Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Anėtarėsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Krim ne familje, djali vret te emen

  Nje krim i rende ne familje ka tronditur mbremjen e sotme fshatin Prush te rrethit te Tiranes, ku nje 38 vjecar ka vrare nenen e tij.

  Lajmin e bejne te ditur burime policore zyrtare, sipas te cilave autori i krimit, shtetasi Viktor Prendi eshte arrestuar nga uniformat blu pak momente pasi ka kryer krimin e rende.

  Sipas burimeve, Prendi e ka ekzekutuar te emen me arme zjarri per shkaqe ende te panjohura, per zbardhjen e te cileve po punojne agjentet e sektorit te kriminalistikes.


  top-channel
  "Askush nuk ėshtė aq i verbėr , se sa ai i cili nuk dėshiron tė shohė"

 2. #2
  Amanaska Maska e Intense-girl
  Anėtarėsuar
  26-09-2008
  Vendndodhja
  encouraging compassion
  Postime
  92
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mahhhhhh,akoma keto gjera?!?!

Tema tė Ngjashme

 1. Varfėria dhe mizerja.
  Nga DI_ANA nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 04:25
 2. Napoleon Bonaparti me origjinė nga njė familje arbėreshe
  Nga Albo nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-10-2011, 04:08
 3. Gonxhe Bojaxhiu - Nėnė Tereza
  Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 14:05
 4. Nga ideja deri te realizimi i spastrimeve etnike tė shqiptarėve
  Nga DriniM nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 25-01-2004, 05:43
 5. Internimet
  Nga erzeni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-11-2002, 09:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •