Close
Faqja 10 prej 17 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 337
  1. #181
    E Humbur Maska e elsaa
    Antarsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,542
    Faleminderit
    0
    2 falenderime n 2 postime
    1 per goca
    2 per goca
    3 per cuna
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
    Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

  2. #182
    i/e regjistruar Maska e Nyx
    Antarsuar
    02-07-2006
    Postime
    1,262
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Te tille i kam per momentin vetem ngjyra (i kam te zinj floket) dhe gjatesia ndryshon:


  3. #183
    Angel in Love Maska e baby_b
    Antarsuar
    19-10-2007
    Vendndodhja
    A la isla bonita
    Postime
    277
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Walchiara dhe mua me pelqen shume ai model, por mendoj se jane cik te bezdisura, sepse qe te rrije modeli dukur duhet t'i besh krehje here pas here ....

    Une jam me shume per floket e gjate , jane me femerore mendoj, ngjyrat sipas kohes

    Per nje kohe i kam mbajtur si kjo modelja , me pelqenin shume por kerkonin qe nje me dy te vije bigudina per tu bere me onde te medha qe te dukeshin mire, shpesh prisheshin, plus baluket ehuhaaaaaaaaaaaaaaaa ..............
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

  4. #184
    i/e regjistruar Maska e Veton Shkupi
    Antarsuar
    07-05-2008
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    147
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    this is my hairstyle!
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

  5. #185
    Angel in Love Maska e baby_b
    Antarsuar
    19-10-2007
    Vendndodhja
    A la isla bonita
    Postime
    277
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Disa modele te tjera...

    kete me floke te shkurter me vjen frike ta provoj , se kush pret sa te rriten pastaj ..

    Kurse keto me floke te gjate jane preferuar shume kohet e fundit dhe jane goxha te lezetshme si prerje , te japin pamjere rinore ne max
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

  6. #186
    Angel in Love Maska e baby_b
    Antarsuar
    19-10-2007
    Vendndodhja
    A la isla bonita
    Postime
    277
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Citim Postuar m par nga Veton Shkupi Lexo Postimin
    this is my hairstyle!
    Vertete ?

    si ke nerva e merresh me to :S

    Sorry , mendimi im , por floket e gjata nuk i kane shume hije nj mashkulli , s'e di pse por as qe me pelqen ideja :S
    _____________________________________

    Disa modele flokesh per meshkuj.....
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

  7. #187
    UNTILL WE MEET AGAIN Maska e arjeta3
    Antarsuar
    12-11-2007
    Vendndodhja
    shrine
    Postime
    468
    Faleminderit
    0
    3 falenderime n 3 postime
    une per vete i kreh floket vetem kur i laj dhe pastaj i shpushpuris sa te mundi, dmth i mbaj te pakrehura. nuk i dua floket e krehura se me duket koka si ne allci.
    per fat kam floke te mira, nje hall me pak.
    me pelqejne dy modelet e para te postimi 10. preji baby bu se rriten mos ki merak.
    Loneliness comes in only one size - Extra Large

  8. #188
    don't bother me Maska e Apollyon
    Antarsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,272
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Po un qe i mbaj qeros :P
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  9. #189
    ღ ღ Best Of Me ღ ღ
    Antarsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    5,898
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    baby bu kto modelet qe ke tregu ti rrin bukur vetem kur del nga parukieri , shkove ne shpi u lave te puth halla ne dy faqe , ngja si dordolec si ben dot kurr ashtu si ne foto , duhet me fillu profesion parukiere u pa kjo pun ...
    Ate modelin e viktorias kam hequr picirrin e zi per ti rregullu ashtu huh , thnx god i hoqa qafe ...

  10. #190
    Angel in Love Maska e baby_b
    Antarsuar
    19-10-2007
    Vendndodhja
    A la isla bonita
    Postime
    277
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
    baby bu kto modelet qe ke tregu ti rrin bukur vetem kur del nga parukieri , shkove ne shpi u lave te puth halla ne dy faqe , ngja si dordolec si ben dot kurr ashtu si ne foto , duhet me fillu profesion parukiere u pa kjo pun ...
    Ate modelin e viktorias kam hequr picirrin e zi per ti rregullu ashtu huh , thnx god i hoqa qafe ...
    Normale mi qe duhen rregulluar gjithmone , ca do lloj floku te jete ka nevoje per rregullim ....

    Une e kam filluar ate profesion prej kokes, kur nuk kam kohe qe te merrem i kap bisht ose topus , nje kapele ne koke, vishem sport dhe ja iku

    Po tani qe e ke heq qafe ate model , si po i mban ?

  11. #191
    Angel in Love Maska e baby_b
    Antarsuar
    19-10-2007
    Vendndodhja
    A la isla bonita
    Postime
    277
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
    Po un qe i mbaj qeros :P
    Leri te rriten ........................

    Nqs nuk te rriten ka paruke qe te heqin mendjen , me te bukura se floket origjinale , apo pse jo edhe floke me ngjitje

  12. #192
    don't bother me Maska e Apollyon
    Antarsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,272
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga baby_b Lexo Postimin
    Leri te rriten ........................

    Nqs nuk te rriten ka paruke qe te heqin mendjen , me te bukura se floket origjinale , apo pse jo edhe floke me ngjitje
    nuk thashe qe skam floke, thashe i mbaj qeros

    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  13. #193
    rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Antarsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,512
    Faleminderit
    0
    4 falenderime n 3 postime
    Edhe ketu do flasesh per ato te shkreta floke mi .... upuupuppuupup e fiksuar

    Une i kam ne kete model , i kam kacurrela , nqs i shtrij per 1 ore i kam me onde prape .... me elektrizohesh shume dhe krijohen ondet, nuk di ca dreq te perdor .

    Opo se vras mendjen shume, bisht floket dhe oburra ose kacurrela ashtu sic jane . Kur kam nerva i modeloj si kjo cupka ketu

    Edhe ngjyren te njejte me kete e kam, natyrale sigurisht , as qe mendoj ti lyej , pasi me duken si te lyera vetvetiu.
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  14. #194
    ღ ღ Best Of Me ღ ღ
    Antarsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    5,898
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga baby_b Lexo Postimin
    Normale mi qe duhen rregulluar gjithmone , ca do lloj floku te jete ka nevoje per rregullim ....

    Une e kam filluar ate profesion prej kokes, kur nuk kam kohe qe te merrem i kap bisht ose topus , nje kapele ne koke, vishem sport dhe ja iku

    Po tani qe e ke heq qafe ate model , si po i mban ?
    Si Kate Holms vetem se me jan rrit ama me pelqejn ..

  15. #195
    i/e regjistruar Maska e suada dr
    Antarsuar
    04-04-2008
    Postime
    653
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    E kam kap ciftin Beckham.hahaha
    Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

  16. #196
    Unique Maska e _Candy_
    Antarsuar
    11-05-2008
    Vendndodhja
    Canada-Toronto
    Postime
    115
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Ndryshuar pr her t fundit nga [Perla] : 27-03-2009 m 14:09
    Enjoy Life,This Is Not A Rehersal..

  17. #197
    Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
    Antarsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,085
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Mua me pelqejne njesoj si i kam
    La vita bella...

  18. #198
    rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Antarsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,512
    Faleminderit
    0
    4 falenderime n 3 postime
    Citim Postuar m par nga [era] Lexo Postimin
    Mua me pelqejne njesoj si i kam
    Ku ti shofim neve si i ke ti ?
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  19. #199
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Antarsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,280
    Faleminderit
    130
    173 falenderime n 137 postime
    Citim Postuar m par nga elsaa Lexo Postimin
    1 per goca
    2 per goca
    3 per cuna
    Me pelqen modeli i asaj ne mes ,por pak me te gjata.
    Feelings change - memories don't.

  20. #200
    i/e regjistruar Maska e toni 89
    Antarsuar
    05-03-2009
    Vendndodhja
    COLE CITY
    Postime
    68
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    mua me pelqen modeli "tas"

Faqja 10 prej 17 FillimFillim ... 89101112 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

  1. Stilime t veanta floksh.
    Nga [Perla] n forumin Bukuri dhe estetik
    Prgjigje: 106
    Postimi i Fundit: 07-05-2011, 08:59
  2. Modele Karrikesh per Kompjutera.
    Nga benseven11 n forumin Lajme nga informatika
    Prgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 27-04-2009, 03:24
  3. Diellza Kolgeci - Modele
    Nga Bl3ri n forumin Bukuri dhe estetik
    Prgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 10-02-2008, 14:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •