Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 46
  1. #21
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Ishte me shaka
    La vita č bella...

  2. #22
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Kineze ?
    Jo po japoneze. lol

    Po mire keto minifundet te cdo femer ju pelqejne, apo vetem te femra e tjetrit?

  3. #23
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Jo po japoneze. lol

    Po mire keto minifundet te cdo femer ju pelqejne, apo vetem te femra e tjetrit?
    Mjafton qe nje femer te kete kembe te bukura, pastaj si te e dashura ime apo te e dashura e tjetrit, ajo eshte vetem bukuri, ska lidhje me xhelozine apo perversitetin ktu.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  4. #24
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Infinity© meriton noten 10 me lode Apollyon per kete pergjigje... I mencem dreqi, s'ja ha qeni shkopin, se e ha vete (shaka, scusa).
    La vita č bella...

  5. #25
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Mjafton qe nje femer te kete kembe te bukura, pastaj si te e dashura ime apo te e dashura e tjetrit, ajo eshte vetem bukuri, ska lidhje me xhelozine apo perversitetin ktu.
    Dmth, ti nuk do e kishe problem qe ajo femra te fotoja qe solle ti te jete e dashura jote, e veshur ne ate menyre, dhe duke ecur ne rruge, jo e shoqeruar nga ty?

  6. #26
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Dmth, ti nuk do e kishe problem qe ajo femra te fotoja qe solle ti te jete e dashura jote, e veshur ne ate menyre, dhe duke ecur ne rruge, jo e shoqeruar nga ty?
    Ai lloj minifundi nuk eshte minifund. Pastaj i tille minifund smund te vishet gjate dites mos ja fut kot edhe ti.

    Kurse me kte lloj minifundi, skam asnje lloj problemi.

    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  7. #27
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Ai lloj minifundi nuk eshte minifund. Pastaj i tille minifund smund te vishet gjate dites mos ja fut kot edhe ti.

    Kurse me kte lloj minifundi, skam asnje lloj problemi.

    Sigurohu qe te rri gjithmone ne kembe, se po u ul....nejse

  8. #28
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Sigurohu qe te rri gjithmone ne kembe, se po u ul....nejse
    Zakonisht femrat qe jan ne rregull, kur ulen, ulen me kembe mbyll, e jo hapur! Kshu qe ska asnje problem.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  9. #29
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Zakonisht femrat qe jan ne rregull, kur ulen, ulen me kembe mbyll, e jo hapur! Kshu qe ska asnje problem.
    Dmth Apollyon, ti po me thua mua se ajo femer do i mbaj kembet te puthitura sikur i ka ngjit me mastic? C'mon tani Po sikur te hedhi njeren kembe mbi tjetren, ca do mbuloje me perpara ajo?

    Zakonisht femrat qe jane ne rregull, i evitojne veshjet e bera me nje pellemb material.

    There is a place and time for everything. Ndoshta jam une shume konservative, por ama per mua ai minifund thjesht po therret, COME AND DO ME.

  10. #30
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Infinity© shyqyr s'je burre, se do kishe qen i eger fort lol
    La vita č bella...

  11. #31
    Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
    Infinity© shyqyr s'je burre, se do kishe qen i eger fort lol
    Jo po ta vishte po te donte, po do ja kisha prere kembet.

  12. #32
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    qyqaaaaaaa qyqa qyqa qyqa prandaj femrat jane femra keshtu te pakten nuk behen vrasese sidomos nga ato me automatik se zdi ta bej ate figuren
    La vita č bella...

  13. #33
    Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
    qyqaaaaaaa qyqa qyqa qyqa prandaj femrat jane femra keshtu te pakten nuk behen vrasese sidomos nga ato me automatik se zdi ta bej ate figuren
    Automatiku eshte pak se nuk vuan, po do ta bej keshtu.

    P.S. Sa per temen, aq me pelqejne minifundet, saaaaaaaa...lere me mire. lol

  14. #34
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz frike frike edhe grenxa nuk me frikeson kaq shume hahaha

    Sa per temen, me pelqejne, por jo te ekzagjeruara.
    La vita č bella...

  15. #35
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Dmth Apollyon, ti po me thua mua se ajo femer do i mbaj kembet te puthitura sikur i ka ngjit me mastic? C'mon tani Po sikur te hedhi njeren kembe mbi tjetren, ca do mbuloje me perpara ajo?

    Zakonisht femrat qe jane ne rregull, i evitojne veshjet e bera me nje pellemb material.

    There is a place and time for everything. Ndoshta jam une shume konservative, por ama per mua ai minifund thjesht po therret, COME AND DO ME.
    Po aman o goc, ja e pane? Edhe? A do jeme i vetmi un qe do e prek e do e shijoj? Sme behet vone aman, le te shohin mileti me sy, e te plasin me .. zemer.

    lol
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    ka minifunde qe as nuk mund ti thuash minifunde...me mire "mini brek" lol...qe disa i veshin dhe me duket pointless qe i veshin sepse eshte shume kollaj ti shikosh breket...hajde ne plazh, ska ndonje problem, se shumica do te te shikojn me rrobabanje anyway, por per te dal?
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  17. #37
    E larguar pergjithmone Maska e izabella
    Anėtarėsuar
    12-07-2009
    Vendndodhja
    Ne nje cep te kesaj bote...
    Postime
    1,780
    me pelqejne minifundet por jo per perdita,duhet me i vesh kur eshte rasti dhe duhet ti veshi kujt i shkon se jo cdo kujt i shkojne minifundet....

  18. #38
    Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
    Anėtarėsuar
    01-05-2006
    Vendndodhja
    📍 The Netherlands
    Postime
    939
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    Oh yes..

    tema eshte per minifunde apo per mini-rrip

    tani po te kesh trupin si kjo pse jo :P po cte besh kur i veshin ca qe kan mollaqet si petulla te shfryra dhe lekuren si lekurce portokalli


    nejse une minifundet i kam qef por si mbaj se kam ftohte
    ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    ^^dhe ato nga e keqaja e kane. pastaj duan dhe ato te shesin njecik pordh, po kujt tja shesin thuaj?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga davidd : 17-09-2009 mė 21:41
    krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e davidd
    Anėtarėsuar
    02-09-2009
    Postime
    2,016
    Infinity© shyqyr s'je burre, se do kishe qen i eger fort lol
    shume katile dhe dinake e tregon veten huh:

    nejse, nuk duhet te kete problem ne qofte se e dashura jote vesh minifund, dhe kjo nuk do te thote "COME AND DO ME". nice to see what's in your mind tho. ne qofte se ju te dy i besoni njeri tjetrin, atehere une mendoj se nuk ka shume per tu shqetesuar.
    kam nje pyetje. ne qofte se nje femer te tregon gjoksin, e hap dhe deshiron qe te tjeret ta shikojne ate gjoja sikur ajo e ka harruar hapur, por me vetedije, c'do te thote kjo. ja ka qejfi kesaj shoqes? si mendoni ju goca.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga davidd : 17-09-2009 mė 22:04
    krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •