Close

Rezultati i Sondazhit: Cili nga Anëtarët ia Vlen të bëhet Politikan?

Votues
114. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • DYDRINAS

    7 6.14%
  • Astrit Kosturi

    12 10.53%
  • Limbo

    3 2.63%
  • Guri i Kuq

    1 0.88%
  • ILMGAP

    2 1.75%
  • AdemGashi

    3 2.63%
  • Juanito02

    1 0.88%
  • [Perla]

    5 4.39%
  • Dea_07

    3 2.63%
  • Egnatius

    1 0.88%
  • Flory80

    6 5.26%
  • iliria e para

    0 0%
  • Edvin83

    1 0.88%
  • drenicaku

    1 0.88%
  • Shpirt Njeriu

    2 1.75%
  • Anesti_55

    0 0%
  • DeuS

    12 10.53%
  • Apollyon

    17 14.91%
  • arbereshi_niko

    1 0.88%
  • Nice_Boy

    1 0.88%
  • MaDaBeR

    2 1.75%
  • Preng Sherri

    8 7.02%
  • Dritek7

    0 0%
  • Anti

    0 0%
  • MUAHHH

    1 0.88%
  • MIRIAM

    0 0%
  • Duaje Siveten

    1 0.88%
  • Brari

    16 14.04%
  • albprofiler

    0 0%
  • AuLoNa

    7 6.14%
Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 187
  1. #-19
    i/e regjistruar Maska e STOP-START
    Anëtarësuar
    03-07-2009
    Postime
    237

    Cili nga anëtarët ia vlen të bëhet Politikan?

    Më vjen keq nëse nuk kam përmendur emrin e ndonjërit prej Anëtarëve , po që se mendoni ju se ia vlen ai anëtar por nuk është i shkruar atëherë përgjigjuni dhe do ta kem parasysh.
    E di që ka shumë që nuk i kam shkruar por kjo ishte në bazë të mundësisë , të më kuptoni.
    Shprehni mendimet tuaja.


    Elvisi
    Ndryshuar për herë të fundit nga STOP-START : 08-07-2009 më 11:09

  2. #-18
    i/e regjistruar Maska e Xingaro
    Anëtarësuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    640
    Me aq sa kam lexu une...Deus eshte nga te paktit qe ka kulture demokratike ktu brenda,prandaj votova per te.
    Do ishte me e lehte vota per Z.Astrit Kosturi por mendova se pergatitja e tij eshte dukshem me larte se te tjeret,dhe ne nje fare menyre do ishte nje gare jo e barabarte,duke ju referuar dhe ndryshimit te moshes.
    Quanta vita hai contaggiato,quanta vita bruccerai...!

  3. #-17
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    05-06-2009
    Postime
    782
    MaDaBer........................................... ..........................

  4. #-16
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga STOP-START Lexo Postimin
    Më vjen keq nëse nuk kam përmendur emrin e ndonjërit prej Anëtarëve , po që se mendoni ju se ia vlen ai anëtar por nuk është i shkruar atëherë përgjigjuni dhe do ta kem parasysh.
    E di që ka shumë që nuk i kam shkruar por kjo ishte në bazë të mundësisë , të më kuptoni.
    Shprehni mendimet tuaja.


    Elvisi
    Sa mire ti STOPI me 9 postime i njohe te gjith politikanet e?
    Teme merre me leng se mishi u maru....
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  5. #-15
    i/e regjistruar Maska e STOP-START
    Anëtarësuar
    03-07-2009
    Postime
    237
    Citim Postuar më parë nga saura Lexo Postimin
    Sa mire ti STOPI me 9 postime i njohe te gjith politikanet e?
    Teme merre me leng se mishi u maru....
    Qe 2.000.000 postime si vizitor.
    Qe 9 postime si anëtarë.

    Dhe një herë dua të ju kërkoj falje gjith atyre që nuk i kam shkruar në rradhitjen e krijuar nga unë në Sondazh , por ata që mendojnë se "KY" duhet të jetë por nuk është i shkruar në rradhitjen e pjesmarrësve do ta kemë parasysh.


    Elvisi

  6. #-14
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    Deus Dhe Xhuxhu Jane Ne Krye Te Listes
    Po Sduhet Harru Brari Muahhh Jacku Juanito
    Per Qejf Do Doja Dhe Adaesin Dean Si Dhe Astrit Kosturin
    Do Mendoj Per Ministrite E Pastaj Do Shkruj Prap
    JO SEKS PARA MARTESE

  7. #-13
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anëtarësuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Po në sondazh anëtarët nga Maqedonia ku janë? Nejse, diskriminimi për shqiptarët e Maqedonisë edhe këtu vazhdon, si vazhdon të jetë nëpër mesazhe private apo reputacione - ku sharjet e ofendimet janë përditshmëri!

    Dhe... për fat të keq stafi nuk ndërmerr asgjë, asgjë, jo më ku ofendohet një anëtar i zakontë i Maqedonisë apo Kosovës, por një moderator që ka kontribuar mbi 6 vjet në ngritjen dhe kultivimin e vlerave të këtij forumi shqiptar të "Shqipërisë".

    Për të mos dalë nga tema, mendoj DeuS do të ishte një politikbërës i mirë dhe besoj sa do ja vlente kokrra e votës për këtë personalitet.

    Po ashtu edhe Albo do të ishte i suksesshëm si politikan, i njeh proceset, por më duket goxha radikal në qëndrime dhe i mungon sensi i tolerancës, që është parim themelor i politikë-bërjes.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Davius : 08-07-2009 më 15:37
    My silence doesn't mean I am gone!

  8. #-12
    i/e regjistruar Maska e STOP-START
    Anëtarësuar
    03-07-2009
    Postime
    237
    Citim Postuar më parë nga Davius Lexo Postimin
    Po në sondazh anëtarët nga Maqedonia ku janë? Nejse, diskriminimi për shqiptarët e Maqedonisë edhe këtu vazhdon, si vazhdon të jetë nëpër mesazhe private apo reputacione - ku sharjet e ofendimet janë përditshmëri!

    Dhe... për fat të keq stafi nuk ndërmerr asgjë, asgjë, jo më ku ofendohet një anëtar i zakontë i Maqedonisë apo Kosovës, por një moderator që ka kontribuar mbi 6 vjet në ngritjen dhe kultivimin e vlerave të këtij forumi shqiptar të "Shqipërisë".

    Për të mos dalë nga tema, mendoj DeuS do të ishte një politikbërës i mirë dhe besoj sa do ja vlente kokrra e votës për këtë personalitet.
    Unë kërkova falje për këtë gjë , por edhe nuk e di , më jep emrat e të cilëve mendon ti që janë për politikan (ata nga Maqedonia) dhe do shikojmë sepse ka edhe shumë të tjerë që nuk hyjnë në atë sondazh nga Kosova gjithashtu Shqipëria etj., unë morra disa që i janë kushtuar më shumë politikës ose që kanë pak më shumë prije për Politikë , më vjen keq gjithsesi.
    Mos harroni në mes atyre duhej të ishte dhe një anëtarë : Besoja , por fatkeqësisht nuk ka hy sepse unë kisha shumë në mendje ato momente , i kërkoj falje anëtarit me pseudonimin Besoja sepse kur isha Vizitor lexoja me kënaqësi postimet e tij.


    Elvisi

  9. #-11
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anëtarësuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    Sa mire ti STOPI me 9 postime i njohe te gjith politikanet e?
    Teme merre me leng se mishi u maru....
    ahahahahahah po jo merr a spe sheh qe i ka ven aty vetem shoket qe i njeh edhe adminat edhe do moderator hehhe

    Ps;Astrit Kosuri mendoj se ka pervoj ne politik edhe ka njohuri per to...

  10. #-10
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anëtarësuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Davius duhet et ishte patjeter ne ket list sepse asht ni prej antarve shembull ne forum


    ne ket sondazh mungo darius, baptisti, barat etj po ne hapsi i tems nuk ka faj sepse e ka vu aty personat qe u perfshin ma se tepermi ne debated politike gjat ktyne zgjedhjeve.
    JO NEGOCIATA VETËVENDOSJE

  11. #-9
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Une (pak shaka)

    Per mendimin tim Brari sepse eshte kryekput Sala

  12. #-8
    Sensual
    Anëtarësuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    Dhe une votova per Deus .. te pakten nuk esh aq ekstremist sa keta te tjerat ...
    ndersa per humor politik do votoja Xhuxhun ..
    lol

  13. #-7
    £u & £i Maska e xlindax
    Anëtarësuar
    10-02-2007
    Vendndodhja
    Italy
    Postime
    733
    Nuk mund te votoj se jam shum e pavendosur..
    Po te ishte emri ime ne list çdo gje do ishte me e thjesht.
    Ogni xsona che passa nella mia vita è unica...
    Xkè lascia un poco di se..
    E prende un poco di me.

  14. #-6
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga Xingaro Lexo Postimin
    Me aq sa kam lexu une...Deus eshte nga te paktit qe ka kulture demokratike ktu brenda,prandaj votova per te.
    Do ishte me e lehte vota per Z.Astrit Kosturi por mendova se pergatitja e tij eshte dukshem me larte se te tjeret,dhe ne nje fare menyre do ishte nje gare jo e barabarte,duke ju referuar dhe ndryshimit te moshes.
    Ne krahe te kundert,por njelloj eshte.
    1+1=1,kthehe si te duash Kostur apo Deus.
    Llogari anti dinarike.

  15. #-5
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anëtarësuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    Brari

    Brari edhe nëse do zgjidhej do ja kishte lënë vendin Salës

    Brari do e zgjidhja në krye të ndonjë të djathte ekstreme apo në krye të ndonjë kryqëzate...
    Ndryshuar për herë të fundit nga OO7 : 08-07-2009 më 18:35

  16. #-4
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    22-01-2009
    Postime
    129
    Citim Postuar më parë nga STOP-START Lexo Postimin
    Më vjen keq nëse nuk kam përmendur emrin e ndonjërit prej Anëtarëve , po që se mendoni ju se ia vlen ai anëtar por nuk është i shkruar atëherë përgjigjuni dhe do ta kem parasysh.
    E di që ka shumë që nuk i kam shkruar por kjo ishte në bazë të mundësisë , të më kuptoni.
    Shprehni mendimet tuaja.


    Elvisi
    e paske harrue edhe hallen hasime

  17. #-3
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015
    Votova per Astrit-kosturin,duke me bindur me postimet e tij plot vlera,por por nuk do te vecoja nga keto vlera gjithashtu anetare te tjere si;Aulonen, Deus,Adem-Gashi,Iliria e para,Flory80,Ilmgap,SystemA,Miriam,ETJ ETJ se ka shume kualiteta te cilet nuk jan futur ne list,si persh;Davius,Barat,Babtist,Darius,X files,white knight, Ali baba,etj etj se jan shume dhe kerkoj ndjes nese nuk i permenda te gjith ata qe kan vlera per te qen politikan te denj.

  18. #-2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Më vjen keq nëse nuk kam përmendur emrin e ndonjërit prej Anëtarëve ,
    Duke konsideruar faktin qe ky forum ka 43,606 anetar dhe ti ke permendur 29 besoj se ngelet nje numer i vogel qe ti se ke permendur po mos u merzit..

    Antaret qe besoj se ia vlejn te behen politikan jan ata qe jo vetem kan pasion politiken, por dhe qe kan studjuar/po studjojn per te. Se kshu antar qe flasin kafeneve per politik besoj se jan 100% te atyre qe jetojn ne shqiperi dhe disa jasht asaj..por kjo sdo te thot qe kan intelektin dhe diturin e duheshme.

  19. #-1
    Sensual
    Anëtarësuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    Sa mire do te ishte fierake : ) ...
    per fat te keq shumica e politikaneve ne shqiperi jane injorante pa shkolle qe mendojne se politika eshte vetem nje menyre per te perfituar
    nderkoha qe eshte profesioni me human ne BOTE ... ka ne dore jeten e shume njerezve dhe nje dite vuajtjet e tyre do bien mbi kryet e ketyre politikaneve ... por do te jete teper vone per ta
    ehhhh

  20. #0
    Sensual
    Anëtarësuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    ah se desh harrova dhe dicka .. shkolla ndonjehere sben njeriun ... mund te pergatisi mendjen e tij por jo kurre Zemren .. dhe pa zemer nuk mund te besh asgje ne kete bote

Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •