic po i le ti prinderit te jetosh me burrin, ashtu duhet ti leje dhe burri te jetoje me gruan e tij te ardhshme. P se u dashka mbajtur prinderit e burrit por jo te nuses? prinder jane dhe ata. Po kur prinderit e nuses kane vetem nje femi, cupen a duhet te jetojne vetem ata? A do jetonte burri me njerezit e nuses ne kete rast? Cuna mamaje Shqiptaret.
    Nuk bejne nje hap pa i marr lejen prinderve. Meshkujt Shqiptare jane egoista.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 01-04-2011 mė 08:13
    Feelings change - memories don't.

  10. #90
    QEVERIA Maska e policia911
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    167
    Citim Postuar mė parė nga addela Lexo Postimin
    Po mire ta morrim vesh,se ktu po na hiqen ca te rena nga qielli.
    Sh.m.qe shkojn dakort nusja me vjerren.sma merr menja qe mami jot ti thot nuses tate qe ti boj kafen ne 5e30 te mjesit,apo ne 7 te jen bo gjith punet se shef lagjja,po vjerra ime beri te pamunduren qe burri me hoqi nga puna,apo kur me ne fund mbajti anen time dhe i tha te emes tani je gabim mos e tepro,qenka i keq.apo ju e shifni nusen si sherbetore?nje jete na ka dhon Zoti po jo qe te jem skllave se dhe mu me 100 halle mkan rrit.dhe pse vjerra sme ka rrespektuar dhe nje flm skam morr deri sot prap ska gje,e marr perdit ne tel dhe thjesht per ta pyet si je,dhe me perserit vetem fjalen,ME MORE CUNIN, i laja kembet dark per darke sja kom bo babes e nenes time kte gje dhe po prap plac,
    apo dola e keqe une se zgjodha te mos beja skllaven,se besoj se ndonje femer do e duronte nje te tille.
    o lali kjo vjera jote un se di ca o njeri a kafsh un flas me cdi edhe shikoj vet edhe jetoj vet
    ato qe thu ti ne 5am se di ca njerzish jan por qe te cohet njeriu nga ora 8-9 eshte normale po ne 5 te mengjesit edhe te doj mami im se le un nusen
    nejse mbase flas gabim se nuk e di situaten tende por faj ske as ti as vjerra
    por ai debili qe ke te ne krah qe sid te ndaj gjerat keto jan kshu ene pik
    nese vjera smbush hic atehere ajde ne te semes
    RROFTE SHQIPERIA

  11. #91
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga addela Lexo Postimin
    Kur ika nga vjerra me thote,vjerra (Mos e bofsh piken e hajrit ishalla se me more cunin)ene une i thashe te pafsha jo 3 metra lart ne qiell po ja 30 nen toke,
    kesaj i thuhet vjerre?????
    Cjane keto drama qe po lexojme.
    Mos tallesh me kete mesiper s'eshte normale te mallkoj njeriu kot me se koti.

  12. #92
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Une se konceptoj dot te kete vjerra te tilla. Ose genjen adela, ose ajo vjerre qenka e cmendur. lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  13. #93
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    damn adela paska plas lufta nuk e imagjinoj do ti them dikujt mallkime, per ata qe e thone thjesht i pergjigjem as une, as ti por ai/ajo qe e thote.
    I LOVE GOD

    j&g

  14. #94
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Adela ketu ka faje edhe burri , ai duhet te vete pikat mbi I.
    Fundi fundi gruan ne rradhe te pare e ka marr per veten e vet , jo me i la kembet familjes darke per darke dhe me i be kafe qysh ne pike te mengjesit .
    Te jete semur hallall , por keshtu kot ,mire qe nuk paska plas grushti.
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  15. #95
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
    damn adela paska plas lufta nuk e imagjinoj do ti them dikujt mallkime, per ata qe e thone thjesht i pergjigjem as une, as ti por ai/ajo qe e thote.
    Me duket se e ka shtuar mallkimin sa per efekt dramatikor Addela.
    Do me binin te fikte nqs degjoja mallkime te ketij lloji lol....tja urosh te keqen tjetrit, uau.

  16. #96
    QEVERIA Maska e policia911
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    167
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Une se konceptoj dot te kete vjerra te tilla. Ose genjen adela, ose ajo vjerre qenka e cmendur. lol
    pergjigje me te sakt ska
    RROFTE SHQIPERIA

  17. #97
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Une se konceptoj dot te kete vjerra te tilla. Ose genjen adela, ose ajo vjerre qenka e cmendur. lol
    Ka Pink, ka plot. Ajo qe ka pershkruar adedela eshte nje vjehrre qe e gjen rendom ne Shqiperi. Vjehrra ime ngjason me vjehrren e addeles vetem te orari i zgjimit. Nuk i pelqente vjehrres sime te cohesha ne oren 8. Ne oren 8 thoshte duhet te kene mbaruar te tera punet. Te mendosh qe une kisha vajt me pushime ne Shqiperi.
    Megjithese nuk jane vetem vjehrrat qe mallkojne, ka dhe nuse qe mallkojne vjehrrat.
    Kam degjuar plot nga te dyja anet.
    P.s Zakonisht mallkimet nuk thuhen ne sy, por prapa kraheve. :P
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 01-04-2011 mė 20:35
    Feelings change - memories don't.

  18. #98
    i/e regjistruar Maska e addela
    Anėtarėsuar
    16-11-2010
    Vendndodhja
    Nqse. zemra jote do te ishte thyer,atehere ti do te kishe vdekur.Keshtu mbylle gojen..... Don't worry.....be happy....Pi pepsi.....behu sexy....
    Postime
    81
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Une se konceptoj dot te kete vjerra te tilla. Ose genjen adela, ose ajo vjerre qenka e cmendur. lol
    Pink,po ta thot Adela me pastertin ma t'madhe.Mos i raft asnjeres nje e tille,2 jav martese dhe jetes ne shpi te saj me jan duk si 2 shekuj.
    Pse burri majti anen time dhe kur i tha te emes qe do iknim te jetonim me qera vetem i tha te birit,po dole nga kjo dere nuk e shti mo komen sa te jem un gjalle,me te komandu nusja sje mo burre. E per cfar e komandoj une? Pse i thashe qe sjetoj dot kshu,shpirtin shejtanin sdo ia jap. Prap e marr ne tel perdit,qe se meriton,po ska gje se te gjith do gjykohemi nje dite kur te shkojm ne boten tjeter.
    Dhe pse ka hap llafe posht e perpjet qe e perzuna nusen se me rrifte ene nje here sma ka bo kafen i boja tgjtha vete me te lame e me te shplame.Kto fjal i kan ra nvesh babit,esht normale kshu? Ia bona qejfin kur zgjodhi fustanin e dasmes,e vesha dhe pse sme pelqente,me grisi te gjtha kanatieret ene pantallonat e shkurtra kto i veshin kurvat mthoshte,kurse goca shkon ne shkolle me mini ene tkuqi gjer tek veshet cfar i bjen me qene?

  19. #99
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Citim Postuar mė parė nga addela Lexo Postimin
    Pink,po ta thot Adela me pastertin ma t'madhe.Mos i raft asnjeres nje e tille,2 jav martese dhe jetes ne shpi te saj me jan duk si 2 shekuj.
    Pse burri majti anen time dhe kur i tha te emes qe do iknim te jetonim me qera vetem i tha te birit,po dole nga kjo dere nuk e shti mo komen sa te jem un gjalle,me te komandu nusja sje mo burre. E per cfar e komandoj une? Pse i thashe qe sjetoj dot kshu,shpirtin shejtanin sdo ia jap. Prap e marr ne tel perdit,qe se meriton,po ska gje se te gjith do gjykohemi nje dite kur te shkojm ne boten tjeter.
    Dhe pse ka hap llafe posht e perpjet qe e perzuna nusen se me rrifte ene nje here sma ka bo kafen i boja tgjtha vete me te lame e me te shplame.Kto fjal i kan ra nvesh babit,esht normale kshu? Ia bona qejfin kur zgjodhi fustanin e dasmes,e vesha dhe pse sme pelqente,me grisi te gjtha kanatieret ene pantallonat e shkurtra kto i veshin kurvat mthoshte,kurse goca shkon ne shkolle me mini ene tkuqi gjer tek veshet cfar i bjen me qene?
    Nuk eshte dashur te martohesh me djalin e saj pra,te them te drejten asnjeher ske per te qene rehat,shtrohet pyetja PSE??

    sepse per femijet e vet nuk ka nene te keqe.

  20. #100
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga addela Lexo Postimin
    Pink,po ta thot Adela me pastertin ma t'madhe.Mos i raft asnjeres nje e tille,2 jav martese dhe jetes ne shpi te saj me jan duk si 2 shekuj.
    Pse burri majti anen time dhe kur i tha te emes qe do iknim te jetonim me qera vetem i tha te birit,po dole nga kjo dere nuk e shti mo komen sa te jem un gjalle,me te komandu nusja sje mo burre. E per cfar e komandoj une? Pse i thashe qe sjetoj dot kshu,shpirtin shejtanin sdo ia jap. Prap e marr ne tel perdit,qe se meriton,po ska gje se te gjith do gjykohemi nje dite kur te shkojm ne boten tjeter.
    Dhe pse ka hap llafe posht e perpjet qe e perzuna nusen se me rrifte ene nje here sma ka bo kafen i boja tgjtha vete me te lame e me te shplame.Kto fjal i kan ra nvesh babit,esht normale kshu? Ia bona qejfin kur zgjodhi fustanin e dasmes,e vesha dhe pse sme pelqente,me grisi te gjtha kanatieret ene pantallonat e shkurtra kto i veshin kurvat mthoshte,kurse goca shkon ne shkolle me mini ene tkuqi gjer tek veshet cfar i bjen me qene?

    Me vjen habi, cudi qe mund te ekzistojne njerez/vjerra te tilla ne vitet qe jetojme sot. Sic duket vjerra te tilla, do kene vuajtuar dhe vete kur ishin nuse te reja, dhe kjo eshte nje menyre 'hakmarrje' ndaj rinise se saj por me personat e gabuar. Per mendimin tim, ti bej si te duash vete, se je ne gjendje te gjykosh perderisa je martuar etc etc... gabim ben qe e merr dhe ne telefon. Priti kontaktet me te njehere e pergjithmone. Nuk ke c'e do nje njeri te tille, qe deshiron te te shohi sa me keq ty. Pavarsisht se kush eshte ajo. Ose deri diten qe ajo do te kerkoj NDJESE per veprimet dhe fjalet qe flet lart e poshte per ty, ti mbaj qendrim. Respekto veten ne rradhe te pare, pastaj te tjeret. Ti nuk je 'lecke' qe te trajtoj ajo pa pike respekti. Cdo njeri ka karakter, personalitet. Dhe ato 5vjecaret fare, kane personalitetin e tyre, dhe kurrsesi nuk mund ta trajtosh tjetrin/ren ne ate menyre. ( e jo me ty qe te ka nusen e djalit, e neser do i dhurosh niper e mbesa)
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •