Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 86
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-11-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pytje rreth Virgjinitetit

  Pershendetje

  Une kam nje pytje lidhje me Virgjinitet .

  Kam nje problem te madh e shpresoj qe ju dot me ndihmoni . . . .

  Jam Ermiri 18 Vjeqar dhe e dashura ime eshte 15 vjeqare , Filluam te benim marvenie sexuale vajzes nuk i del gjak ( nuk i humbet virgjiniteti ) ajo betohet qe ska pas marvinie as me ni djal ajo thote qe po ka dhimbje por virgjiniteti nuk esht duke u humbur
  sexi po zgjat 20 minuta - deri 30 minuta


  Qfare dreqi eshte duke ndodhur a mund te me ndihmoj dikush

 2. #2
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Ermiri ishte nje experienc e par apo ke pas mardhenie edhe me par me dike?

  Nisur nga fakti si ke formuluar pyetjet e tua,me ben te dyshoj qe dhe ti po ashtu,je njesoje si partnerja jote,i virgjer!

  Persa i perket vajzes,nuk eshte e then qe nje vajze pasi kryen mardhenie per her te par,t`i shkoj gjaku lum (ashtu sic ke degjuar ti),eshte dicka qe varet nga lloji i femres.

  Nese nuk je i bindur se e dashura jote nuk ka qen e virgjer,te sygjeroje te bisedosh me dike qe ka me shume experienc se ty dhe t`i tregosh imtesisht se cfare ka ndodhur mes teje dhe partneres tende,sepse arsyeja qe ti jep,nuk te bind aspak per te gjykuar duhur!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 24-11-2009 mė 22:14
  Feel the pump √

 3. #3
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime nė 21 postime
  Per hire te viktimes, ne kete rast te kesaj 15 vjeqares, me qellim qe te mos pesoj me shume malltretime nga ky Kreteni, po jap nje pergjigje, qe kam marr nga gjinokolog te ndryshem.

  Tek disa femra (te virgjera), per shkak te konstruktit specifik te cipezes vaginale, ka mundesi qe edhe pas mardhenjes (se pare apo te dyte), te mos prishet/shkeputet cipeza dhe keshtu te mos kete edhe gjakosje.

  D.m.th ndodhin shpesh te kete keso rastesh, dhe nuk duhet te paragjykohet dhe akuzohet per gjera ta paqena kundrejt ketyre femrave.

  Kurse per kete kretenin, lus qe ta rrespektoj moshen e saj dhe te mos e malltretoj me tej...


  Ps: Aman gabriel, dallom prej hapesit te temes se me bere horre
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fisniku-student : 10-11-2009 mė 07:53
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  3,002
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Aman Fisnik shoh qe po e akuzon kete djaloshin po se kuptoj pse ? Po a nuk e kupton qe ky djali ne forum nuk po e shti me zor ate vajzen per te ber sex pra me vetdeshire e ben kete gje partnerja e tij. Nese do te posedonin te dy nje qik moral atehere nuk do te fillonin ne kete moshe me prodhimin e femijeve pra nuk ke pse e mbron at e ta fajsosh kete. Ja ipi te dyve komplimete ja te dyve kritika.

  Ndersa sa per temen te te them qe te mos frikesohesh per virgjerine e saj sepse ndodh ne disa raste qe mos te rrjedh gjak ne marrdhenien e pare por mund ta marresh me mend o djal se po e mundove dhe pak me qellim qe ti rrjedh asaj gjak do e besh per spital pra te keshilloj qe ta marresh qete kete pune. Nuk behet ashtu si mendon ti.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-11-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mua ishte experienca e pare me nje vajz te virgjer (virgjine) , dhe nuk kam pare ndoni ndryshim me vajz jo virgjine vetem qe vajza kishte dhimbje por isha i brengosur per gjakin per ate arsye pyta dhe isha i dyshimt me vajzen time .

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ermir15 Lexo Postimin
  Ju kisha lut moderatorve ta shlyjn ket tem se kerkush nuk me dha ndoni ndihm vetem jan ketu te intrigohen une prita nje pergjigje te ndoni mjeku ....
  E saj per gangsta nuk kom nevoj mu shit se as kom qit foto timen as asgjee e skom nevoj

  lol nese do nje pergjigje specifikisht nga mjeku, dergohe vajzen "tende" tek mjeku ta kontrolloj, ne te njejten kohe ta shikoj nese ka marr nje semundje nga ty ...dhe jo te gjithe po talleshin apo te kritikuan, disa te dhan pergjigje serjoze dhe te sakta, ske nevoj ti dish keto gjera nga mjeku, edukohu me mire para se te merresh me marrdhenie seksuale
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime

  Pytje rreth Virgjinitetit-pergjegjje

  Eshte e mundur dicka e till si e pershkruan ermiri,dhe ne mjekesi njihet si himen elastik.Himeni paraqet nje cip te holle qe e mbyll hyrjen ne vagin,dhe ne qender te kesaj cipe eshte nje e hapje ovale qe mundeson largimin e menstruacioneve nga uterusi nepermes vagines dhe daljen jasht.
  Ka raste kur nuk eshte vetem nje hapje centrale,por ka disa hapje te vogla neper himen.
  Nganjehere ndodh qe e cara ovale te jete shum elastike,pra femra te ket maradhenje por te mos pelcet cipa,kjo don te thot se ajo edhe pse ka maradhenje ,himeni eshte intakt.
  Sikurse ka shum shum raste qe edhe pse pelcet cipa e himenit gjat aktit te par seksual,te mos ket as nje pike gjak.

  KJo edhe pse ne shikim te pare nuk duket dicka serioze,ta dini se eshte nje nder rastet me te shpeshta te medicines ligjore,dhe kush e di sa femra jane ndar nga partneret vetem nga kjo"vogelsire" qe nuk e kan vertetuar shkakun.

  Pra ermiri eshte e mundeshme,edhe pse ne boten e civilizuar kjo nuk qon peshe.

  ps.ja disa type te hymenit
  http://img2.vpx.pl/up/20090414/tipos_de_himen.jpg
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 24-11-2009 mė 23:11

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2009
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ermir edhe une do te mundohem te te ndihmoj nga experienca ime.Menyra me thjesht per te pare nese vajza eshte ende virgjine beje me ane te shiqimit fizik nese vajza lejon duhet te kesh qasje ne vaginen e saje duke e hapur me duar dhe shiqo nese himeni (cipeza) eshte ende e padamtuar dmth hyrja eshte e rrumbullaket nuk ka te qara atehere me siguri se behet fjala per himenin elastik.Po nese himeni eshte i damtuar prap nuk do te thot se ajo ka pasur mardhenje me dike tjeter por duhet biseduar me vajzen ne menyre te sinqerte qe te zbulosh te verteten dhe nese do qe ajo te jete shoku i yt i jetes duhesh ta pastrosh ate dileme ne koken tande qe tani dhe kurr per asnji qmim mos u fut ne martese nese nuk e ke mendjen te qete. Dhe mendimi im tjeter eshte se ti ne rend te pare nuk eshte dashur te kesh mardhenje me nji cajze te mitur sepse do te kete pasoja ne jeten e saje me vone.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teper_modest : 28-07-2011 mė 18:16

 9. #9
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga teper_modest Lexo Postimin
  Ermir edhe une do te mundohem te te ndihmoj nga experienca ime.Menyra me thjesht per te pare nese vajza eshte ende virgjine beje me ane te shiqimit fizik nese vajza lejon duhet te kesh qasje ne vaginen e saje duke e hapur me duar dhe shiqo nese himeni (cipeza) eshte ende e padamtuar dmth hyrja eshte e rrumbullaket nuk ka te qara atehere me siguri se behet fjala per himenin elastik.Po nese himeni eshte i damtuar prap nuk do te thot se ajo ka pasur mardhenje me dike tjeter por duhet biseduar me vajzen ne menyre te sinqerte qe te zbulosh te verteten dhe nese do qe ajo te jete shoku i yt i jetes duhesh ta pastrosh ate dileme ne koken tande qe tani dhe kurr per asnji qmim mos u fut ne martese nese nuk e ke mendjen te qete. Dhe mendimi im tjeter eshte se ti ne rend te pare nuk eshte dashur te kesh mardhenje me nji cajze te mitur sepse do te kete pasoja ne jeten e saje me vone.
  Po plako,dhe po pati vėshtirėsi nė vrojtimin e tunelit Rrėshen-Kalimash pėr shkak tė ndriēimit tė mari njė gozhdė dhe ta fusi brėnda qė tė provojė po nqs ngec tė tullė ishte e virgjėr. Kanė kaluar dy vjet ,dhe kjo eksperienca jote si ēarės nuk hyn nė punė.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ermir15 Lexo Postimin
  Per mua ishte experienca e pare me nje vajz te virgjer (virgjine) , dhe nuk kam pare ndoni ndryshim me vajz jo virgjine vetem qe vajza kishte dhimbje por isha i brengosur per gjakin per ate arsye pyta dhe isha i dyshimt me vajzen time .
  po qe se ishte eksperienca jote e pare me nje vajze te virgjer, atehere duhet ta kesh te lehte te dallosh nje te virgjer nga jo te virgjrat...nese te duket njesoj si te tjerat, probably she is not a virgin lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga teper_modest Lexo Postimin
  Ermir edhe une do te mundohem te te ndihmoj nga experienca ime.Menyra me thjesht per te pare nese vajza eshte ende virgjine beje me ane te shiqimit fizik nese vajza lejon duhet te kesh qasje ne vaginen e saje duke e hapur me duar dhe shiqo nese himeni (cipeza) eshte ende e padamtuar dmth hyrja eshte e rrumbullaket nuk ka te qara atehere me siguri se behet fjala per himenin elastik.Po nese himeni eshte i damtuar prap nuk do te thot se ajo ka pasur mardhenje me dike tjeter por duhet biseduar me vajzen ne menyre te sinqerte qe te zbulosh te verteten dhe nese do qe ajo te jete shoku i yt i jetes duhesh ta pastrosh ate dileme ne koken tande qe tani dhe kurr per asnji qmim mos u fut ne martese nese nuk e ke mendjen te qete. Dhe mendimi im tjeter eshte se ti ne rend te pare nuk eshte dashur te kesh mardhenje me nji cajze te mitur sepse do te kete pasoja ne jeten e saje me vone.
  o zot sa qesha me kete "gjinekologun"
  po dal i cik,pastaja ju tregon teta se si i behet kesaj pune,dheee se si ketij gjinekologut mund te ja hudh vajza po deshi edhe po te hyje me gjith koke aty mbrenda ne inspektim...hahhhahah o zot,qesha shum beka inspektim ky hahaha

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Tete tregoju kalamojve, se te virgjerat dallohen ne bebzen e syrit, e jo me inspektime neper kanalizime..
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  [QUOTE=teta;2495595]Eshte e mundur dicka e till si e pershkruan ermiri,dhe ne mjekesi njihet si himen elastik.Himeni paraqet nje cip te holle qe e mbyll hyrjen ne vagin,dhe ne qender te kesaj cipe eshte nje e hapje ovale qe mundeson largimin e menstruacioneve nga uterusi nepermes vagines dhe daljen jasht.
  Ka raste kur nuk eshte vetem nje hapje centrale,por ka disa hapje te vogla neper himen.
  Nganjehere ndodh qe e cara ovale te jete shum elastike,pra femra te ket maradhenje por te mos pelcet cipa,kjo don te thot se ajo edhe pse ka maradhenje ,himeni eshte intakt.
  Sikurse ka shum shum raste qe edhe pse pelcet cipa e himenit gjat aktit te par seksual,te mos ket as nje pike gjak.

  KJo edhe pse ne shikim te pare nuk duket dicka serioze,ta dini se eshte nje nder rastet me te shpeshta te medicines ligjore,dhe kush e di sa femra jane ndar nga partneret vetem nga kjo"vogelsire" qe nuk e kan vertetuar shkakun.

  Pra ermiri eshte e mundeshme,edhe pse ne boten e civilizuar kjo nuk qon peshe.


  e paskam dhene nje mendim per himenin elastik njehere moti
  tani me mbeti vetem ti kthej pergjegjje ketij gjinekologut tone dhe ti beje te fala nga vajzat,dhe ti them se ka dal nje metod nqe ta zbukuron hyrjen e vagines aq bukur,edhe po te kesh bere sex miljona here,behet i cik nje intervenc e vockel dhe kthehet virgjeria ne cast,dhe po te duash gjakderdh edhe nje 1l gjak ,..dhe inseptoje ti sa te duash,maskohet edhe kjo pune.kshuuu qe mbetet te mbeshtetesh ne besimin ne njeriun qe ke perball,see po ti ket edhe 1000 himen,po ta ket mendjen me e lujt e luan edhe ne syrin tende,po mos ta kete nuk e bene se nuk don!

  ps,bebzen e syrit,hot priz???!!! me ka ikur gje? mua seksologes..ma thuaj please,,,po u hap 1/3 e bezbzes je virgjin,pooor po u hap e gjith bebza je ne cop lavire tiiiiii...kshu?!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teta : 29-07-2011 mė 05:24

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,849
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ermir15 Lexo Postimin
  ..... ajo betohet qe ska pas marvinie as me ni djal ajo thote qe po ka dhimbje por virgjiniteti nuk esht duke u humbur .....
  Sa i beso femrave dhe ti mor burr i dheut, po me te dal ndonje gjyshe e me tu betu se eshte e virgjer do e besoje? Ndersa mqs ajo thot se nuk eshte duke u humb virgjiria akoma edhe pse ti ben sex me ate, atehere je me fat qe sa her ben sex ben me nje femer te virgjer ( do hysh ne rekordet gines po vazhdove me kte femer, per nr e kontakteve sexuale me virgjeresha)

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  [QUOTE=teta;3171023]
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin

  ...

  ps,bebzen e syrit,hot priz???!!! me ka ikur gje? mua seksologes..ma thuaj please,,,po u hap 1/3 e bezbzes je virgjin,pooor po u hap e gjith bebza je ne cop lavire tiiiiii...kshu?!


  Oh Tete, mos me thuaj, dhe me kete quan edhe veten seksologe?

  eshte e kunderta, viregjereshes mjafton vetem me marr hov pa e prekur fare i zgjerohen bebezat.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  hahahahahah

  si duket nuk paske takuar nojhere virgjeresh ti prinzi
  sa me kujtohet dhe sa kam ndegjuar virgjereshat se si jane te shtrenguara dhe po u more hov,aaa bllokohen ne vend,shendrohen ne fortifikat,
  kshuuu qe e vetmja menyre eshte urte e bute

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  hahahahahah

  si duket nuk paske takuar nojhere virgjeresh ti prinzi
  sa me kujtohet dhe sa kam ndegjuar virgjereshat se si jane te shtrenguara dhe po u more hov,aaa bllokohen ne vend,shendrohen ne fortifikat,
  kshuuu qe e vetmja menyre eshte urte e bute


  Tete mos mi ngaterro gjonat,

  une e thashe se si duhet me e dallu, e jo si duhet me vepru.
  Tete, me marre hov mire, u dalin bebezat gjithave, pa dallim.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  o cuna po ne meshkujt kemi dhembje kur e humbim virgjerine
  sa frike kam ta bej per here te pare
  JO SEKS PARA MARTESE

 19. #19
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  35
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  o cuna po ne meshkujt kemi dhembje kur e humbim virgjerine
  sa frike kam ta bej per here te pare
  aahahahah. Hap temen tende per ket problem. Per hapesin e temes sex 20-30 minuta??????
  I LOVE GOD

  j&g

 20. #20
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  Per hapesin e temes sex 20-30 minuta??????
  Po po po....20 - 30 minuta shtoi kėsaj qė janė 18 dhe 15 vjeēar dhe e "vėrteta" bėhet absolute.

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •