Close

Rezultati i Sondazhit: Ndeshja mbyllet...

Votues
61. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Me fitoren e Milanit.

  28 45.90%
 • Nė barazim.

  7 11.48%
 • Me fitoren e Interit.

  26 42.62%
Faqja 0 prej 14 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 274
 1. #-19
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459

  Superndeshja: AC Milan 1 - 0 FC Inter, 28.09.2008

  E cilėsuar si LA GRANDE SFIDA, mė 28 shtator do tė luhet ndeshja ndėrmjet Milanit dhe Interit.  Ju ftoj tė diskutojmė se cili nga kėto dy ekipe ėshtė mė favoriti pėr tė fituar kėtė ndeshje.


  Nė sondazh kanė mundėsi tė marrin pjesė tė gjithė anėtarėt duke votuar vetėm njėrėn prej tre alternativave.  VS
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ClaY_MorE : 28-09-2008 mė 14:30
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 2. #-18
  MilanFan Forever Maska e Pajtim123
  Anėtarėsuar
  15-09-2007
  Vendndodhja
  Republic of Kosova
  Mosha
  31
  Postime
  148
  Do te fitoj Milani po ndonje telashe te madhe, Milan-Inter 3-1. Edhe pse kemi problem me mbrojtjen, mirepo sulmi eshte shum me i mire ne krahasim me ate te Interit. Mendoj qe Sheva do te shenoj golin e tij te par qe nga rikthimi tek Milani.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Pajtim123 : 25-09-2008 mė 16:47

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Interi ka per te fitu.
  PS: clay more, 100-eu fiton interi , je ne bast leket po ja coj nocit
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 4. #-16
  MilanFan Forever Maska e Pajtim123
  Anėtarėsuar
  15-09-2007
  Vendndodhja
  Republic of Kosova
  Mosha
  31
  Postime
  148
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  Interi ka per te fitu.
  PS: clay more, 100-eu fiton interi , je ne bast leket po ja coj nocit
  BaBa neser do shkoj dhe do e ve single ket loje, de ve 250€ per fitoren e Milanit.

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e beerti
  Anėtarėsuar
  11-08-2007
  Postime
  197
  Milano Fiton . `

 6. #-14
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Clay ato logon e Milanit ma kap antivirusi si virus. Ve naj tjeter.

  Ndersa ndeshjen e fiton Milani 2-0.
  Life's too short to remove USB safely.

 7. #-13
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  po normal qe Milan do fitoje .
  Gjergj Kastrioti org

 8. #-12
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Ndeshjen e fiton MILANI me vjen keq per tifozat e interit po do hajn dru
  dhe ndeshje do dali 2-1 per milani

 9. #-11
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  96
  Postime
  1,560
  Un Mendoi se do Fitoi Albitri
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 10. #-10
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Patjeter qe Milan ,as qe behet fjale fare
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 11. #-9
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Citim Postuar mė parė nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Un Mendoi se do Fitoi Albitri
  pse ore ku je ne shqiperi

 12. #-8
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,803
  me fitu interi nuk hy mo ne forum

 13. #-7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,230

  Thumbs down

  Citim Postuar mė parė nga beerti Lexo Postimin
  Milano Fiton . `
  vetem ne endrrat e tua me te bukura

 14. #-6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,230

  Arrow

  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
  po normal qe Milan do fitoje .
  ue milani u shkep nga genoa e katania do fitoje me interin harroje
  forza inter

 15. #-5
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  96
  Postime
  1,560
  Citim Postuar mė parė nga Andrew Pass Lexo Postimin
  me fitu interi nuk hy mo ne forum
  Ju Lutem Ta Mbani Mend kete postim nuk hyn me ky
  tha po fitoi interi
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 16. #-4
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,803
  Citim Postuar mė parė nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Ju Lutem Ta Mbani Mend kete postim nuk hyn me ky
  tha po fitoi interi
  po pse ca jam un kalama?nje her flas,dhe gurat plasin se fjala ime nje eshte..
  ja maje men

  po humem do me shikosh ne televizor tu bo invasione di campo me rraf nai njonin se ne san siro jam,do ja shkul floket ronalodinhos

  dhe e perseris,sdo vej me kemb ne forum

 17. #-3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  une them gol kaka gol sheva gol ibra gol crespo gol kruz gol sedorf
  JO SEKS PARA MARTESE

 18. #-2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,230

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Pajtim123 Lexo Postimin
  BaBa neser do shkoj dhe do e ve single ket loje, de ve 250€ per fitoren e Milanit.
  plako i paske leket e teperta po kur ishte me genoan sa vure po me katanian

 19. #-1
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Sikur te kishim ne dispozicion Nesta, Pirlo, Senderos, Borriello...do ishim ekip me i fort. Edhe pse kemi shume mungesa ekipi po rritet dhe do duen disa jave me shume deri sa te ekip te plot per te mundur ekipet e forta.


  Ne ndeshje derbi nuk ka favorite, ndodh cdo gje, dhe shpresoj te shikoj nje Milan agresive, dicka qe e ben kunder Lazios.
  Il Club Pił Titolato Al Mondo

 20. #0
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Do fitoj milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn si tifoze, te jem realiste del barazim ndeshja
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

Faqja 0 prej 14 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •