Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 41
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796

    Ndihme nga ata/ato qe jetojn ne Tirane

    Po mundohem te gjej ne google restorante ku mund te besh nje mremje te madhe (200-300 veta) ne Tirane (me muzike etc.).

    Gjeta qe Sheraton ne Tirane ka nje ambient te till dhe ka # e telefonit ku mund ti kontaktoj. Ka qene njeri atje? Si ju eshte dukur?

    Por pervec sheraton nuk gjeta dot gje tjeter. Kush jeton ne Tiran ose ka familje shoqeri qe kan bere ndo nje mbremje te madhe ne Tirane ju lutem me sillni info per vendin (numer telefoni & emrin e lokalit qe to sugjeronit).

    Flm

  2. #2
    Perveē Sheraton, gjithashtu Rogner, Hotel Tirana, Chateau Linza, Xibraku .... kane salla te medha dhe behen mbremje te bukura. Por nganjehere jane detajet ato qe bejne diferencen dhe e bejne mbremjen siē e deshiron, prandaj me e mira eshte t'i shikosh, perpara se te vendosesh.
    Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    Hotel Tirana Hotel Tirana Hotel Tirana


    per ca te duhet ?
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  4. #4
    Per dasem me pra mo, per ca thote.

    Ka sa te hajne qent vende, mjafton te kesh nji si kjo

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    O njerez po qe ka vende kte e kam kuptuar dhe kam familje atje qe do ndihmoj me detajet. Por doja te dija opinione dhe te njerezve te tjere para se te le ata te vendosin vendin meqe vet nuk do jem dot atje qe te ndihmoj. Pra arsya qe po kerkoj ndihme ktu eshte qe te zgjedh 2-3 vende qe me pelqejn, ti mar ne tel per disa detaje dhe pastaj te kerkoj me shume ndihme nga familja.

    Rogner, Hotel Tirana, Chateau Linza, Xibraku
    shume flm per pergjigjen numrat e telefonit te ktyre vendeve eshte e leht te mi sjellesh ktu?

  6. #6
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Te Rogneri, eshte goxha nice. Nje kushja ime u martua kete vere, atje e beri. Nga fotot qe pashe, very nice, mua me pelqeu. Merite e fotografit apo ambjenti ishte i kendshem, ose mbase te dyja, nuk e di (te dyja duhen ne fakt). Po konsideroje si vend atje.

    Ja te vej nja 2 foto, nga dasma e saj. Me shume sme lejohet te sjell , pa leje. (brenda dhe jashte) lol
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  7. #7
    Shiko ate foton e pare psh...me e pa te mer ne qafe si dekor etj etj, ama po te shikosh tavolinat te del direkt nga qefi. Te duket sikur njerzit do i hypin kalaqaf njeri tjetrit!
    Vendi goxha i lezetshem per dasem gjithsesi. (edhe pse ne vere nuk do ta beja kurre ne nje ambient te mbyllur)

  8. #8
    The World Is Yours Maska e J@mes
    Anėtarėsuar
    27-05-2002
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,966
    Nga eksperienca mund te them qe Rogner dhe Linza nuk me kane lene pershtypje te mire.

    Ato qe do te keshilloja jane : Xibraku dhe veēanerisht Vila Toskana (Ndroq Tirane).

    Ambjenti dhe sherbimi jane perfekt.
    »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

  9. #9
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anėtarėsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Po pėr ēmimin s'je e interesuar? :P
    Life's too short to remove USB safely.

  10. #10
    Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
    Po pėr ēmimin s'je e interesuar? :P
    Kėtė po pyesja dhe unė veten .
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  11. #11
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Eshte dhe nje "Natyre e qete" si tip keshtjelle, lol, ne lunder me duket, eshte per dasma aty? Se une vetem ne foto e kam pare, dhe me ka pelqyer. Kur te vij ne tirane, do ha nje dreke aty
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Po pėr ēmimin s'je e interesuar? :P
    Per numrat e telefonit jam e interesuar qe as nje nuk po sjell. Ja ti pse e thua se i dua numrat e telefonit un watson? Qe ti mar ti pyes si jan me shendet? Per kto lloj pyetjesh i dua telefonat qe ti pyes per cmimin, nese jan available ne daten qe dua un etc etc.

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Per numrat e telefonit jam e interesuar qe as nje nuk po sjell. Ja ti pse e thua se i dua numrat e telefonit un watson? Qe ti mar ti pyes si jan me shendet? Per kto lloj pyetjesh i dua telefonat qe ti pyes per cmimin, nese jan available ne daten qe dua un etc etc.
    Vallahi fierake, keto lokalet qe jane sjell ketu jane me te shtrenjtat besoj. Ka plot me te lira ne Tirane dhe rrethinat e saj..
    Feelings change - memories don't.

  14. #14
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anėtarėsuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    yyy vetem pare te kesh se ke vende te bukra sa te duash...une dasmen time e kam bo te Tris quhet me duket ish markat thojn..por me shume se 200 - 210 veta aty boll jan se nuk del gje se ne ishim nja 200 dhe na ka dal shume shume mire po ju qenkeni me shume po te thash pare te kesh se vende te bukra ke sa te duash...e mira kesaj esht qe e ke ne Tiron mren per ato qe nuk kan makina pershembull esht gje e mire ose pleq qe nuk kan shume fuqi etj etj....
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  15. #15
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    Per numrat e telefonit jam e interesuar qe as nje nuk po sjell. Ja ti pse e thua se i dua numrat e telefonit un watson? Qe ti mar ti pyes si jan me shendet? Per kto lloj pyetjesh i dua telefonat qe ti pyes per cmimin, nese jan available ne daten qe dua un etc etc.
    Ti mire qe kerkon ndihme, po dhe nuk di apo je dembele, (whichever comes first).

    Ai qe eshte i interesuar, kerkon dhe gjen.

    Per me shume linkun ketu, call 'em up.

    http://www.hotel-europapark.com/hote...a_albania.html
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    fierake,

    nga te gjithe ke marre pergjigje, vetm nga ato qe jetojne ne tirane jo,...

    Kane permendur disa vende,

    Fjale te mira kam degjuar per ate vila Toscana, po vete skam qene ne ndonje dasem aty,

    ndersa persa i perket Rognerit apo Sheratonit,

    Rogneri eshte shume me mire se Sheratoni....

    ka permend Pinku do keshtjella ne Londer,....

    vallaj te bukura jan kshu, ka edhe motele afer per dasmoret pas dasmes,...lol

    por te keshilloj, qe pervec bukurise te pyesesh edhe per ushqimin qe bejne, si e bejne, me c'material, dhe si e servirin...

    shkurt,...

    pyet gjithe forumin e boj si te thone shpija...

    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  17. #17
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    lokali ma i mir osht "hani i babes" hahahahahahahaha motel me 7 yje. tamom per qejf.

    tel- 1-800-qefoqef
    no glove no love

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar mė parė nga TikTak Lexo Postimin
    lokali ma i mir osht "hani i babes" hahahahahahahaha motel me 7 yje. tamom per qejf.

    tel- 1-800-qefoqef
    ... o qerrata!!
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anėtarėsuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Citim Postuar mė parė nga TikTak Lexo Postimin
    lokali ma i mir osht "hani i babes" hahahahahahahaha motel me 7 yje. tamom per qejf.

    tel- 1-800-qefoqef
    jo po tek varri i ashikut,

    ku takohet topi me romn...

    ka edhe pish-in aty

    lol
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  20. #20
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    o kat ka e ke gjet ket nick.

    fierakeje mere jaronin ene dil i xhiro m'tiron. ene shikjoji vet se nuk bohen kto pun me tel.

    un kom qen neper t'gjitha lokalet ene hotelet e tirones po pertoj me shkrujt.
    no glove no love

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •