Close
Faqja 12 prej 14 FillimFillim ... 21011121314 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 280
  1. #221
    pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
    Anėtarėsuar
    30-07-2008
    Vendndodhja
    Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
    Postime
    617
    Mirse ju gjeta o patriote....une fatkeqsisht e kam tradhtuar korcen se jetoj ne el ama rrenjet e te pareve nuk i harroj kurre hahahaha.....ju degjofsha zene e mire.
    adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

  2. #222
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga stella_senza_cielo Lexo Postimin
    Mirse ju gjeta o patriote....une fatkeqsisht e kam tradhtuar korcen se jetoj ne el ama rrenjet e te pareve nuk i harroj kurre hahahaha.....ju degjofsha zene e mire.
    Mirese erdhe yllo!S`ka gje ne te presim me dashuri dhe me nje lakror me sac ,qe te vish perhere ne sofren tone!

  3. #223
    i/e regjistruar Maska e Dar_di
    Anėtarėsuar
    16-08-2008
    Vendndodhja
    Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
    Postime
    1,968
    Pėrshėndetje pėr tė gjithė motrat dhe vėllezėrit shqiptarė nga Korēa! Mirė se ju gjeta!
    "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

  4. #224
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga Dar_di Lexo Postimin
    Pėrshėndetje pėr tė gjithė motrat dhe vėllezėrit shqiptarė nga Korēa! Mirė se ju gjeta!
    Faleminderit Dar_di !Te presim me duar plot sa here te vish...Teta!

  5. #225
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Po vijne festat e bukura te 7-8 Marsit!Perpos gatimeve tradicionale qe do te provojme neper lokale patjeter qe do kemi te preferuar edhe lakrorin me sac!Kush ka deshire te festoje me grate Korcare eshte e mirepritur me grate e mija per t'u argetuar!Urdheroni!

  6. #226
    KORCARE 4 EVER Maska e zhorzhi
    Anėtarėsuar
    09-01-2007
    Vendndodhja
    atje ku lindja e diellit te jep nje shprese te re....
    Postime
    610
    Pershendetje sofra korcare... sa shume diskutime kishte kjo sofer pak kohe me pare...
    u larguan njerezit... iken dhe skthehen me....
    iu uroj shendet she sa me shume fat.....
    dont worry be happy

  7. #227
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga zhorzhi Lexo Postimin
    Pershendetje sofra korcare... sa shume diskutime kishte kjo sofer pak kohe me pare...
    u larguan njerezit... iken dhe skthehen me....
    iu uroj shendet she sa me shume fat.....
    Ja erdhi behari dhe Korca do te mbushet plot sepse fillojne festat me radhe...ejani ne Korcen e bukur ku shkelqen gjithcka...

  8. #228
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Korca zhvilloi me qytetari zgjedhjet lokale dhe i dha voten atij birit te saj qe ben aq shume per te!Suksese sofres korcare!Rruge te mbare!

  9. #229
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Mire se ju gjej korēare!Prisni mysafire ju apo e keni vetem per te shpise lakrorin?
    Mire se te gjej zonja Pranvere!
    E din jam shume kureshtare te dij si i beni lakroret andej?
    AUTOCHTHONOUS

  10. #230
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
    Mire se ju gjej korēare!Prisni mysafire ju apo e keni vetem per te shpise lakrorin?
    Mire se te gjej zonja Pranvere!
    E din jam shume kureshtare te dij si i beni lakroret andej?
    Anita!Kam deshire vertet qe kur te behet festa e lakrorit te vini ne Korce e te ini mysafirja ime...sekreti i lakrorit te tille eshte se behet vetem me dy pete te holla dhe piqet me sac!Behen shume te shijshem...

  11. #231
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Anita!Eja ne Korce se erdhi vera e ka festa te bukura ketu!Miq te dashur kush ka qef mund te vije ne dt.25 qershor se behet festa e birres ,nje feste tradicionale tashme e cila pelqehet dhe frekuentohet nga te gjithe si brenda vendit edhe nga vendet fqinje!Mos nguroni e mos mungoni!

  12. #232
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-05-2011
    Postime
    107
    Si bre paska sofre pe Korce ketu edhe se dinja une Pershendetje patriote
    http://www.youtube.com/watch?v=GhXAz...ature=youtu.be Per te gjitha cupkat Korcarka

  13. #233
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga Blis Lexo Postimin
    Si bre paska sofre pe Korce ketu edhe se dinja une Pershendetje patriote
    http://www.youtube.com/watch?v=GhXAz...ature=youtu.be Per te gjitha cupkat Korcarka
    Faleminderit Blis,na kenaqe me kengetarin tim te preferuar!Edhe per ne tetat e vure kete kenge apo jo!Mir se erdhe ne sofren korcare!

  14. #234
    i/e regjistruar Maska e ajzberg
    Anėtarėsuar
    22-09-2004
    Postime
    2,214
    Ja me teta Vera ku e keni lakrorin me sac,tani e more qe e more miellin ,zere brume dhe lere te vije e te maiset caze.Nderkohe pregatite gjellen qe do ti hedhesh lakrorit [une e parapelqej me spinaq,qepe e domate dhe laker arme]
    Pa shiko na paska ardhur brumi [eshte vape tani ]Teta mee jastagacin dhe okllain dhe hapi ato petat mire e mire ,lakrori behet me dy peta ,tani per ta pjekur ja u leme te tjereve qe jane ne foto......ju befte mire........
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Dija eshte injorance e mesuar.....

  15. #235
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga ajzberg Lexo Postimin
    Ja me teta Vera ku e keni lakrorin me sac,tani e more qe e more miellin ,zere brume dhe lere te vije e te maiset caze.Nderkohe pregatite gjellen qe do ti hedhesh lakrorit [une e parapelqej me spinaq,qepe e domate dhe laker arme]
    Pa shiko na paska ardhur brumi [eshte vape tani ]Teta mee jastagacin dhe okllain dhe hapi ato petat mire e mire ,lakrori behet me dy peta ,tani per ta pjekur ja u leme te tjereve qe jane ne foto......ju befte mire........
    Te lumte ajzberg!Shiko sa bukur eshte?Sa shijon ai lakrori!

  16. #236
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Pershendetje,teta kur eshte kjo feste ne korce ?

  17. #237
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Nete !Eja zemer se kemi edhe festen e birres dhe kur te behet e lakrorit do te ta them daten egzakt e te pres!Vertet eshte bukur!
    Pershendes gjithe antaret e kesaj sofre dhe simpatizantet gjithashtu!

  18. #238
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
    Anita!Eja ne Korce se erdhi vera e ka festa te bukura ketu!Miq te dashur kush ka qef mund te vije ne dt.25 qershor se behet festa e birres ,nje feste tradicionale tashme e cila pelqehet dhe frekuentohet nga te gjithe si brenda vendit edhe nga vendet fqinje!Mos nguroni e mos mungoni!
    Me fal teta. e kam kontrolluar temen njy dy here pasiqe bera pyetjen dhe spati pergjigje akoma. Tani e pashe qe kam marre dy ftesa prej teje...... Ti smund ta marresh dot me mend sa shume deshire kam te vije ne Korce. Shpresoj nje dite te me jipet mundesia.. E njoh Korcen nga romanet dhe me ka ngele ne mendje nga romani "Me valet e jetes" ...Qe atehere kam pasur deshire tejem njehere aty...pastaj kam pare disa foto te nje kanali atje (i harrova emrin) ne internet dhe jam mrekullu.
    Kur te vije nje dite patjeter qe do te te kerkoj ty. Edhe ashtu nuk kam miq andej une.......

    E bejme edhe ne lakrorin duhet te jete i ngjashem.....
    AUTOCHTHONOUS

  19. #239
    Larguar..
    Anėtarėsuar
    31-08-2009
    Postime
    4,530
    Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
    Me fal teta. e kam kontrolluar temen njy dy here pasiqe bera pyetjen dhe spati pergjigje akoma. Tani e pashe qe kam marre dy ftesa prej teje...... Ti smund ta marresh dot me mend sa shume deshire kam te vije ne Korce. Shpresoj nje dite te me jipet mundesia.. E njoh Korcen nga romanet dhe me ka ngele ne mendje nga romani "Me valet e jetes" ...Qe atehere kam pasur deshire tejem njehere aty...pastaj kam pare disa foto te nje kanali atje (i harrova emrin) ne internet dhe jam mrekullu.
    Kur te vije nje dite patjeter qe do te te kerkoj ty. Edhe ashtu nuk kam miq andej une.......

    E bejme edhe ne lakrorin duhet te jete i ngjashem.....

    Jete te gjate Ēerepave.
    Shko Anita, do ia kalosh bukur me lakrorin ne mes te serenatave.......

  20. #240
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1
    Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
    Me fal teta. e kam kontrolluar temen njy dy here pasiqe bera pyetjen dhe spati pergjigje akoma. Tani e pashe qe kam marre dy ftesa prej teje...... Ti smund ta marresh dot me mend sa shume deshire kam te vije ne Korce. Shpresoj nje dite te me jipet mundesia.. E njoh Korcen nga romanet dhe me ka ngele ne mendje nga romani "Me valet e jetes" ...Qe atehere kam pasur deshire tejem njehere aty...pastaj kam pare disa foto te nje kanali atje (i harrova emrin) ne internet dhe jam mrekullu.
    Kur te vije nje dite patjeter qe do te te kerkoj ty. Edhe ashtu nuk kam miq andej une.......

    E bejme edhe ne lakrorin duhet te jete i ngjashem.....
    Anita!Eshte mekat mos vizitosh Korcen dhe rrethinat turistike te saj!Ne qofte se ke deshire te vish ,une te pres, besoj se do te ikesh e mrekulluar ne qytetin tend!Une dhe familja ime gjendemi kollaj se jemi ne mes te Korces dhe aty ku do ndaloni (tek agjensia) aty eshte edhe pallati im!Vetem me lajmero!

Faqja 12 prej 14 FillimFillim ... 21011121314 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Tė mėsosh aktrimin njėherėsh me abetaren
    Nga TiLoNcE nė forumin Kinematografia dhe televizioni
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •